Česko
Úterý 29.12.2020, 16:00 • Trenčín • Přípravný zápas

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost. (17:38:11)

Slovensko – Česko 21:28 (9:9)
    Nejvíce branek: Hruščák 8, Slaninka 5, Urban 2 – Jonáš Patzel 5, Klíma 4, Solák 4/2. Rozhodčí: Michal Baďura a Mário Rudinský. Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/2. Vyloučení: 5:3

Skončil nám přípravný zápas zápas mezi Slovenskem a Českem. Po vyrovnaném prvním poločase se v tom druhém projevila zkušenost českého týmu, který český tým vyhrál 19:12 a připsal si cenné vítězství ve federálním derby. Hodně se ukázali i čeští mladáci, třeba Jonáš Patzel, který nastoupil ve druhém poločase a hodně naší hru oživil.

60
    Konec zápasu. (21:28)

60
    Hruščák je v závěru zápasu potřetí vyloučen, následuje červená karta. (21:28)

60
    Trkovský upravuje ještě v závěru zápasu skore dnešního zápasu. (21:28)

60
    Hruščák z desíti metrů prostřelil Mizeru. Snížil už na rozdíl šesti branek. (21:27)

59
    Slaninka z hranice brankoviště prostřeilil Mizeru. (19:27)

59
    Hruščák překonává Mizeru v české bráně. (20:27)

59
    Probíhají poslední dvě minuty druhého poločasu. (18:27)

58
    Fulnek z brejku střelou o zem navýšil české vedení. Umístil svůj pokus k pravé tyči. (18:27)

58
    Solák z dálky trefuje k tyči. (18:26)
    57
    Briatka si pokčal, naznačil a zakončil přesně k tyči. (18:25)

57
    Vyloučení v týmu Česko (Chudoba). (17:25)

57
    Mizera střelou přes celé hřiště do prázdné brány navyšuje české vedení. (17:25)

55
    Užek to umí i po zadu! Střílí českou branku otočen směrem k naší bráně! (17:24)

55
    Slaninka zůstal nepokrytý na pivotu a zakončuje střelou o zem. (17:23)

54
    Jurka z pravého křídla překonal slovenského brankáře. Jeho střela byla dobře umístěna a nechytatelná. (16:23)

MCh

Slovensko: Žernovič, Konečný – Hruščák, Rešovský, Korbel, Mišových, Urban, Prokop, Tschur, Polák, Slaninka, Mikita, Briatka
    Česko: Galia, Šmíd, Mizera – Jurka, J. Patzel, Kotrč, Kašpárek, Trkovský, Číp, Chudoba, Zdráhala, Poloz, Klíma, V. Patzel, Solák, Užek, Gřešek , Ptáčník, Piroch, Fulnek

Rozhodčí: Michal Baďura a Mário Rudinský