Ufa – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 0:4 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 2:4 (kon.)
Čerepovec – N.Novgorod 3:0 (kon.) | Kunlun – Minsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Nižněkamsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 3:4 (kon.) | Viťaz – Omsk 4:3 (kon.) | Kazaň – Jokerit 4:1 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Neděle 13.12.2020, 12:30 • Ufa Arena, Ufa • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Příjemnou třetí adventní neděli u sledování KHL! Dnešní nabytý program zahájí souboj mezi domácí Ufou a hosty z Novosibirsku. Pojďme si oba týmy představit.

SALAVAT JULAJEV UFA
    5. místo ve Východní konferenci
    37 Z, 13-7-3-14, 101:100 (+1), 43 bodů

Prosinec zatím nebyl k hokejistům Ufy příliš milý, ofenzíva pátého celku tabulky Východní konference je od začátku měsíce v čím dál tím větší křeči. V posledních šesti utkáních svým soupeřům nastřílela jen pět branek, v posledních čtyřech se jí navíc hned dvakrát nepovedlo skórovat ani jednou. Bídná produktivita se pochopitelně odráží na výsledcích – dosud poslední výhru si Salavat připsal 30. listopadu, když přetlačil podobně se trápící Jekatěrinburg 1:0 po prodloužení. Od té doby jen čtyřikrát padl v základní hrací době: dvakrát s Jokeritem a jednou s Magnitkou a Dynamem Moskva.

Poslední odehraný zápas
    11. 12. | Ufa – Jokerit 0:3

19. Grant (O'Neill), 39. Schroeder (Tolvanen, Savinainen), 59. Jensen (Savinainen, Schroeder).

Nejproduktivnější hráči
    Teemu HARTIKAINEN – 30 Z, 35 bodů (17+18)

– 301 min. | úsp. 90,1% | prům. 2,99

(* – do přehledu byli zahrnuti jen brankáři, kteří dosud odchytali více než dvě kompletní utkání, tj. 120 minut)

HC SIBIR NOVOSIBIRSK
    8. místo ve Východní konferenci
    36 Z, 13-2-4-17, 89:98 (-9), 34 bodů

Ani Novosibirsk na tom v posledních dnech není úplně nejlépe, aktuálně se veze na tři zápasy dlouhé vlně porážek. Celek ze středu Ruska se však navíc na rozdíl od Ufy pohybuje až na samotné hranici postupu do play-off, přičemž o osmou pozici může velmi rychle přijít – devátý Barys na něj totiž ztrácí pouhopouhý bod, a ještě k tomu má hned pět utkání k dobru. Sibir tak bude muset začít znovu vítězit, pokud si chce poslední pozici zajišťující účast v bojích o Gagarinův pohár udržet.

11. 12. | Čeljabinsk – Novosibirsk 2:0

24. Kalinin (Byvalcev, Åberg), 31. Avcin (Pilut, Kalinin).

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

Naposledy na sebe dnešní soupeři narazily na začátku letošního října, přičemž Ufa Arena tehdy sledovala pořádné drama. Hosté v první třetině odskočili do dvoubrankového náskoku, které se domácím podařilo v první polovině následujícího dějství rozebrat. Sibir se poté znovu ujal vedení, jež ale ani tentokrát neudržel až do závěrečné sirény. Duel tak postupně dospěl až do nájezdů, ve kterých bod navíc Salavatu vystřelil Amirov.

8. 10. | Ufa – Novosibirsk 4:3 po sam. náj.
    Třetiny: 0:2, 2:1, 1:0 – 0:0

Branky a nahrávky: 23. Baranov (Lisovec, Kuzmin), 30. Vorobjov (Kugryšev), 57. Baranov (Korobov, Semenov), rozh. náj. Amirov – 9. Morozov (Česalin, Romancev), 20. Puustinen (Ruohomaa), 34. Li (Torčeňuk, Alexejev).
    Střely na branku: 30 – 18.
    Zblokované střely: 10 – 15.
    Vhazování: 18 – 28.
    Trestné minuty: 2 – 4.
    Využití přesilovek: 0/2 – 0/1.

Salavat Julajev Ufa: Skrynnik – Larsen, Birjukov (A), Alexejev, Korobov, Semenov (C), Muchamadullin, Lisovec – Kugryšev (A), Vorobjov, Amirov – Baranov, Alaljkin, Pustozjorov – Soloduchin, Lukin, Kartajev – Ševčenko, Ajmurzin, Kuzmin – Skorikov.

HC Sibir Novosibirsk: Säteri – Alexejev, Chabarov, Morozov, Jokipakka, Menšikov, Gurkin, Pastukov – Česalin (A), Milovzorov, Romancev – Ruohomaa, Puustinen, Šarov – Sajustov (A), Sannikov (C), Šaškov – Pervušin, Li, Romajev – Torčeňuk.

Celková historická bilance (od sez. 2008/09)
    Ufa: 27 výher (z toho 1 po prodl. a 3 po náj.)
    Sibir: 13 výher (z toho 3 po náj.)

Příjemné nedělní dopoledne, duel mezi Ufou a Sibirem začíná zhruba za hodinu! Za chvilku pro vás budeme mít připraveny dnešní zahajovací sestavy obou celků.

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Tarasov) – Panin (C), Larsen, Koledov, Naumenkov, J. Birjukov, Alexejev, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – V. Žarkov (A), Chochrjakov, Kadějkin – Baranov, Kugryšev, M. Vorobjov – Alaljkin, Pimenov, Kuzmin – Soloduchin.

HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasotkin) – Jokipakka, Jermakov, K. Alexejev, Gurkin, Ilja Morozov, Timašov, Achijarov, Jefremov (A) – Ruohomaa, Puustinen, Šarov – O. Li, Romancev, N. Korotkov (A) – Sajustov (C), Česalin, Šaškov – V. Komarov, Dubakin, A. Jakovlev.

Rozhodčí: Odinš, Ščeňov – Maximovskij, Judin.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Hosté vyráží na ledovou plochu, domácí jsou ještě v kabině. Zřejmě začneme s mírným zpožděním.

Oba celky jsou seřazeny na modrých čarách, před buly si ještě poslechneme hymny Ruska a Baškirska.

Sudí svolává hráče do středového kruhu, jdeme na to!

00:01

00:17
    Jako první se do útoku podívali hosté, jejichž krkolomný výpad byl ale soupeřem rychle zastaven.

00:34
    Salavat má ponechanou výhodu, hned v úvodní minutě utkání zřejmě uvidíme první vyloučení.

00:37
    Přesilovku domácím nadělil Mikael Ruohomaa (SIB), jenž byl vykázán za držení.

01:01
    Ufa právě vstřelila branku!
    Finský útočník na trestné lavici nestrávil ani půl minuty, Salavat první početní výhodu přetavil v úvodní trefu a už na začátku druhé minuty jde do vedení! Bránící čtveřice Sibiru na ledě se rozpadla jako domeček z karet a pustila před brankoviště ALEXANDRA KADĚJKINA, který z bezprostřední blízkosti klece doklepl odražený puk za bezmocného Säteriho – 1:0! Asistence: Markus Granlund, Teemu Hartikainen.
    01:01 Alexandr KADĚJKIN - 1:0

01:56
    Ufě jedna trefa nestačí, domácí hráči jsou pevně usazeni před Säterim a rozjíždí další kombinaci.

02:37
    Zákrok nyní musel z rukávu vytáhnout zase Metsola, který chytil Gurkinovu střelu od modré do rukavice.

02:58
    Timašov sice zvládl přihrávku zachytit, dle čárového ale až poté, co puk přejel za modrou – ofsajd.

03:43
    Naumenkov rozehrál kotouč dopředu, Salavat se znovu zkouší protlačit před soupeřovu klec.

04:06
    Aktivnějším celkem je momentálně Sibir, kterému se ovšem nedaří dostat do pořádného zakončení.

05:19
    Arťom Pimenov (UFA) vyhodil puk mimo hrací plochu, hru v početní výhodě si vyzkouší také hosté.

05:43
    Sibir právě vstřelil branku!
    Ani hosté přesilovkou nepohrdli, v Ufa Areně je vyrovnáno! Po krátké kombinaci se ke kotouči dostal VIKTOR KOMAROV, který následně z mezikruží propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně zaskočeného Metsoly – 1:1! Asistence: Mikael Ruohomaa, Jyrki Jokipakka.
    05:43 Viktor KOMAROV - 1:1

06:25
    Hra se přelévá z jednoho konce ledové plochy na druhý, sledujeme poměrně vyrovnanou partii.

06:57
    Výpad domácích byl soupeřem zneškodněn už na modré čáře, dopředu se nyní přesouvají hostující borci.

07:30
    Jakovlev chtěl vyhodit puk za Metsolu, jeden z protihráčů ale puk zachytil už těsně za modrou čarou.

08:14
    Alexejev po krátké sérii přihrávek vystřelil od modré, Ufa soupeře drží daleko od Metsolovy branky.

08:58
    Hraje se dlouho bez přerušení, v útočném pásmu momentálně operují hráči domácího Salavatu.

09:28
    Uvidíme další gól? Trest pro příliš mnoho hráčů jede za svůj tým odsedět útočník Danil Alaljkin (UFA).

09:58
    Bránící čtveřice domácích zatím drží soupeře na uzdě, Sibir na Metsolu v přesilovce ani jednou nevypálil.

10:38
    Puustinen zkusil štěstí z pravého kruhu, Metsola ránu z voleje vyrazil do ochranné sítě.

10:50
    Finský útočník neuspěl ani na druhý pokus, z prakticky identické pozice tentokrát klec přestřelil.

11:19
    Alexejev drží kotouč za svou svatyní a čeká na konec oslabení, který přijde za pouhých několik sekund.

11:43
    Säteri si s rychlým výpadem Ufy hravě poradil, po jeho úspěšném zákroku následuje první komerční pauza.

12:39
    Gurkin vyslal dopředu Korotkova, jehož zakončení z mezikruží projelo kolem levé tyče domácí klece.

13:18
    Naumenkov se dostal do kvalitní pozice, jeho střela z voleje ale tři tyče hostující klece minula!

13:54
    Oba celky střídají. Na kotouči jsou domácí hráči, kteří už netrpělivě vyhlíží další tažení na soupeřovu klec.

14:44
    Poslední chvíle příliš zajímavou podívanou nenabízí, na ledě dominují hlavně defenzívy obou výběrů.

14:57
    Žarkov zkusil štěstí z prostoru pro vhazování, na Säteriho ale recept nenašel. Hra je přerušena.

15:17
    Finský gólman v hostující kleci musel jít znovu do akce, Ufa má nyní o něco málo více ze hry.

15:46
    Projektil z modré čáry byl zblokován, Metsola nemusel zasahovat ani tentokrát. Na puku jsou teď domácí.

16:22
    Momentálně se bojuje hlavně ve středním pásmu, ani jednomu celku se nedaří prorazit za modrou čáru.

16:58
    Protiútok Sibiru skončil rychlým zakončením Romanceva a ještě rychlejším zákrokem Juhy Metsoly.

17:28
    Ke Kadějkinovi se sjeli hned dva protihráči, domácí borec se ale zvládl puku zbavit včas.

18:26
    Säteri si poradil s Granlundovou střelu, domácí znovu začínají mít na ledě čím dál tím větší převahu.

18:53
    Sibir se ovšem aktivně brání, napadá protihráče a snaží se je co nejdříve připravit o kotouč.

19:00
    Poslední minuta první třetiny!

19:13
    Säteri byl nucen kotouč zalehnout, Granlund ho chtěl za něj doklepnout z hranice brankoviště.

19:42
    Sledujeme bitvu o kotouč v rohu za domácí svatyní, do které je zapojeno hned několik hráčů.

19:55
    Jeden z hostů manévruje s kotoučem podél mantinelu, moc zajímavého toho už před přestávkou neuvidíme.

Využití přesilovek: 1/1 – 1/2.

První třetina je v Ufě minulostí, celky se vrací na krátkou přestávku do kabin za stavu 1:1. První gól skromné publikum v ochozech vidělo už minutu po úvodním buly, když se v přesilovce prosadil Kadějkin, přičemž na jeho zásah o chvíli později, též v početní výhodě, odpověděl Komarov. Celkově jsme sledovali vesměs vyrovnanou podívanou, přičemž místy měli převahu hráči domácího Salavatu. Bude tomu tak i ve druhém dějství?

20:01

20:22
    Hartikainen poslal puk na modrou Paninovi, jehož následné zakončení bylo zblokováno protihráčem.

21:22
    Ufa je v úvodu druhé třetiny aktivnějším celkem na ledě, Sibir vyhodil puk na zakázané uvolnění.

21:50
    Sibir se na ledové ploše po pauze stále ještě rozkoukává, Metsola dosud nečelil ani jedné střele.

22:02
    Domácí aktivitu rychle přetavují ve druhý gól a podruhé v utkání jdou do vedení! Tentokrát přesně mířil PAVEL KOLEDOV, který z hranice brankoviště bekhendem usměrnil pryž přesně do pravého horního rohu hostující klece – 2:1! Asistence: Alexander Kadějkin, Vladimir Žarkov.
    22:02 Pavel KOLEDOV - 2:1

22:57
    Ufa má i nadále více ze hry, Sibiru se nedaří na delší dobu proniknout před soupeřovu klec.

23:23
    Manninen se dostal do úniku, jeho slabší zakončení ale jen lízlo beton finského gólmana!

23:56
    Publikum v hale se dožaduje dalšího gólu, střela z modré čáry ale nyní šla vysoko nad hostující klec.

24:09
    Žarkov zakončil takřka z devadesátistupňového úhlu, připravený Säteri zareagoval betonem.

24:49
    Korobov chtěl rozehrát kotouč do středního pásma, místo toho jej ale omylem nabídl protihráči.

25:16
    Tažení domácího celku do útočného pásma přerušil čárový rozhodčí, který Salavat nachytal v ofsajdu.

25:46
    Metsola zneškodnil Sajustovovu střelu, zasahovat ale vůbec nemusel – hostující forvard byl totiž v postavení mimo hru. Hra je opět na malou chvíli přerušena.

26:20
    Střelecké trápení domácího celku je definitivně pryč, Ufa po rychlém výpadu z dílny SAKARIHO MANNINENA vede nad Sibirem už o dvě branky! Finský forvard v domácím dresu zachytil dlouhou přihrávku, vyrazil před brankoviště a následně Säteriho překonal rychlým zakončením do vzdálenějšího horního rohu svatyně – 3:1! Asistence: Philip Larsen, Teemu Hartikainen.
    26:20 Sakari MANNINEN - 3:1

27:16
    Střelu z modré čáry už Säteri zastavit zvládl, následný protiútok Sibiru skončil bez zakončení.

27:52
    Novosibirsk působí trochu opařeně, jeho hru doprovází čím dál tím více menších či větších nepřesností.

28:25
    Ufa hravě odráží jedno tažení soupeře za druhým, Metsola má naprosté minimum práce.

28:55
    Metsola nyní krátce po sobě předvedl hned tři zákroky, domácí tak i nadále v Ufě vedou o dvě branky.

29:38
    Hraje se nahoru dolu, ani jednomu celku se momentálně nedaří se udržet v soupeřově pásmu.

30:07
    Prostřední dějství se přelilo do své druhé poloviny, na kotouči jsou momentálně domácí hokejisté.

30:37
    Kugryšev vyhodil puk za soupeřovu svatyni, po odpískaném icingu tak uvidíme buly před Metsolou.

31:23
    Domácí gólman se rozhodl před protihráčem schovat kotouč pod svou rukavici, následuje komerční pauza.

31:47
    Novosibirsk se snaží něco vymyslet v útočném pásmu, soupeř ho ale odmítá pustit do větší šance.

32:28
    Hartikainenovu střelu Säteri hravě lapil do své rukavice, vhazovat se tedy bude po jeho levici.

32:57
    Tak tohle byl velký kiks domácího gólmana, který ale na poslední chvíli zvládl zachránit situaci! Metsola vyjel z brankoviště a rozehrál puk o mantinel přímo na hůl protihráče, jehož střelu z voleje pak hbitě vyrazil levou rukou!

33:44
    Znovu se bojuje o kotouč v rohu za hostující klecí. Uvidíme, kdo si nakonec kotouč přivlastní.

34:42
    Alexander Šarov zakončením z mezikruží neuspěl, Metsola kotouč vyrazil do pravého rohu.

35:16
    Kadějkin zakončoval v hodně nadějné pozici, hostující svatyni ale přestřelil!

35:55
    Domácí rychle zneškodnili hostující výpad na branku a sami se nyní snaží prorazit před soupeřova gólmana.

36:27
    Alexejev drží kotouč před svou vlastní svatyní a čeká, až se na led dostane nová lajna Ufy.

36:53
    Salavat krátkou dobu kombinoval před Säterim, ke střele se ale nakonec vůbec nedostal.

37:33
    Tři a půl minuty se nyní hrálo bez přerušení, pasáž ukončilo až vyhození Sibiru na zakázané uvolnění.

38:36
    Bude se vylučovat, za podrážení zřejmě na trestnou poputuje Panin. Novosibirsk má ponechanou výhodu.

38:45
    Je to tak, kapitán domácího týmu Grigorij Panin (UFA) usedá na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny!

39:29
    Sibir kombinuje v útočném pásmu, ke zakončení se ale v přesilovce zatím neodhodlal.

39:44
    Gurkinova přihrávka se od Šarovovy hole odrazila na hokejku protihráče, Ufa v oslabení míří dopředu.

39:53
    V Ufě sledujeme hodně zajímavou situaci! Výpad skončil čtvrtým gólem v síti Sibiru, který ale sudí po krátké konzultaci neuznali. Domácí totiž dle nich v průběhu brejku špatně střídali, a dostávají tak menší trest za příliš mnoho hráčů.

39:53
    Ufa tedy půjde na pár desítek sekund do tří, trest za příliš mnoho hráčů odpyká Granlund (UFA).

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Další třetina začne přibližně v 14:13.

Střely na branku: 28 – 19.
    Zblokované střely: 10 – 10.
    Vhazování: 19 – 17.
    Trestné minuty: 8 – 2.
    Využití přesilovek: 1/1 – 1/2*.

(* Přesilovka Sibiru bude po pauze pokračovat.)

Druhá třetina se oproti té první nesla celkem jasně ve znamení domácí Ufy, které se podařilo po dlouhé době prolomit střelecké trápení a poprvé od konce listopadu soupeři vstřelit více než dvě branky. Před třetí částí vede doma nad Novosibirskem o dvě trefy a vše zatím nasvědčuje tomu, že si po závěrečné siréně připíše na konto dva body. Bude tomu skutečně tak, nebo Sibir v posledním dějství průběh duelu zdramatizuje?

40:01

40:15
    Třetí třetina byla zahájena, Sibir bude mít ještě přibližně půl minuty přesilovku pět na tři.

40:49
    Panin se vrátil na ledovou plochu a okamžitě se připojil ke svým spoluhráčům před brankovištěm, kterým se následně podařilo vyhodit puk ven z pásma.

41:44
    Novosibirsk přesilovku nezvládá, většinu početní výhody zatím strávil ve středním pásmu.

42:25
    Oba celky hrají v plném počtu, Salavat oslabení zvládl bez větších komplikací a nyní se snaží prorazit vpřed.

42:58
    Hartikainena drží u mantinelu Ruohomaa, domácí útočník se snaží kotouče co nejrychleji zbavit.

43:29
    Střela z levé strany Säteriho nepotrápila, po krátké pauze uvidíme vhazování před hostující brankou.

43:55
    Sledujeme vesměs vyrovnanou podívanou, ani jednomu celku se nyní nedaří se udržet v útoku.

44:46
    Krátká kombinace Sibiru ke střele nevedla, domácí ji stihl včas přerušit a přivlastnit si kotouč.

44:58
    Ruohomaa neudržel kotouč na své holi, jeden z domácích ho odzbrojil krátce po vstupu do útoku.

45:55
    Novosibirsk se snaží ohrozit soupeřovu svatyni, vůbec se mu ale nedaří se dostat do zakončení.

46:45
    Hra je přerušena po zakázaném uvolnění Sibiru, vhazovat se bude po Säteriho pravici.

47:15
    Finský strážce hostující svatyně zneškodnil další střelu, po dlouhé době nás nyní čeká komerční přestávka.

47:50
    Oleg Li vypálil z modré čáry, nepřesný projektil se od mantinelu odrazil před Metsolovu branku.

48:49
    Mikael Ruohomaa vyráží z vlastního pásma s kotoučem na holi, Sibir je v posledních minutách aktivnějším celkem. Stále se mu ale nedaří Metsolu překonat.

49:41
    Šarov zkusil štěstí z mezikruží, Metsola jeho projektil vyrazil na pravý kruh pro vhazování.

49:58
    Hra se přelévá z jednoho konce ledové plochy na druhý, Ufa se snaží prorazit za modrou čáru.

50:49
    Notná dávka přesnosti nyní chyběla i zakončení Korotkova, které trefilo jen mantinel za domácí klecí.

51:25
    Salavat se už zřejmě soustředí jen na obranu, dopředu se nehrne. Na puku jsou výhradně hostující hráči.

51:52
    Metsola znovu pro jistotu skončil po volném kotouč, a opět tak přerušil průběh závěrečné třetiny.

52:07
    Novosibirsk bude hrát oslabení, Alexander Šarov (SIB) je trestán dvěma minutami za podrážení.

53:04
    Tohle nevidíme rádi. Timašov zblokoval prudkou ránu z modré čáry, následně padl na led a v bolestech se zvedl až po přerušení hry. Snad bude v pořádku.

53:45
    Hosté se dostali ke kotouči a okamžitě jej vyhodili až za Metsolu, Ufa se musí stáhnout z útočného pásma.

54:17
    Sibir je v plném počtu, Salavat toho v přesilovce moc nepředvedl. Säteri musel zasahovat snad jen jednou.

54:36
    Domácí vzápětí dostávají šanci na reparát, Dmitrij Sajustov (SIB) je vyloučen za nedovolené bránění.

55:28
    Ani tentokrát se jim ale nedaří soupeře v přesilovce nějak překvapit, až nyní se poprvé usadili v útoku.

56:11
    Romancev vyváží kotouč ven z obranného pásma a míří dopředu, čímž krájí cenné vteřiny z oslabení Sibiru.

Dnešní utkání sleduje 2 762 diváků.

56:56
    Novosibirsk má na vyrovnání už jen tři minuty, uvidíme, jestli se mu podaří ještě závěr zdramatizovat.

57:22
    Morozov trefil levou tyč, Metsola se k ní nestihl přesunout včas! Od gólu chyběly milimetry!

57:49
    Hostující klec zeje prázdnotou, Sibir už nemá co ztratit a zkusí štěstí v šesti!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

58:45
    Česalin se u mantinelu snaží vydolovat kotouč zpod brusle jednoho z protihráčů, který jej tam drží.

59:22
    Šarov nahodil kotouč za soupeřovu svatyni, Ufa má závěr pod kontrolou a nepouští protihráče před klec.

59:47
    Jokipakka předal v obranném pásmu kotouč Morozovovi, který se snaží ještě rychle vyrazit vpřed.

Československá stopa
    Do utkání nezasáhl žádný český či slovenský hráč.

Ufa poprvé po čtyřech utkáních slaví! Ve třetí třetině se soustředila na pečlivou obranu, nepustila soupeře do žádných větších šancí a udržela si dvoubrankový náskok z prostřední části až do závěrečné sirény. Poprvé si tak v prosinci na své konto připisuje dva body, zatímco pro Novosibirsk se dnes jedná o čtvrtou porážku v řadě. Pokud Barys dotáhne utkání s Traktorem do vítězného konce, sesadí ho z osmé příčky na východě.

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek adventní neděle. Na počtenou! (14:55:20)

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 2. Kadějkin (M. Granlund, Hartikainen), 23. Koledov (Kadějkin, V. Žarkov), 27. Manninen (Larsen, Hartikainen) – 6. V. Komarov (Ruohomaa, Jokipakka)

Diváci: 2 762