Akademici Plzeň – BO Ostrava Vítkovice Steel 3:5 (kon.) | Engineers Prague – Riders Univerzita Pardubice 4:2 (kon.) | HC MUNI – HC North Wings 6:4 (kon.)
konec
HC MUNI
6:4 (1:2, 2:2, 3:0)
HC North Wings Ústí nad Labem
Středa 30.09.2020, 20:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • Univerzitní liga ledního hokeje • 1. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mne je to již vše. Přeji pěkný večer a u dalšího sportovního utkání zase na počtenou. (22:14:20)
   
  Je konec. Brňané ukázali ve třetí třetině obrat z 3:4 na 6:3 a nakonec tak slaví zisk tří bodů. Hosté neoředvedli ve svém prvním zápase v soutěži špatný výkon, na bodový zisk to ale v závěru nestačilo.
   
  Konec zápasu.
   
  59:25
  Vyloučení v týmu HC North Wings Ústí nad Labem (Kuchař – 2 min.).
   
  59:15
  Bláhovi se puk zamotal mezi bruslemi a pak jej odpálil jen k protihráči. Ten ale provázal nejlepší čas na střelu a nakonec ani nezakončil.
   
  57:35
  Hostům již dochází čas na zdramatizování závěru a nyní se navíc dopustili zakázaného uvolnění.
   
  56:10
  Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Domácí jsou zase o gól blíže k vítězství. ŠTĚPÁN KUČERA měl lepší rychlost než obránce, objel jej a najížděl sám na bránu. Nakonec si poradil i s brankářem a je to o dva góly pro MUNI. Asistence: Patrik Matov, Jan Grygera.
   
  55:21
  Zakázané uvolnění Masarykovy univerzity.
   
  55:05
  Hosté v plném počtu.
   
  54:09
  Brněnská pětice kombinovala déle než minutu v útočném pásmu a svoji akci zakončili i střelou. Skokan ale stále drží šance svého týmu na bodový zisk.
   
  53:05
  Vyloučení v týmu HC North Wings Ústí nad Labem (Šebesta – 2 min.).
   
  52:26
  Hostující kapitán Patrik Balcar si sjel do dobré pozice na levé kruh, odkud také zakončil. Král byl ale připraven a puk udržel ve své výstrojí.
   
  51:30
  Brněnský celek nepolevuje v ofenzivě a brankář North Wings musí být neustále ve střehu. Nyní se přerušuje hra po jeho zákroku.
   
  50:43
  Pro Ústí nad Labem je to momentálně pochopitelně těžké. Nyní také jeho hráči vyhazují pouze na zakázané uvolnění.
   
  49:27
  Masarykova univerzita právě vstřelila branku! A obrat Brňanů je na světě! Domácí hokejisté se znovu vydali do útočného pásma a tentokrát slaví vedoucí branku. MATĚJ FLOREK se ukázal jako správný kapitán a po pasu Kadlice poslal svůj tým do vedení. Asistence: Vojtěch Kadlic.
   
  49:17
  Král nyní nevěděl, jestli má puk pod kontrolou. Nakonec to ale vypadalo, že kotouč trefil jednoho z blokujících hráčů.
   
  48:49
  Hosté tak ztratili svůj dvoubrankový náskok a čeká je ještě těžké boj o body. Jedenáct minut před koncem je skóre vyrovnané a psychickou výhodu na své straně mělo být Brno.
   
  47:02
  Masarykova univerzita právě vstřelila branku! Domácí hokejisté využívají přesilovou hru již po několika sekundách a je tak vyrovnáno! Martin Biolek přihrál ADAMU STRAKOŠOVI a ten smazal náskok soupeře. Začínáme znovu od nuly. Asistence: Martin Biolek, David Polesný.
   
  46:53
  Vyloučení v týmu HC North Wings Ústí nad Labem (Šebesta – 2 min., nedovolené bránění).

  Filip Krůza

  Branky a nahrávky: 1. Matov (Grygera), 22. Račický (Gonos), 38. Jakubec (Polesný, Kadlic), 48. Strakoš (Biolek, Polesný), 50. Florek (Kadlic), 57. Kučera (Matov, Grygera) – 10. Sajdl (Kuchař), 15. Kuchař (Amirov, Sajdl), 21. Balcar (Kuchař, Sajdl), 26. Amirov (Kuchař)


  HC MUNI: Král (Tichon) – Kučera, Bláha, Grman, Věžník, Gonos, Grygera, Polesný – Matov, Říčka, Biolek, Svatuška, Vaverka, Pavel, Jakubec, Kadlic, Tomaník, Strakoš, Florek, Račický
  HC North Wings Ústí nad Labem: Skokan – Šebesta, Jarý P., Balcar, France, Petržílka – Pšenička, Jarý T., Dytrych, Tůma, Kuchař, Amirov, Jindra, Sajdl, Brandner

  Rozhodčí: Maršálek – Smetková, Viskot