Arménie – Švédsko 0:0 (zruš.) | Malta – Ukrajina 1:4 (kon.) | Litva – San Marino 3:0 (kon.)
Turecko – Rakousko 3:2 (kon.) | Řecko – Česko 0:2 (kon.) | Wales – Moldavsko 3:0 (kon.)
Kosovo – Albánie 0:1 (kon.) | Gibraltar – Norsko 0:0 (zruš.) | Anglie – Andorra 3:1 (kon.)
Litva
3:0 (1:0)
San Marino
Pátek 13.11.2020, 17:30 • LFF Stadionas • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:23:29)

Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:16.

Je konec! Litva v dnešním duelu vítězí 3:0 a bere tři body do tabulky. Domácím fotbalistům to ale k posunu tabulkou nestačí, vlastně už mají jisté páté místo. V druhém poločase se Litva prosadila ještě dvakrát. Po jedenácti minutách druhé půle dostal přihrávku na hranici malého vápna Banevičius, jenž ji využil naprosto beze zbytku. Definitivní tečku na výsledek dal ranou ze střední vzdálenosti Uzéla.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Conti (San Marino).

90+3
    Z toho už žádné větší nebezpečí nevzešlo. Hosté se sice dostali k zakončení, ale to nebylo přesné. Tento zápas s jistotou skončí 3:0 pro Litvu.

90+2
    San Marino bylo blízko ke vstřelení čestné branky! Pancotti zkusil vystřelit z otočky, avšak domácí brankář konečky prstů vytáhl tento pokus na rohový kop!

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

90
    To ovšem nebyla vůbec špatná střela v podání hostujícího hráče! Ten napřáhl ze střední vzdálenost a Krapikas musel předvést zákrok, i když nebyl úplně jistý.

89
    D. Tomassini byl sražen v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a zákrok na něj byl posouzený jako faul. Hostující hráč už dnes ale chtějí utkání hlavně dohrát.

88
    De Angelis se musel ještě mít na druhé straně na pozoru. Skákavou střelu ale viděl dostatečně dlouho, a tak bez potíží zasáhl. Následně míč daleko odkopl.

87
    San Marino se snaží vstřelit alespoň čestnou branku, ale domácí kapitán v bráně se dnes moc nezapotil. Krapikas chytá celkem pohodový zápas.

86
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Kloniūnas, přichází Raudonius.

85
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Petkevicius, přichází Šešplaukis.

85
    Posledních pět minut do konce základní hrací doby! Litva dnes uzme tři body do tabulky. Je jen otázkou, jestli zůstane výsledek stejný, jako je.

84
    Jeden z hostí byl nyní podkopnut a domácí hráč může být rád, že neviděl žlutou kartu. San Marino však získalo rozehrávku na útočné polovině.

82
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Čyžas, přichází Lekečinskas.

Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Uzéla, přichází Vasiliauskas.

82
    Utkání se už nyní víceméně jen dohrává. Domácí navíc chystají střídání, které proběhne během chvíle.