Vítkovice – Otrokovice 12:10 (kon.) | Liberec – Střešovice 4:10 (kon.) | Ostrava – Sparta 4:3 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
12:10 (4:2, 5:4, 3:4)
PSG Panthers Otrokovice
Sobota 10.10.2020, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga • 7. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:00:34)

Utkání se z důvodu prevence proti koronaviru hrálo bez diváků.

Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni Marek Matějčík (Vítkovice) a Filip Hrabal (Otrokovice).

Utkání je u konce a skončilo opravdu divokým výsledkem 12:10. Jako první se ve třetí části trefil hostující Ladislav Gál, poté ale přišly tři úspěchy Vítkovic z holí Matyáše Šindlera, Marka Bräuera a Marka Matějčíka a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže v závěru Otrokovice zápas zdramatizovaly, když se v krátkém časovém necelé minuty trefili Lukáš Petřík, Filip Hrabal a František Vykopal. Hosté pokračovali v náporu, chtěli dokonat zázračný finiš, už ale více nezvládli a i když předvedli sympatický výkon, odjíždí s prázdnou.

59:46
    V úplném závěru je tu vyloučení na straně Otrokovic, dvě minuty za vysokou hůl dostal Ladislav Gál.

59:23
    Vítkovičtí už pouze brání staženi před Jasiokem, Otrokovice se snaží o zázrak.

58:30
    Hostující tým si bere oddechový čas.
    58:28 František VYKOPAL - 12:10

58:28
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A teď už je to pouze o dva góly, když desátou branku hostů dal švihem z dálky FRANTIŠEK VYKOPAL. Asistence: Martin Szweda.
    57:57 Filip HRABAL - 12:9

57:57
    Tak možná tu ještě máme otrokovický pokus o drtivý finiš. Před brankoviště se totiž dostal FILIP HRABAL a je to už jen o tři branky. Asistence: Vlastimil Červenka.
    57:36 Lukáš PETŘÍK - 12:8

57:36
    Otrokovičtí nakonec přesilovku využívají, po kombinaci střílel z pravé strany LUKÁŠ PETŘÍK a ranou z první dostal míček za bližší tyč – 12:8. Asistence: František Vykopal.

57:10
    Vítkovičtí se dobře brání, podařilo se jim dostat míček z vlastní poloviny.

56:46
    Gálovi odskočil míček od čepele, musel tak upustit od svého plánu prudkého švihu.

56:03
    V závěru utkání si hosté zahrají přesilovou hru, dvě minuty za sekání totiž dostal vítkovický Tomáš Sladký.

55:30
    Šimon Kuczera si vybíhal do volného prostoru, dal si však míček na dlouhou hůl a měl co dělat, aby o něj nepřišel.

54:33
    Už se hraje v hodně uvolněném tempu, domácí hráči si dobře hlídají pětibrankový náskok.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. Bräuer (Nehera), 6. Šindler (Kuczera), 12. Jan Šebesta (Matejčík), 20. Matejčík (Bräuer), 21. Kuczera (Matejčík), 25. Gattnar (Šindler), 33. Gattnar (Delong), 34. Anis (Kuczera), 40. Sladký (Anis), 42. Šindler (Sidunov), 44. Bräuer (Šindler), 54. Matejčík (Bräuer) – 8. Michal Nagy (Grlický), 9. Hrabal (Hronek), 21. Michal Nagy (Vykopal), 24. Hronek (Medek), 32. Hronek (Červenka), 36. Červenka (Hrabal), 42. Gál (Michal Nagy), 58. Petřík (Vykopal), 58. Hrabal (Červenka), 59. Vykopal (Szweda)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok (Souček) – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Hatala, Hubálek, Kaleta – Anis, Choma, Sladký – Gattnar, Sidunov, Šindler – Bräuer, Delong, Matejčík – Vojáček, Svoboda.
    PSG Panthers Otrokovice: Majrich – Medek, Szweda, Michal Nagy, Kvapil, Kahoun, Pšenčík – Červenka, Grlický, Hrabal – Koláčný, Gál, Hrtús – Hronek, Petřík, Vykopal – Nehila, Kubíček.

Rozhodčí: Kačer – Vašíček