Kadaň – Benátky n/J | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Sokolov – Prostějov | 5:2 (kon.) | | | Šumperk – Frýdek-M. | 5:0 (kon.) |
Přerov – Poruba 2011 | 3:0 (kon.) |
Přerov – Vítkovice | 3:4 (kon.) | | | Chomutov – Hvězda Praha | 0:0 (odl.) | | | Kometa Brno – Poruba | 7:4 (kon.) |
K. Vary – PZ Kladno | 5:1 (kon.) | | | Havířov – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Hvězda Praha | 7:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Tábor | 0:7 (kon.) | | | Kobra – Mountfield HK | 2:9 (kon.) | | | HC Litvínov – Třemošná | 0:0 (odl.) |
Jihlava – Sparta | 5:3 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 0:0 (odl.) |
Motor ČB – Technika Brno | 0:0 (odl.) |
Jaroslavl – Jokerit | 2:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – Ufa | 1:4 (kon.) | | | Viťaz – Riga | 6:1 (kon.) |
Salzburg – Bratislava Capitals | 5:1 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Bílina | 0:0 (odl.) | | | Havlíčkův Brod – Cheb | 3:6 (kon.) | | | Znojmo – Val. Meziříčí | 8:1 (kon.) |
Žďár n/S – Kopřivnice | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – Příbram | 3:2 (kon.) | | | Děčín – Nová Paka | 5:1 (kon.) |
Jablonec n/N – Hronov | 6:2 (kon.) | | | Trutnov – Mostečtí Lvi | 0:0 (odl.) | | | Opava – Vel. Meziříčí | 0:0 (odl.) |
Řisuty – Kobra | 0:0 (odl.) | | | Tábor – Písek | 0:0 (odl.) |
TJ Slavia IPS – TJ Sparta Praha ČKD | 1:9 (kon.) |
Pelhřimov – Samson České Budějovice | 5:2 (kon.) |
Roudnice – Chomutov | 0:0 (odl.) |
konec
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
9:0
(2:0, 5:0, 2:0)
TJ Sušice
57:23
|
Vyloučení v týmu TJ Sušice (Martin Havelka – 2 min., podrážení).
|
|
22:28
|
Vyloučení v týmu TJ Sušice (Martin Havelka – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
Branky a nahrávky:
10. Zikmund (Haruda), 13. Dvořák (Kuk, Jindra), 21. Dvořák (Przeczek), 25. Dvořák (Krčil, Koutenský), 30. Krčil (Koutenský, Haruda), 34. Polonyi (Zikmund), 35. Dvořák (Marek), 52. Krčil (Koutenský, Przeczek), 59. Dvořák
Rozhodčí: Ondřej Kubeš, Marek Hlaváč
Diváci: 40
Neproměněná penalta:
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí:
R. Sedláček — P. Dvořák, Š. Krčil, F. Koutenský, D. Zikmund, D. Przeczek, S. Haruda, D. Polonyi, J. Jindra, J. Marek, A. Kuk, V. Krčil, T. Rešl
Náhradníci:
Trenér:
TJ Sušice: A. Pitelová — J. Tykal, F. Čonta, T. Skuhna, M. Havelka — D. Podlipský, M. Holeček, G. Tykalová, M. Vaníček, J. Pihera, V. Němeček
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Sušice: A. Pitelová — J. Tykal, F. Čonta, T. Skuhna, M. Havelka — D. Podlipský, M. Holeček, G. Tykalová, M. Vaníček, J. Pihera, V. Němeček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ondřej Kubeš, Marek Hlaváč
Diváci: 40