Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 6:0 (kon.) | Košice – Nitra 3:4 (kon.) | Detva – HC Slovan 1:3 (kon.)
Miskolc – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Poprad – Michalovce 1:2 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
HK Poprad
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 20.11.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 15. kolo

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Dukla Ingema Michalovce.
    Rozhodujúcim je nájazd CHRISTOPHEA LALANCETTEA.

39:25
    Poprad dal gól!
    Kamzíci napokon presilovú hru využili. Vandas vybojoval puk v pásme pri mantineli, našiel na ľavom krídle vo výhodnej pozícii LUKÁŠA HANDLOVSKÉHO, ktorý delovkou z prvej á la Ovečkin vyrovnal na 1:1.
    Asistencia: Michael Vandas.

37:38
    Poprad získava v závere druhej tretiny presilovku. Tomáš Török dostáva dve minúty za hákovanie.

35:37
    Skokan vybojoval puk v rohu klziska a posunul medzi kruhy Patrikovi Svitanovi. Jeho strela švihom bola nebezpečná, ale vynikajúci Tomáš Tomek predviedol svoju rýchlu lapačku.

34:47
    Uvidíme presilovú hru Popradu. Dve minúty za podrazenie dostáva Peter Galamboš.

27:54
    Michalovčania budú mať ďalšiu presilovkovú príležitosť. Mike Dalhuisen si odsedí dve minúty za hákovanie.

27:27
    Dukla Michalovce dala gól!
    Dukla expresne využíva presilovú hru a dostáva sa do vedenia. Po vyhratom buly sa puku ujal na modrej čiare JORDON SOUTHORN, ktorý využil, že Vošvrda cez Galamboša veľa toho nevidí a strela švihom skončila v jeho bráne.
    Asistencie: Dávid Šoltés, Peter Galamboš.

27:22
    Presilovku si zahrajú hokejisti Michaloviec. Dávid Hajnik dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

25:29
    Domáci si vytvorili dobrú šancu. Skokan posunul Svitanovi za pravým kruhom, ktorý našiel prihrávkou pred bránku Haščáka, ten však šancu nevyužil a napálil to do Tomekovej lapačky.

23:05
    Dávid Skokan smeruje zo situácie pred vhadzovaním priamo na trestnú lavicu. Dostáva dve minúty za zdržiavanie hry.

20:51
    Presilovka pre Poprad. Hráčska lavice Michaloviec dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

20:29
    Blízko ku gólu mali domáci, Haščák z ľavého kruhu dával krížom na Skokana, ktorý ešte do výhodnejšej pozície pripravil strelu pre Ulrycha, ten však trestuhodne netrafil odkrytú bránu.

19:28
    McCormack z rohu klziska výbornou prihrávkou našiel pred bránkou Lalancettea, ktorý to skúšal z prvej, napálil do Vošvrdu.

13:24
    Brejčák nie veľmi šťastne riešil rozohrávku. Puk mu uchmatol Majdan, posunul ho pred bránku Šoltésovi, ktorý stihol rýchlo zakončiť, no Vošvrda odolal.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 40. Handlovský (Vandas) – 28. Southorn (Šoltés, Galamboš), rozh. náj. Lalancette