Vítkovice – Otrokovice 12:10 (kon.) | Liberec – Střešovice 4:10 (kon.) | Ostrava – Sparta 4:3 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
12:10 (4:2, 5:4, 3:4)
PSG Panthers Otrokovice
Sobota 10.10.2020, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga • 7. kolo

59:46
    V úplném závěru je tu vyloučení na straně Otrokovic, dvě minuty za vysokou hůl dostal Ladislav Gál.

58:30
    Hostující tým si bere oddechový čas.
    58:28 František VYKOPAL - 12:10

58:28
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A teď už je to pouze o dva góly, když desátou branku hostů dal švihem z dálky FRANTIŠEK VYKOPAL. Asistence: Martin Szweda.
    57:57 Filip HRABAL - 12:9

57:57
    Tak možná tu ještě máme otrokovický pokus o drtivý finiš. Před brankoviště se totiž dostal FILIP HRABAL a je to už jen o tři branky. Asistence: Vlastimil Červenka.
    57:36 Lukáš PETŘÍK - 12:8

57:36
    Otrokovičtí nakonec přesilovku využívají, po kombinaci střílel z pravé strany LUKÁŠ PETŘÍK a ranou z první dostal míček za bližší tyč – 12:8. Asistence: František Vykopal.

56:03
    V závěru utkání si hosté zahrají přesilovou hru, dvě minuty za sekání totiž dostal vítkovický Tomáš Sladký.
    53:52 Marek MATEJČÍK - 12:7

53:52
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Po dlouhé době tu máme zase gól. Vítkovice se dostaly do bleskového útoku a gól číslo dvanáct zaznamenal MAREK MATĚJČÍK. Asistence: Marek Bräuer.
    43:32 Marek BRÄUER - 11:7

43:32
    A další úspěšná střela domácích, na rozdíl čtyř branek navyšuje MAREK BRÄUER. Asistence: Matyáš Šindler.
    41:54 Matyáš ŠINDLER - 10:7

41:54
    Je tu jubilejní, desátá branka Vítkovic, která tak bleskově reaguje na hostující snížení. Úspěšným střelcem se stal MATYÁŠ ŠINDLER. Asistence: Ondřej Sidunov.
    41:26 Ladislav GÁL - 9:7

41:26
    A je tu snížení. Před branku dostal dlouhou přihrávku LADISLAV GÁL a překonal přemisťujícího se Jasioka. Asistence: Michal Nagy.
    39:40 Tomáš SLADKÝ - 9:6

39:40
    I ve druhé třetině dávají domácí gól v samém závěru třetiny, když si na přihrávku zpoza branky naběhl TOMÁŠ SLADKÝ a prostřelil Majricha. Asistence: Daniels Janis Anis.
    35:30 Vlastimil ČERVENKA - 8:6

35:30
    Přestřelka pokračuje, hosté se v dalším útočném výpadu prosadili VLASTIMILEM ČERVENKOU a ten zkorigoval na 8:6. Asistence: Filip Hrabal.
    33:49 Daniels Janis Anis - 8:5

33:49
    Z protiútoku udeřilo a Vítkovice vedou o tři. Přesnou ranou po rychlém brejku se prezentoval DANIELS JANIS ANIS a ranou do odkryté branky upravil na 8:5. Asistence: Šimon Kuczera.
    32:05 Rostislav GATTNAR - 7:5

32:05
    Střelecké dostihy pokračují, nyní se prosadili domácí hráči. Sedmou branku Vítkovic dal ROSTISLAV GATTNAR. Asistence: Adam Delong.
    31:45 Matěj HRONEK - 6:5

31:45
    Na druhé straně dali hosté gól, na jednobrankový rozdíl upravil přesnou a hlavně pohotovou střelou zblízka MATĚJ HRONEK. Asistence: Vlastimil Červenka.

24:52
    Domácí tým si navíc dá přesilovku, Michal Nagy totiž dostal dvě minuty za nesportovní chování.
    24:52 Rostislav GATTNAR - 6:4

24:52
    Další akce před otrokovickým brankovištěm už ale končí gólem, nejlépe se v prostoru orientoval ROSTISLAV GATTNAR a upravil tak na 6:4. Asistence: Matyáš Šindler.
    23:24 Matěj HRONEK - 5:4

23:24
    Rychlý výpad hostů končí gólem, na prudký pokus v podání MATĚJE HRONKA nedokázal Jasiok dosáhnout. Asistence: David Medek.
    20:51 Šimon KUCZERA - 5:3

20:51
    No tak to byla opravdu blesková reakce ze strany Vítkovic! Přihrávku na levou stranu dostal ŠIMON KUCZERA a propálil Majricha – 5:3. Asistence: Marek Matějčík.
    20:33 Michal NAGY - 4:3

20:33
    Hostující tým hned v úvodu snižuje, když se střelou z dálky prosadil MICHAL NAGY. Asistence: František Vykopal.
    19:55 Marek MATEJČÍK - 4:2

19:55
    Je tu gól do šatny, když se při závaru před Majrichem prosadil MAREK MATĚJČÍK a těsně před koncem vrátil vítkovickým dvoubrankový náskok. Asistence: Marek Bräuer.
    11:51 Jan ŠEBESTA - 3:2

11:51
    Tak tohle byla opravdu povedená akce na jeden dotek! Míček letěl zleva na pravou stranu, odtud před brankoviště, kde stál chvíli nekrytý JAN ŠEBESTA a ten jej hravě sklepl za brankovou čáru. Asistence: Marek Matějčík.
    08:03 Filip HRABAL - 2:2

08:03
    A je už rázem srovnáno. Prakticky ihned po rozehrání ve středu se hosté dostali do útoku a FILIP HRABAL pohotovým sklepnutím ze vzduchu upravil na 2:2. Asistence: Matěj Hronek.
    07:58 Michal NAGY - 2:1

07:58
    Hosté se vrací do zápasu, když překvapivou ranou z poměrně velké dálky snížil MICHAL NAGY. Asistence: Martin Grlický.
    05:20 Matyáš ŠINDLER - 2:0

05:20
    A je to o dvě branky. Střelou z dálky překvapil Majricha MATYÁŠ ŠINDLER a upravil na 2:0. Asistence: Šimon Kuczera.
    04:10 Marek BRÄUER - 1:0

04:10
    Teď už domácí udeřili a dostali se do vedení. Po Neherově přihrávce se ranou z pravé strany prosadil MAREK BRÄUER a poprvé překonal Majricha. Asistence: Martin Nehera.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 5. Bräuer (Nehera), 6. Šindler (Kuczera), 12. Jan Šebesta (Matejčík), 20. Matejčík (Bräuer), 21. Kuczera (Matejčík), 25. Gattnar (Šindler), 33. Gattnar (Delong), 34. Anis (Kuczera), 40. Sladký (Anis), 42. Šindler (Sidunov), 44. Bräuer (Šindler), 54. Matejčík (Bräuer) – 8. Michal Nagy (Grlický), 9. Hrabal (Hronek), 21. Michal Nagy (Vykopal), 24. Hronek (Medek), 32. Hronek (Červenka), 36. Červenka (Hrabal), 42. Gál (Michal Nagy), 58. Petřík (Vykopal), 58. Hrabal (Červenka), 59. Vykopal (Szweda)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok (Souček) – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Hatala, Hubálek, Kaleta – Anis, Choma, Sladký – Gattnar, Sidunov, Šindler – Bräuer, Delong, Matejčík – Vojáček, Svoboda.
    PSG Panthers Otrokovice: Majrich – Medek, Szweda, Michal Nagy, Kvapil, Kahoun, Pšenčík – Červenka, Grlický, Hrabal – Koláčný, Gál, Hrtús – Hronek, Petřík, Vykopal – Nehila, Kubíček.

Rozhodčí: Kačer – Vašíček