Augsburg – RB Lipsko 0:2 (kon.) | Freiburg – W. Brémy 1:1 (kon.) | Hertha – Stuttgart 0:2 (kon.)
Hoffenheim – Dortmund 0:1 (kon.) | Mohuč – Leverkusen 0:1 (kon.) | Bielefeld – Bayern 1:4 (kon.)
Mönchengladbach – Wolfsburg 1:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
0:1 (0:0)
Borussia Dortmund
Sobota 17.10.2020, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:24:08)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:10. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:11.

Je konec. Borussia Dortmund zvítězila na půdě Hoffenheimu poměrem 1:0. Do utkání vstoupili aktivněji domácí, ovšem největší šanci zápasu měl ve 35. minutě Reyna, ale jeho zakončení vykopl z brankové čáry domácí hráč. O dvě minuty později přišla hlavička Meuniera, která otřela břevno. Ve druhé půli byli hosté lepším týmem a potom co přišli na trávník Haland s Reusem Borussia jasně dominovala. A hosté se dočkali gólu, který dal v 76. minutě právě Reus.

90+4

90+4
    Ovšem roh se Hoffenheimu vůbec nepovedl a letěl na prvního hráče soupeře.

90+3
    Domácí se zkoušeli procpat po levé straně a nakonec vybojovali roh, kde jde také brankář Baumann!

90+2
    Po odkopu brankáře hostů se Hoffenheim dostal znovu k míči a Diadie Samassékou to zkusil z dálky, ovšem jeho pokus byl zcela zbytečný.

90+1
    Domácí mužstvo sice mělo standardní situaci, ale ta nakonec nic vážnějšího nepřinesla.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Posléze se Giovanni Reyna dopustil faulu, za který uviděl kartu žluté barvy.

89
    Marco Reus se dostal ke střele, ale jeho pokus těsně minul pravou tyč domácí svatyně!

88
    Hosté drží míč vepředu a následně získali rohový kop.

86
    Tentokrát Hoffenheim získal autové vhazování na své polovině hrací plochy.

85
    Tentokrát to zkusil Raphaël Guerreiro, ale jeho střela z dvaceti metrů letěla nad bránu.

84
    Po příchodu těch nejkvalitnějších hráčů Borussie na hrací plochu se zápas naprosto změnil a Borussia stále jasně dominuje.

83
    Znovu si Erling Häland fantasticky sběhl za obranu, ale následně jeho pokus z úhlu orazítkoval tyč!

82
    Po dlouhé době se domácí dostali ke střele, ale pokus útočníka Hoffenheimu končí v rukou připraveného Marwina Hitze.

81
    Felix Passlack šel do souboje s protihráčem tvrdě a dopustil se tak faulu.

80
    Máme před sebou posledních deset minut plus nějaké nastavení a Dortmund nyní na hrací ploše dominuje.