Č. Hora – Rusko 23:24 (kon.) | Chorvatsko – Rumunsko 25:20 (kon.) | Francie – Španělsko 26:25 (kon.)
Nizozemsko – Norsko 25:32 (kon.)
Chorvatsko
25:20 (14:10)
Rumunsko
Čtvrtek 10.12.2020, 18:15Mistrovství Evropy žen • Skupina 2

Chorvatky tak potvrdily na tomto šampionátu skvělou formu a zaslouženě si došly už pro své čtvrté vítězství. Rumunky naopak zůstávají v osmifinálové skupině bez bodu. (19:40:12)

Konec zápasu. (25:20)

60
    Krásnou akcí na závěr končí zápas Blaževićová a udělala tak sladkou tečku z tímto utkáním. (25:20)

60
    Úspěchem ale neskončila ani další šance Rumunek a zápas za několik vteřin skončí. (24:20)

60
    Mičijevićová však ze spojky nakonec neuspěla. (24:20)

60
    Chorvatky dohrávají zápas na polovině soupeře a chytře si chodí pro fauly, čímž tahají čas. (24:20)

59
    Tečovaná střela Buceschiové zapadla za záda Pijevićové, ale čas Rumunkám letí ďábelsky rychle. (24:20)

59
    Navíc se ujala dorážka Krsnikové, která znamená razítko na důležitou výhru pro Chorvatky. (24:19)
    58
    Buceschiová proměnila, ale míč pro Chorvatky a do konce dvě a půl minuty. (23:19)

58
    Ostaseová si záhy došla pro sedmičku, ale na vyrovnání už Rumunky nemají čas. (23:18)

57
    A teď už je nejspíš hotovo. Krsniková dostala prostor na pivotu a prostřelila Deduovou. Náskok už činí pět branek. (23:18)

57
    Signalizovaná pasivita, ale Chorvatky v útoku stále šetří čas. (22:18)

57
    Jenže Pijevićová proti velké šanci Iuganuové z křídla vytáhla fenomenální zákrok. (22:18)

56
    Mamićová navíc vzápětí dostává dvojku! (22:18)

56
    Rána Blaževićové skončila na tyči, stále ještě naděje Rumunek žije. (22:18)

56
    Do konce utkání zbývá přesně pět minut a zdá se, že tento zápas házenkářky v modrém nemohou prohrát. (22:18)

56
    Chorvatky uzavřely prostor před svým brankovištěm a Mičijevićová zde byla opět úspěšná. (22:18)

55
    Po krásné dohrávce na pivota skórovala Debelićová, to je velmi důležitá trefa. (22:18)