Bordeaux – Angers 2:1 (kon.) | Dijon – Štrasburk 1:1 (kon.) | Méty – Nantes 2:0 (kon.)
Remeš – Brest 1:0 (kon.) | Rennes – Lille 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lyon 0:5 (kon.)
Stade de Reims
1:0 (1:0)
Stade Brestois 29
Neděle 24.01.2021, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního dne! (16:53:40)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:11.

Utkání je u konce! Reims nakonec bere plný počet bodů. Hosté v druhém poločase dominovali v držení míče a posílali neustále do vápna domácího celku centry. Ani jeden z nich ale nebyl natolik nebezpečný, aby hosté vyrovnali. Domácí využívali rychlých protiútoků, ale také druhou branku nepřidali.

90+3
    Hosté měli k dispozici přímý volný kop, ale ani z posledního centru Rajkovičce neohorizili. Balón ve vápně sebral ze vzduchu právě brankář Reims.

90+3
    Mbaku se dopustil nedovoleného zákroku a rozhodčí rychle přerušuje hru.

90+1
    Reims mohlo jít do velké šance, ale po přihrávce Mbuku se míč nepodařilo zpracovat Tourému, od kterého kulatý nesmysl míří do středu hrací plochy.

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Gabriel se ve vápně dostal nejvýše ze všech hráčů a hlavou se mu podařilo zakončit. Míč ale míjí branku.

89
    Brest se dostane v závěru k rohovému kopu po sraženém míči. Exekuci si bere na starost Honora, který už si staví balón.

88
    Cardona hledal dalším centrem ve vápně spoluhráče, ale nepodařilo se mu to. Našel pouze připravené obránce Reims, kteří odpočítávají poslední minuty.

87
    Na druhé straně vzápětí další faul. Dalším napomenutým hráčem je Perraud, jenž ve snaze získat míč nedovoleně zasáhl protihráče.

86
    Honorat ve středu pole poslal k zemi Mbuku. Hra je přerušena, domácí budou rozehrávat.

85
    Brest zvolil rozehrávku do křídelních prostor, odkud opět přišel centr. Ten byl tentokrát přetažený, nakonec jeden z útočících zakončil, ale hodně nepřesně.

84
    V závěru utkání se hra přistřuje. Žlutou kartu dostává také Júnis Abdulhamíd (Stade de Reims), který postrčil protihráče u postranní čáry.

82
    Cafaro měl hodně prostoru k odcentrování v přečíslení, ale domácí křídelník nepřihrál vůbec ideálně. Úplně zbytečně odevzdává balón Brestu, který může pokračovat v závěrečném tlaku.

81
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází El Bilal Touré.

80
    Navíc přichází nedovolený zákrok na polovině hřiště, takže uvidíme další rozehrávku Reims, po kterém mohou domácí nasbírat cenné vteřiny.