Juventus – Bologna 2:0 (kon.) | Janov – Cagliari 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Neapol 3:1 (kon.)
Lazio – Sassuolo 2:1 (kon.) | Parma – Sampdoria 0:2 (kon.)
Parma Calcio 1913
0:2 (0:2)
UC Sampdoria
Neděle 24.01.2021, 20:45 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Italská Serie A • 19. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (22:37:58)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:14.

Je konec! Sampdoria zvládla utkání na hřišti Parmy a vítězí 2:0. Hosté přečkali aktivní vstup domácích do zápasu. Ve 26. minutě pak po standardní situaci udeřil Maja Jošida. Deset minut před přestávkou navíc vyšel hostům rychlý protiútok, který zužitkoval Keita Baldé. Po změně stran byli aktivnější domácí fotbalisté. Jedinou obrovskou šanci si však vytvořil Kucka, jehož ránu Audero vyrazil. Závěrečné minuty už si obrana Sampdorie pohlídala.

90+3

90+3
    Ernesto Torregrossa se tlačil za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže byl u míče příliš pozdě. Sampdoria však drží míč daleko od branky.

90+2
    Audero nakopl míč na polovinu Parmy, jenže jeho nákop skončil u dobře postaveného Kucky. Parma už ale nemá moc času na nějaké útoky.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Andreas Cornelius se hnal za přihrávkou na hranici velkého vápna, jenže si v souboji s obráncem pomohl nedovoleným zákrokem.

89
    Sampdoria zahrávala rohový kop. Jeho exekuce se chopil český záložník Jakub Jankto, který poslal centr na malé vápno, ale sudí viděl útočný faul.

88
    Bartosz Bereszyński nyní nezvládl komunikaci s brankářem Auderem. Gólman Sampdorie křičel na obránce, aby mu míč pustil, ale polský zadák míč odkopl do autu.

87
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Giuseppe Pezzella, přichází Giacomo Ricci.

86
    Riccardo Gagliolo sestřelil unikajícího soupeře přímo před očima hlavního rozhodčího. Ten však nechal žlutou kartu v kapse.

85
    Albin Ekdal dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, kde si balón výborně pokryl a Giuseppe Pezzella jej zatažením ze dres poslal k zemi.

84
    Sampdoria zahrávala přímý kop v blízkosti velkého vápna. Do zakončení se opřel Ernesto Torregrossa, jehož dělovku nártem zablokoval obránce.

83
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Jakub Jankto.
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Adrien Silva, přichází Albin Ekdal.

82
    Tommaso Augello opět potáhl míč až na polovinu soupeře, nicméně jeho centr levou nohou skončil v rukavicích domácího brankáře Lugiho Sepeho.

81
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Valentin Mihaila.