Magnitogorsk – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Ufa – Nižněkamsk 6:2 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
konec
Salavat Julajev Ufa
6:2 (4:1, 0:1, 2:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 25.11.2020, 15:00 • Ufa Arena, Ufa • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:19 Rodion AMIROV - 6:2
   
  59:19
  Ufa právě vstřelila branku!
  Ufa ještě v úplném závěru kosmeticky upravuje konečný stav. RODION AMIROV ujel do přečíslení, místo přihrávky se rozhodl pro střelu a parádně zamířil do bližšího horního rohu branky nad rameno Barulina.
  Asistence: Alexandr Alexejev a Pjotr Chochrjakov.
  46:27 Teemu HARTIKAINEN - 5:2
   
  46:27
  Ufa právě vstřelila branku!
  Barulin je poprvé překonán. Kadějkin přihrál před bránu Granlundovi, ten ukázal rychlé ruce a bekhendem poslal přihrávku na levou stranu, kam najel TEEMU HARTIKAINEN, jenž rychle poslal kotouč do odkryté soupeřovy svatyně. Brankář Nižněkamsku byl tady zcela bez šance.
  Asistence: Markus Granlund a Alexandr Kadějkin.
  27:46 Pavel PORJADIN - 4:2
   
  27:46
  Nižněkamsk právě vstřelil branku!
  Kuriózní gól je uznán. Volgin vystřelil, do jeho rány vložil hokejku jeden z domácích hráčů, puk se snesl do vzduchu a odrazil se od PAVLA PORJADINA za brankovou čáru. Rozhodčí ještě kontrolovali, zda hráč nezasáhl kotouč úmyslně rukou, ale vše bylo v pořádku.
  Asistence: Alexej Volgin a Alexandr Kučerjavenko.
  11:00 Philip LARSEN - 4:1
   
  11:00
  Ufa právě vstřelila branku!
  Ještě před uplynutím prvního dvouminutového trestu domácí skórují. PHILIP LARSEN obdržel puk na modrou čáru a čistým průstřelem překonal brankáře hostů, který toho má dost a střídá.
  Asistence: Markus Granlund.
  09:15 Sakari MANNINEN - 3:1
   
  09:15
  Ufa právě vstřelila branku!
  A gólové hody pokračují. Larsen pálil z pravé strany, Ivannikov vyrazil puk do vzduchu, ovšem SAKARIMU MANNINENOVI se povedlo v rámci pravidel tečovat kotouč do branky. Byl při tom faulován a hosté budou hrát oslabení.
  Asistence: Philip Larsen a Teemu Hartikainen.
  05:19 Alexandr ALEXEJEV - 2:1
   
  05:19
  Ufa právě vstřelila branku!
  Ale vše je opět jinak. ALEXANDR ALEXEJEV z téměř totožného místa, ze kterého skóroval poprvé, vystřelil a Ivannikovi prošel puk skrz betony za jeho záda. Tady se bude gólman hostů asi červenat.
  Asistence: Michail Vorobjov a Pjotr Chochrjakov.
  04:49 Ildar ŠIKSATDAROV - 1:1
   
  04:49
  Nižněkamsk právě vstřelil branku!
  Je vyrovnáno. ILDAR ŠIKSATDAROV nabruslil nikým neatakovaný mezi kruhy a prostřelil domácího gólmana pod lapačkou. Tarasov si na kotouč sáhl, ale zastavit jej nedokázal.
  Asistence: Rafael Bikmullin a Vladimir Galuzin.
  00:58 Alexandr ALEXEJEV - 1:0
   
  00:58
  Ufa právě vstřelila branku!
  Na úvodní gól se nemuselo čekat dlouho. Kugryšev předal na útočné modré puk ALEXANDRU ALEXEJEVOVI, který si nabruslil do levého kruhu a brankáře překonal rychlou střelou ke vzdálenější tyči.
  Asistence: Dmitrij Kugryšev a Alexandr Kadějkin.

  Petr Frömel

  Branky a nahrávky: 1. Alexejev (Kugryšev, Kadějkin), 6. Alexejev (M. Vorobjov, Chochrjakov), 10. Manninen (Larsen, Hartikainen), 11. Larsen (M. Granlund), 47. Hartikainen (M. Granlund, Kadějkin), 60. Amirov (Alexejev, Chochrjakov) – 5. Šiksatdarov (Bikmullin, Galuzin), 28. Porjadin (Volgin, Kučerjavenko)


  Salavat Julajev Ufa: Tarasov (Skrynnik) – Panin (C), Larsen, J. Birjukov, Lisovec, Alexejev, Korobov, Muchamadullin – Hartikainen (A), Manninen, M. Granlund – V. Žarkov (A), Kadějkin, Kugryšev – Sošnikov, Kartajev, Baškirov – Chochrjakov, M. Vorobjov, Amirov – Soloduchin.
  Neftěchimik Nižněkamsk: Ivannikov (11. Barulin) – Abrosimov, Rantakari, Volgin, A. Osipov (C), K. Vorobjov, Bryncev, Golubovič, Sidorov – Chajrullin, L. Hudáček, Enlund (A) – Bjakin, Kučerjavenko (A), Porjadin – Bikmullin, Galuzin, Šiksatdarov – Šafigullin, Čiviljov, Bucajev – Šarifjanov.

  Rozhodčí: Bondar, Bukin – Viljugin, Gordenko

  Diváci: 2311