Bordeaux – Nîmes 2:0 (kon.) | Brest – Štrasburk 0:3 (kon.) | Méty – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
Montpellier – Remeš 0:4 (kon.) | Nice – Lille 1:1 (kon.) | Lyon – Monaco 4:1 (kon.)
FC Méty
2:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 25.10.2020, 15:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek nedělního dne. (16:53:08)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:16.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec lépe domácí pro domácí celek. Domácí nakonec zvládli těžký zápas a silné Saint-Étienne porazili 2:0, když o první branku se postaral Farid Boulaya a druhou si hosté vstřelili sami. Nutno dodat, že domácí byli aktivnější, lepší a vyhráli dle mého zcela zaslouženě. Domácí tedy berou všechny tři body, naopak hosté nemají ani bod a prohráli v lize počtvrté v řadě.

90+5

90+4
    Tento duel ukončil velice nepřesnou střelou hostující Lucas Douath.

90+4
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Habib Maïga, přichází Mamadou Fofana.

90+3
    Habib Maïga je ještě ošetřován, více se už v tomto utkání nejspíše nestane.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Victorien Angban, přichází Warren Tchimbembé.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Utkání se už pouze dohrává. O vítězi je rozhodnuto, tři body získá domácí celek.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Tyron Tormin.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yvan Neyou, přichází Maxence Rivera.

84
    Žlutou kartu dostává Vincent Pajot (FC Méty).

82
    S propagačním pokusem si lehce poradil pozorný Jessy Moulin, který samozřejmě s rozehrávkou vůbec nepospíchá.

80
    Hosté mají posledních deset minutek na to, aby něco udělali s dvoubrankovým mankem. No, lehké to rozhodně nebude a vypadá to, že všechny body získá domácí celek.
    78. Alpha SISSOKO (vl.) - 2:0

78
    Méty právě vstřelily branku!
    Tak jsme se dočkali, protože domácí jdou do vedení 2:0 a je nejspíše tedy rozhodnuto! Po centru z pravé strany míč nešťastně zasáhl ALPHA SISSOKO, který si vstřelil vlastní branku!

77
    Ani jednomu celku se nyní směrem dopředu nedaří podle představ a na druhou branku v tomto zápase tak stále čekáme.

75
    Žlutou kartu dostává Habib Maïga (FC Méty).

Jakub Kopřiva

Branky: 6. Boulaya, 78. Sissoko (vla.)

Karty:   32. Angban (MTZ), 75. Maïga (MTZ), 84. Pajot (MTZ) – 24. P. Retsos (SET), 31. Bouanga (SET), 74. Neyou (SET)

FC Méty: Úkíddžá – Udol, Centonze, Boye (C), Bronn – Pajot, Maïga (90+4. Fofana), Angban (90. Tchimbembé) – L. Gueye (57. Vagner), Nguette, Boulaya.
    Náhradníci: Caillard – Delaine, Vagner, Fofana, Kouyaté, Maziz, Tchimbembé, Yade.

AS Saint-Étienne: Moulin – Sow, Neyou (86. Rivera), P. Retsos (49. Tshibuabua) – Sissoko, M. Camara, Moueffek, Monnet-Paquet (46. Chazrí) – Aouchiche (63. Douath) – Hamouma (C), Bouanga (86. Tormin).
    Náhradníci: Bajič – Benkhedim, Douath, Rivera, Chazrí, Tormin, Tshibuabua, Youssouf, Souici.