Vítkovice – Otrokovice 12:10 (kon.) | Liberec – Střešovice 4:10 (kon.) | Ostrava – Sparta 4:3 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
12:10 (4:2, 5:4, 3:4)
PSG Panthers Otrokovice
Sobota 10.10.2020, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga • 7. kolo

59:46
    V úplném závěru je tu vyloučení na straně Otrokovic, dvě minuty za vysokou hůl dostal Ladislav Gál.

56:03
    V závěru utkání si hosté zahrají přesilovou hru, dvě minuty za sekání totiž dostal vítkovický Tomáš Sladký.

24:52
    Domácí tým si navíc dá přesilovku, Michal Nagy totiž dostal dvě minuty za nesportovní chování.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. Bräuer (Nehera), 6. Šindler (Kuczera), 12. Jan Šebesta (Matejčík), 20. Matejčík (Bräuer), 21. Kuczera (Matejčík), 25. Gattnar (Šindler), 33. Gattnar (Delong), 34. Anis (Kuczera), 40. Sladký (Anis), 42. Šindler (Sidunov), 44. Bräuer (Šindler), 54. Matejčík (Bräuer) – 8. Michal Nagy (Grlický), 9. Hrabal (Hronek), 21. Michal Nagy (Vykopal), 24. Hronek (Medek), 32. Hronek (Červenka), 36. Červenka (Hrabal), 42. Gál (Michal Nagy), 58. Petřík (Vykopal), 58. Hrabal (Červenka), 59. Vykopal (Szweda)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok (Souček) – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Hatala, Hubálek, Kaleta – Anis, Choma, Sladký – Gattnar, Sidunov, Šindler – Bräuer, Delong, Matejčík – Vojáček, Svoboda.
    PSG Panthers Otrokovice: Majrich – Medek, Szweda, Michal Nagy, Kvapil, Kahoun, Pšenčík – Červenka, Grlický, Hrabal – Koláčný, Gál, Hrtús – Hronek, Petřík, Vykopal – Nehila, Kubíček.

Rozhodčí: Kačer – Vašíček