Havířov – Přerov 4:2 (kon.) | Slavia – Kolín 3:5 (kon.) | Prostějov – Vsetín 1:2 (po pr.)
Třebíč – Litoměřice 3:4 (po pr.) | Kladno – Jihlava 7:5 (kon.) | Šumperk – Kadaň 3:7 (kon.)
Rytíři Kladno
7:5 (1:2, 2:1, 4:2)
HC Dukla Jihlava
Středa 16.12.2020, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 8. kolo

Hezký zbytek dne. (20:34:52)

Poslední třetina byla hodně jiná než první dvě. Kladno vlítlo na Jihlavu ve velkém tempu a dokázalo během poslední třetiny dát čtyři branky. Po přesilové hře Jihlavy dokázal využít příležitosti Juda a v poslední minutě ještě Fronk upravil na konečné skóre 7:5, když dal gól v oslabení.

59:10 Jiří FRONK - 7:5

59:10
    Dukla právě vstřelila branku!
    Gól v oslabení! JIŘÍ FRONK sebral puk kladenským hráčům a ujížděl sám na Košarišťana, kterého dobře rozpohyboval a dal gól do prázdné branky. Asistence: Jan Strejček.

58:17
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Krenželok – 2 min., podrážení).

56:38
    Kladno se osvobozuje.
    55:18 Stěpan ZACHARČUK - 7:4

55:18
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A Kladno prázdné branky využilo! STĚPAN ZACHARČUK puk sebral za brankou a přes celé hřiště poslal puk až do volné klece! Bez asistence.

55:01
    Brož je opět z branky na střídačce.

55:01
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Kubík – 2 min., hákování).
    53:58 Miroslav JUDA - 6:4

53:58
    Až po uplynutí přesilové hry Jihlava dává branku! Jihlava měla velký tlak a Košarišťan tak neměl puk pod kontrolou. MIROSLAV JUDA tak využil příleležitosti a puk poslal do branky. Asistence: Joshua Mácha.

53:20
    Pekr byl opět v dobré pozici,ale zacinkala pouze levá tyč.

52:41
    Pekr střílel tvrdě od modré, ale puk poslal jen nad branku.

52:15
    Jihlava odvolala brankáře!

51:54
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Vševolod Sorokin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:20
    Hlava špatně trefil puk a Jihlava se tak dostala do přečíslení! Velká šance ale z toho nebyla a Kladno tak mohlo jet opět na druhou stranu. Zastavil ho ovšem offside.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 20. Plekanec (Melka), 32. Melka (Hajný), 34. Kubík (Melka), 44. Filip (Jágr), 45. Hlava (Kubík, Plekanec), 48. Frye (Plekanec), 56. S. Zacharčuk – 2. Lichanec (Pekr, T. Harkabus), 7. Eliáš (Jiránek), 22. Mácha (T. Harkabus, T. Černý), 54. Juda (Mácha), 60. Fronk (Strejček)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Mikliš, V. Sorokin, S. Zacharčuk, Kehar (A), Zelingr, Štochl – Kubík, Plekanec (C), Melka – Hajný, Pitule, Š. Jelínek – Bílek, Račuk (A), Hlava – Guman, Filip, Jágr.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Fučík) – D. Krenželok, D. Kolář (A), T. Černý, Strejček, Bilčík, Eliáš – T. Havránek, Skořepa (C), Illéš – Jiránek, Fronk, Mácha – T. Harkabus, Lichanec, Pekr – Čermák, Juda, Chlubna.

Rozhodčí: Zubzanda, Micka – Flegl, Horažďovský