Arménie – Švédsko 0:0 (zruš.) | Malta – Ukrajina 1:4 (kon.) | Litva – San Marino 3:0 (kon.)
Turecko – Rakousko 3:2 (kon.) | Řecko – Česko 0:2 (kon.) | Wales – Moldavsko 3:0 (kon.)
Kosovo – Albánie 0:1 (kon.) | Gibraltar – Norsko 0:0 (zruš.) | Anglie – Andorra 3:1 (kon.)
Turecko
3:2 (0:1)
Rakousko
Pátek 13.11.2020, 18:00 • Samsun Yeni 19 Mayıs Stadium, Samsun • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:01:10)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:21.

Je konec. Turecko v neskutečně dramatickém zápase porazilo Rakousko 3:2. Hosté vlétli do utkání velice aktivně, ale následně se tempo hry trochu snížilo a opadlo. Po velké chybě tureckého hráče ve 36. minutě ovšem otevřel brankový účet Arase a poslal hosty do vedení. Do druhé půle vstoupili domácí velmi dobře a nakonec v 64. minutě srovnal Dervisoglu. A právě Dervisoglu v 81. minutě poslal skvěle hrající Turecko do vedení 2:1. V 90. minutě sice skvěle srovnal z přímého kopu Wolf, ale o dvě minuty později rozhodla největší hvězda zápasu Dervisoglu, který zajistil Turecku výhru a vstřelil hattrick.

90+6

90+6
    Ke konci nastaveného času sice hosté získali také rohový kop, ale s tím si Turecko poradilo.

90+5
    Rakousko tak následně sice mělo k dispozici volný kop, který ale nic nepřinesl.

90+4
    Posléze se ale Ozdemir dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.
    90+2. Halil DERVISOGLU - 3:2

90+2
    Turecko právě vstřelilo branku!
    Tak to je naprosto neskutečné, protože domácí mužstvo jde zpět do vedení a to 3:2! HALIL DERVISOGLU to fantasticky zahrál s İlkerem Karakaşem a posléze parádně zakončil k pravé tyči a zkompletoval tak hattrick!

90
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Yilmaz, přichází Sertel.
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Eyibil, přichází Karakas.
    90. Hannes WOLF - 2:2

90
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno na 2:2! K exekuci přímého kopu se postavil HANNES WOLF, který fantastickou střelou přes zeď a o tyč dává Rakousku naději na postup! Neskutečné drama!

89
    Cankaya se provinil faulem a uviděl žlutou kartu.
    88. Schmidt neprostřelil Destanogla!

88
    Fantastický zákrok brankáře Destanogla proti střele Schmidta v obrovské šanci na srovnání!

87
    Posléze sice přišlo zakončení kohokoliv jiného, než Dervisogla, ale zamířil jen vedle.

86
    Další faul hostujícího hráče a Turecko samozřejmě nikam spěchat nebude.

85
    Míč tentokrát skončil pouze za domácí bránou a Destanoglu bude mít odkop od své brány.