Čeljabinsk – Minsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jokerit – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Kunlun – Barys 0:0 (odl.)
N.Novgorod – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 3:2 (po pr.) | Omsk – Magnitogorsk 2:0 (kon.)
odloženo
Red Star Kunlun
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Barys Nur-Sultan
Neděle 27.09.2020, 16:00 • Arena Mytišči, Mytišči • KHL
Videopřenos

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:20:21)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nenastoupil žádný český nebo slovenský hokejový hráč.

Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 23 – 41
    Trestné minuty: 6 – 4
    Vhazování: 20 – 29
    Zblokované střely: 20 – 15
    Hity: 12 – 9

Tak prodloužení v dnešním zápase nakonec netrvalo moc dlouho, jenom minutu a půl! Domácí celek svou velkou šanci v podobě přečíslení dva na jednoho nevyužil, a tak přišel trest. Darren Dietz dostal nabito na střed hřiště a svou trefu umístil přesně do horního růžku. Barys proto bere z tohoto utkání bod navíc.

61:30 Darren DIETZ - 1:2

61:30
    Barys právě vstřelil branku!
    Jenže hosté kotouč udrželi a radují se z rozhodnutí! DARREN DIETZ si sjel na střed hřiště, kam mu Nikita Michajlis posunul kotouč. Kapitán hostí se s tím nepáral a poslal svou ránu přesně do zadní šibenice! Asistence: Nikita Michajlis.

61:07
    Hokejisté čínského týmu drželi puk, ale pak se provinili nepřesnou přihrávkou. Tu sebrali hosté, ovšem jejich akce nakonec byla hodně zpožděna.

60:38
    A domácí celek měl první větší šanci, kterou bylo přečíslení dva na jednoho! Nakonec to ale vzal domácí hráč sám na sebe, ale bekhendem neuspěl.

60:14
    A už je před námi i prodloužení, které se hraje klasicky tři na tři. Proto bychom se měli dočkat hodně šancí, případně dokonce rozhodnutí.

60:01

Již jsou za námi tři periody dnešního utkání a o vítězi není ani nadále rozhodnuto! Barys měl obrovskou převahu ve třetí třetině a dočkals e kýženého srovnání. Po buly našel Linus Videll krásným pasem najíždějícího Samata Danijara, jenž trefil odkrytou část branky. Nic víc se nestalo, a tak se jde do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:10
    To však ještě byla šance! Jakob Lilja se individuálně dostal až do útočného pásma a vrátil kotouč na Valka. Jeho střelu ale gólman ramenem vyrazil!

59:00
    Minuta do konce třetiny!

58:28
    A do konce poslední periody nám chybí poslední minuta a půl! Vypadá to, že dnes se půjde do prodloužení... Oba týmy tak získají alespoň jeden bod.

57:38
    Ivan Nikolišin se pokoušel něco vymyslet na pravé straně, ale jeho kličku soupeř vystihl. Odrazil puk do rohu hřiště a hostující celek se k němu dostal.

57:19
    Po delší době musel do akce také Henrik Karlsson. Ten musel čelit střele Vjačeslava Leščenka z levé strany, ale gólman hostí sklapl betony včas.