Kunlun – Omsk 1:5 (kon.) | N.Novgorod – Barys 2:3 (po pr.) | Riga – Soči 5:6 (po pr.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
Barys Nur-Sultan
Pondělí 21.12.2020, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

To je ode mě vše. děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (19:35:38)

Barys Nur-Sultan přišel v závěru základní hrací doby o tři body, avšak vítězství si kazašský celek ujít nenechal. Prodloužení netrvalo ani minutu, o bodu navíc rozhodl bekhendovou střelou švédský útočník Jakob Lilja. Barys se zásluhou vítězství dostáhl dnešnímu soupeři na rozdíl dvou bodů, přičemž platí, že má odehráno o čtyři zápasy méně.

60:23 Jakob LILJA - 2:3

60:23
    Barys právě vstřelil branku!
    Prodloužení netrvalo ani minutu! Domácí trojka vůbec nezachytila pohyb JAKOBA LILJI. Švédský útočník dostal před branku pěknou nahrávku a z bezprostřední blízkosti bekhendovou střelou propasíroval kotouč za zády brankáře.

60:10
    Prodloužení se hraje způsobem tři na tři. Můžeme tedy očekávat velmi rychlý hokeji velké množství zajímavých akcí.

60:01

Nižnij Novgorod dokázal ve třetí třetině vyrovnat a vynutil si prodloužení. Kýžený gól padl až v závěru, v 59. minutě vstřelil gól Michail Varnakov, jenž těžil z výborné přihrávky Žafjarova. Barys Nur-Sultan musí přidat, ve třetí třetině tahal za kratší konec provazu.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Utkání s největší pravděpodobností bude mít své pokračování v prodloužení. Hra plyne ve středním pásmu, ani jeden z týmů nechce riskovat.

58:48
    Konzultace rozhodčího s videorozhodčím byla velmi krátká, gól platí!

58:48
    Hostující trenér Michajlis ještě zkouší coach challenge, nezdál se mu jeden ze soubojů o mantinelu předcházející gólu.
    58:48 Michail VARNAKOV - 2:2

58:48
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Hra bez gólmana se vyplatila, domácí slaví vyrovnání! Žafjarov dostal pěknou přihrávku do pravého kruhu. Neunáhlil se a místo střely ještě nahrál před branku MICHAILU VARNAKOVOVI, který skóroval střelou k levé tyči. Asistence: Damir Žafjarov a Andy Miele.

58:05
    Oba celky jsou kompletní. Hokejisté v černých dresech operují v útočném pásmu, Andrej Tichomirov upaluje na střídačku!

57:32
    Hra zatím pokračuje ve čtyřech na obou stranách. Anton Šenfeld střílel po pěkné nahrávce od Gončaruka jen do výstroje Ortia.

57:14
    V brzké době lze očekávat, že pokud domácí získají pevnou pozici v útočném pásmu, tak trenér Nemirovsky odvolá gólmana a Nižnij Novgorod zkusí poweplay.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 20. Šenfeld, 59. Varnakov (Žafjarov, Miele) – 16. Frattin, 19. Dietz (Frattin, Lilja), 61. Lilja

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Serebrjakov) – Marin, Ch. Wideman, Orlov, Austin, Aljajev, Mišarin – Čechovič, Miele, Žafjarov (A) – Kloos, Szwarz, Gončaruk – Šenfeld (C), Belevič, Varnakov – Urakov (A), A. Michejev, Verjajev – Drobin.
    Barys Nur-Sultan: Ortio (H. Karlsson) – Lintuniemi, Dietz (C), Heatherington, Samat Danijar, Makljukov, Orechov, Gajtamirov – Panjukov, Varone, Frattin – Lilja, Valk, Videll (A) – Michajlis, Sagadejev, R. Starčenko (A) – Asetov, Ševčenko, Akolzin – Musorov.

Rozhodčí: Sidorenko, Ščeňjov – Zacharov, Ponamarenko