Magnitogorsk – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Ufa – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
konec
Salavat Julajev Ufa
6:2 (4:1, 0:1, 2:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 25.11.2020, 15:00 • Ufa Arena, Ufa • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    47:28
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Birjukov – 2 min., vysoká hůl).
     
    45:35
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Kirill Vorobjov – 2 min., podrážení).
     
    39:59
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Markus Granlund – 2 min., vysoká hůl).
     
    33:22
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Kirill Vorobjov – 2 min., podrážení).
     
    30:29
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Roman Abrosimov – 2 min., hákování).
     
    25:44
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Grigorij Panin – 2 min., podrážení).
     
    25:23
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., nedovolené bránění).
     
    09:15
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Kirill Vorobjov – 2+2 min, vysoká hůl).

    Petr Frömel

    Branky a nahrávky: 1. Alexejev (Kugryšev, Kadějkin), 6. Alexejev (M. Vorobjov, Chochrjakov), 10. Manninen (Larsen, Hartikainen), 11. Larsen (M. Granlund), 47. Hartikainen (M. Granlund, Kadějkin), 60. Amirov (Alexejev, Chochrjakov) – 5. Šiksatdarov (Bikmullin, Galuzin), 28. Porjadin (Volgin, Kučerjavenko)


    Salavat Julajev Ufa: Tarasov (Skrynnik) – Panin (C), Larsen, J. Birjukov, Lisovec, Alexejev, Korobov, Muchamadullin – Hartikainen (A), Manninen, M. Granlund – V. Žarkov (A), Kadějkin, Kugryšev – Sošnikov, Kartajev, Baškirov – Chochrjakov, M. Vorobjov, Amirov – Soloduchin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Ivannikov (11. Barulin) – Abrosimov, Rantakari, Volgin, A. Osipov (C), K. Vorobjov, Bryncev, Golubovič, Sidorov – Chajrullin, L. Hudáček, Enlund (A) – Bjakin, Kučerjavenko (A), Porjadin – Bikmullin, Galuzin, Šiksatdarov – Šafigullin, Čiviljov, Bucajev – Šarifjanov.

    Rozhodčí: Bondar, Bukin – Viljugin, Gordenko

    Diváci: 2311