Slavia – Šumperk 9:5 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Sokolov 4:5 (po pr.)
Litoměřice – Vrchlabí 3:4 (0:2 po s.n.) | Havířov – Kladno 1:0 (kon.) | Prostějov – Kolín 11:3 (kon.)
Frýdek-M. – Benátky n/J 5:0 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:3 (kon.) | Jihlava – Kadaň 6:3 (kon.)
konec
HC Frýdek-Místek
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 16.01.2021, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance Liga • 21. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:08:43)
   
  Střely na branku: 29 – 28
   
  Je dobojováno. Domácí nakonec vsítili ještě dvě branky, hostům se skórovat nepovedlo a odvážejí pětibrankový příděl. Frýdek-Místek tak zapisuje tři body do tabulky a hosté naopak nezískali ani bod. Po celý zápas se marně snažili překonat Tomáše Suchánka, který dnes ale úřadoval a za svá záda nepustil žádnou střelu. Připisuje si tak čisté konto po šedesáti minutách hry.
   
  Konec zápasu.
   
  59:58
  Domácí jsou v plném počtu.
   
  58:48
  Hosté zamkli svého soupeře před jeho brankou a Štibingr pálil na Suchánka, ten kotouč vyrazil a znovu udržel čisté konto. Následně pak se domácí osvobozují.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:58
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Kryštof Stuchlík – 2 min., sekání).
   
  57:30
  Domácí už zápas jen kontrolují a neženou se do bezhlavých šancí. Nyní ale vystřelil Jonáš Peterek a jeho pokus kryje Žajdlík.
   
  56:01
  Ondrej Šedivý se neprocpal skrze obránce hostů před Žajdlíka. Napodruhé mu to vyšlo, ale před jeho klecí poslal puk jen vedle pravé tyče.
   
  54:35
  Hosté nyní zastavili domácí celek v rozletu už ve středním pásmu a pomalu se snaží projít před Suchánka, rádi by vsítili alespoň čestnou branku.
   
  53:31
  Jonáš Peterek se neprodral skrze obranu hostů a nemohl tak zakončit. Benátky po zisku kotouče směřují před domácí branku.
  52:09 Dan PRZYBYLA - 5:0
   
  52:09
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Už pátá střela se třepotá v hostující síti a domácí tak už zřejmě spějí ke třem bodům. Ramik sebral soupeři puk v útočném pásmu, poslal ho DANU PRZYBYLOVI, jenž poté sjel před Žajdlíka a z levé strany z bekhendu pověsil kotouč pod víko jeho klece – 5:0. Asistence: Michal Ramik.
   
  51:28
  A hned se dostal ke střele od modré, mezi kruhy ji tečoval Vojtěch Tomi, ale na Matěje Žajdlíka nevyzrál.
   
  51:02
  Domácí celek je v plném počtu.
   
  50:02
  David Aubrecht střílel od modré čáry, kotouč se však hned dostal na hokejky domácích a ti ho bez čekání vyhazují přes celé kluziště až před Matěje Žajdlíka.
   
  49:24
  Jan Štibingr po hostující souhře střílel z vrcholu mezikruží a jeho pokus zastavil Tomáš Suchánek, jenž pak hru raději zastavuje.
   
  49:02
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Alexandr Šepelev – 2 min., podrážení).

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 12. Przybyla (Ramik, Zahradníček), 28. Klimša (Mikulík), 36. Husák (Martynek), 42. Repe (Tomi, D. Kindl), 53. Przybyla (Ramik)


  HC Frýdek-Místek: Suchánek (L. Daneček) – Haman, Zahradníček, Šepelev, Husák, Repe, Z. Malík, J. Michálek – Šedivý, Mikulík (C), R. Veselý – Klimša (A), Peterek, Martynek (A) – D. Kindl, Stuchlík, Tomi – Ramik, Przybyla, Matiaško.
  HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Vopravil) – Cibulka, Aubrecht (A), Böhm, Štibingr, Kollert, Bieniek, Kovář – Hujer, A. Dlouhý, Rychlovský – Jiruš, Čederle, Pabiška (C) – Strnad, Jansa, Drábek – Vomáčka, Šafařovský, Putz.

  Rozhodčí: Koziol, Vrba – Měkýš, Vašíček