HC Slovan – Nové Zámky 2:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Zvolen 1:3 (kon.) | Poprad – Michalovce 3:2 (2:0 po s.n.)
Miskolc – Košice 4:5 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 03.01.2021, 16:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 27. kolo

Je dobojované. V tretej tretine sme gól už nevideli, videli sme však tri vylúčenia, bez gólových zápisov. Slovan si tretiu tretinu postrážil, súperovi veľa priestoru neposkytol a tak si do tabuľky právom zapíše tri body. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 9:9, celkom 32:25, pekný večer z Bratislavy želá Vladimír Korduliak. (18:24:36)

59:37
    Slovan drží súpera vysoko od svojej bránky na dištanc, je dobojované, hostia ani len nemôžu pomyslieť na power play bez brankára.

59:05
    Ďalší puk v roztancovanej lapačke Kiviahoa, Studenič a či Ališauskas bol autorom tejto strely?

58:44
    Medzi kruhmi stál Bortňák a poslal puk do priestoru bránky súpera, Kiviaho však bol proti.

58:03
    Gašpar po prechode modrou vystrelil, bol však nepresný a hostia pôjdu do akcie.

57:33
    Zakázané uvoľnenie belasých, vrátime sa s pukom pred Parksa, vhadzujeme po ľavej ruke Tylera.

56:12
    Meszároš vystrelil príklepom od modrej z ľavej strany, Parks v páde na ľad jeho puk zatočil do svojej lapačky a zmenu skóre nepripustil.

54:58
    Urbánek od modrej akoby len nahadzoval puk na bránku hostí, Kiviaho ho vyrazil pred seba a okamžite schoval pod svoje rukavice.

54:11
    Domáci v plnom počte, pri týchto vylúčeniach sme gól na tej ktorej strane nevideli.

53:52
    Hostia v plnom počte a budú pokračovať v hre s výhodou jedného muža na ľadovej ploche.

53:32
    Urbánek nakorčuľoval s pukom z ľavej strany medzi kruhy a vystrelil, jeho puk opečiatkoval konštrukciu bránky Kiviahoa.