Veszprém – PSG HB 26:31 (kon.) | THW – Barca 33:28 (kon.)
Telekom Veszprém
26:31 (11:14)
Paris Saint-Germain HB
Úterý 29.12.2020, 18:00 • LANXESS Arena, Kolín nad Rýnem • Liga mistrů - Final Four • O 3.–4. místo

Telekom Veszprém – Paris Saint-Germain HB 26:31 (11:14)
    Nejvíce branek: Lékai 9, Marguč 4, Nenadić 3/1 – Prandi 6, Remili 6, Hansen 5. Rozhodčí: Pavičević, Raznatović (oba MNE). Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/1. Vyloučení: 6:3. ČK: Blagotinšek (VES). (19:35:12)

Za necelou hodinu však začne zcela jiný zápas. Velké finále mezi Kielem a Barcelonou, doufejme, že to bude utkání velice podobné tomu, co bylo včera k vidění mezi Kielem a Veszprémem. I toto utkání vám na Onlajnech přineseme.

Souboj zklamaných nenabídl přiliš vzrušujících momentů, PSG mělo ve druhém poločase zápas plně pod kontrolou a proti psychicky zlomenému Veszprému si došlo pro pohodlnou výhru o pět branek. Nejednalo se o líbivý zápas, oba týmy tvořily velké procento technických chyb, Zatímco Veszprém jich měl 14, Paříž „jenom“ 13 a může tak slavit dílčí vítězství v dohrávaném Final Four.

Pro kapitána Telekomu, Mátého Lékaie, se dost možná jedná o hořké loučení. Podle zákulisních zpráv by měl dlouholetý kapitán opustit po tomto ročníku Veszprém a ve své roli kapitána tak ani jednou s týmem neslavil vítězství v nejcennější klubové soutěží Evropy.

Konec zápasu. (26:31)
    60
    Rozhodčí velkoryse dali více prostoru Telekomu v útoku a nezvedali hned ruku v pasivní hře, nakonec 11 sekund před sirénou zavřel gólový účet dnešního zápasu Lékai. (26:31)
    60
    Remili se prosadil i o pár chvil později, povedlo se mu to z brejkové situace po chybě Maquedy. Závěr se už jenom vyloženě dohrává. (25:31)
    59
    Hansen uvolnil Remilimu prostor na střední spojce, francouzský reprezentant nakonec dotáhl střelu až do gólu. (25:30)

59
    Blagotinšek má předčasně po zápase, za další tvrdý zákrok mířící na hlavu Prandiho dostává třetí dvě minuty, tudíž červenou kartu! (25:29)
    59
    Manaskov na začátku předposlední minuty sebral těžkou přihrávku od Lékaie a o zadní tyč se prosadil podruhé v dnešním zápase. (25:29)
    58
    Remili hraje ve velké pohodě, šel mezi pátého a šestého hráče v obranném rozestavení a dává definitivní razítko na výhru PSG. (24:29)
    57
    Lékai přidává osmý gól z brejku, tentokrát nepomohl ani návrat hned dvou hráčů, kteří jej nedokázali zastavit před zakončením. (24:28)

57
    Kounkoud neuspěl proti Cuparovi, který jeho střelu přetahem na bližší tyč lapil! (23:28)

56
    Blagotinšek dostává druhé dvě minuty, tentokrát loktem trefil do obličeje Remiliho v kombinaci. (23:28)

56
    Borozan mohl následně rychle reagovat, ze šestky ale netrefil ani kasu! Veszprém dohrává zápas ve velké křeči. (23:28)
    55
    Paříž si jde za třetím místem, Hansen dobrým podstřelem překvapil Cuparu a je to už o pět branek! (23:28)

55
    Maqueda zastavil Prandiho, kterému tak osobní souboje dnes příliš nejdou, ve střelbě z dálky je ale stoprocentní. (23:27)

54
    Nenadić zkusil vybídnout k zakončení Marguče na pravém křídle, míč však křídelník zachytil až za brankovou čárou, tudíž má výhoz brankář PSG. (23:27)
    54
    Remili z odskoku dokázal ustát i souboj s Borozanem a zakončit z těžké pozice. (23:27)
    53
    Jenže PSG se dopustilo další sekery vepředu a následovala tak akce Marguče, který luxusní úhel dotáhl k 23. gólu Veszprému. (23:26)