Slavia – Vrchlabí | 4:3 (3:0 po s.n.) | | | Litoměřice – Kladno | 3:2 (po pr.) | | | Poruba 2011 – Šumperk | 4:1 (kon.) |
Frýdek-M. – Ústí n/L | 6:0 (kon.) | | | Vsetín – Kadaň | 4:2 (kon.) | | | Jihlava – Sokolov | 2:3 (po pr.) |
Prostějov – Benátky n/J | 6:5 (po pr.) |
Havířov – Poruba | 5:0 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 5:4 (kon.) | | | PZ Kladno – Plzeň | 0:0 (odl.) |
Liberec – Kladno | 0:0 (odl.) | | | Chomutov – Mladá Boleslav | 5:8 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 2:4 (kon.) |
Jihlava – Technika Brno | 4:0 (kon.) | | | Kobra – Mountfield HK | 3:7 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 6:0 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 0:5 (kon.) | | | K. Vary – Třemošná | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Kobra – Motor ČB | 0:0 (odl.) |
Kometa Brno – HK MD Šumperk | 3:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Hvězda Praha | 0:0 (odl.) | | | Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 0:0 (odl.) |
Ufa – Viťaz | 6:5 (kon.) | | | Riga – Dynamo Moskva | 0:5 (kont.) | | | Spartak Moskva – Chabarovsk | 3:1 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Děčín | 9:0 (kon.) | | | Hronov – Mostečtí Lvi | 0:0 (odl.) | | | SHK Hodonín – Opava | 6:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Klatovy | 4:2 (kon.) | | | Cheb – Tábor | 2:7 (kon.) | | | Bílina – Trutnov | 3:2 (kon.) |
Znojmo – Nový Jičín | 5:2 (kon.) | | | Jablonec n/N – Nová Paka | 2:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Val. Meziříčí | 8:4 (kon.) |
Řisuty – Příbram | 2:3 (po s.n.) |
Pelhřimov – Milevsko | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Vlašim | 0:0 (odl.) | | | HC Střelci J. Hradec – HC Vimperk | 0:1 (kon.) |
konec
HC Poděbrady
1:9
(0:2, 1:3, 0:4)
SC Kolín B
60:00
|
Vyloučení v týmu HC Poděbrady (Jan Wozniak – 2 min., krosček).
|
|
60:00
|
Vyloučení v týmu HC Poděbrady (Jan Wozniak – 2 min., sekání).
|
|
56:40
|
Vyloučení v týmu SC Kolín B (Pavel Tvrdik – 2 min., držení).
|
|
52:36
|
Vyloučení v týmu HC Poděbrady (Miloš Chára – 2 min., hrubost).
|
|
51:51
|
Vyloučení v týmu SC Kolín B (Domink Jaroš – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
38:57
|
Vyloučení v týmu HC Poděbrady (David Forejt – 2 min., napadení).
|
|
36:20
|
Vyloučení v týmu HC Poděbrady (Ondřej Kysela – 2 min., podrážení).
|
|
28:09
|
Vyloučení v týmu HC Poděbrady (Václav Kotoun – 2 min., podrážení).
|
|
18:09
|
Vyloučení v týmu SC Kolín B (Pavel Tvrdik – 2 min., hákování).
|
|
13:36
|
Vyloučení v týmu SC Kolín B (Domink Jaroš – 2 min., napadení).
|
Branky a nahrávky:
24. Kysela – 6. Tvrdik, 7. Neruda, 25. Tvrdik, 32. Jaroš (Tvrdik), 37. Zdeněk (Junek, Tvrdik), 42. Junek, 46. Junek (Neruda), 51. Tvrdik, 58. Neruda
Rozhodčí: Jakub Marvan, Vojtěch Volejník
Diváci: 34
Neproměněná penalta:
HC Poděbrady:
J. Neduchal, M. Vavřina — J. Wozniak, D. Varečka, Š. Havlina, M. Chára, M. Kaňkovský, O. Klíma, M. Popek — O. Kysela, J. Lovětinský, O. Chramosta, D. Forejt, V. Kotoun, J. Žatecký, D. Francl, T. Novotný
Náhradníci:
Trenér:
SC Kolín B: P. Racek — D. Jaroš, M. Pichl, M. Paďour, M. Mach — P. Tvrdik, M. Neruda, S. Junek, M. Zdeněk, D. Junek, J. Černák, D. Kouba, V. Franc
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SC Kolín B: P. Racek — D. Jaroš, M. Pichl, M. Paďour, M. Mach — P. Tvrdik, M. Neruda, S. Junek, M. Zdeněk, D. Junek, J. Černák, D. Kouba, V. Franc
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Marvan, Vojtěch Volejník
Diváci: 34