Děčín – Bílina 6:3 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Jablonec 0:0 (odl.) | Trutnov – Dvůr Králové n. L. 4:2 (kon.)
Znojmo – SHK Hodonín 4:1 (kon.) | Val.Meziříčí – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Klatovy – Stadion Cheb 3:1 (kon.)
Písek – Řisuty 4:3 (po pr.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:5 (po pr.) | Opava – Nový Jičín 5:2 (kon.)
po prodl.
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:3 (1:3, 1:0, 1:0 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 23.09.2020, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ (ČR) • 2. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  62:23
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  TOMÁŠ VÁVRA rozhoduje v samostatném úniku o osudu utkání! Kapitán Bobrů dostal krásnou přihrávku od Finsterleho na modrou, jeho první kličku ještě dokázal brankář Hromada zneškodnit, na následnou dorážku už byl ale krátký. Asistence: Lukáš Finsterle a Stanislav Báchor.
   
  48:00
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Bobři po zásluze vyrovnávají stav utkání! JAKUB POŘICKÝ využil svého důrazu a protlačil kotouč v brankovišti až za brankovou čáru i díky zmatkům, které vznikly po dalším náporu Valachů. Asistence: Michal Žák a Stanislav Báchor.
   
  37:24
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  V závěru přesilovky Valaši snižují náskok soupeře! MICHAL ŽÁK si našel klouzající kotouč v prostoru před brankovištěm a podařilo se mu jej před přesunem brankáře Hromady dostat za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Vávra.
   
  16:05
  Kopřivnice právě vstřelila branku!
  Brankové hody pokračují! Neskutečný tlak Kopřivnice znamená již třetí gól v sítí Bobrů zásluhou ROBINA GEBAUERA, který po učebnicovém pasu zavěsil podobně jako chvíli před ním Pořický na druhé straně. Asistence: Dominik Rudl.
   
  14:43
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  Bobři z ničeho nic stahují náskok soupeře! JAKUB POŘICKÝ ujel do samostného úniku s Andrisem a a prvně jmenovaný po skvělém pásmu napříč brankovištěm zavěsil nekompromisně pod horní tyč. Asistence: Tomáš Andris a Šimon Kuchařík.
   
  13:35
  Kopřivnice právě vstřelila branku!
  Z tlaku Kopřivnice plyne druhý gól hostujícího celku! JAKUB MACH už měl po zmatku v obranném pásmu jednoduchou úlohu dorazit puk za bezmocně ležícího Slováka. Asistence: Radim Štěpánek.
   
  05:13
  Kopřivnice právě vstřelila branku!
  Tlak Tatrovky končí první brankou v síti domácího mužstva! ADAM KOFROŇ stál v pravý čas na pravém místě a po přesném pasu Sluštíka bleskovou střelou z bezprostřední blízkosti dostal černou gumu až brankáře Slováka. Asistence: Ondřej Sluštík.

  Daniel Gargulák

  Branky a nahrávky: 15. Pořický (Andris, Kuchařík), 38. Žák (Vávra), 48. Pořický (Žák, Báchor), 63. Vávra (Finsterle, Báchor) – 6. Kofroň (Sluštík), 14. J. Mach (Štěpánek), 17. Gebauer (Rudl)


  HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (17. Sachr) – Holiš, Báchor, Žák (A), Hajda, Kamas, Kobylík, Pavlas – Andris, Vávra (C), Stodůlka, Pernický, Slovák, Finsterle, Pořický (A), Kuchařík, Urban, Vavřík, Urbanec.
  HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Šindelka) – Krzak, Štěpánek, Bail, Rudl, T. Fojtík – Suchý, Gola, Marek, Daron, Pokorný, Hrubý, Gebauer, Bartošák, Kofroň, F. Fojtík, Sluštík, M. Mach, Žemba, J. Mach (C).

  Rozhodčí: Blaha – Kučera, Peluha.