Chrudim – Rapid Ústí n/L 4:3 (kon.)
konec
FK Chrudim
4:3 (1:0)
FC Rapid Ústí nad Labem
Pátek 29.01.2021, 19:00 • Sportovní hala Města Chrudim • 1. Futsal liga • 7. kolo
Předzápasové kurzy
  39:56 FELIPE - 4:3
   
  39:56
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Krutá rána pro Rapid Ústí nad Labem, čtyři sekundy před koncem utkání se Chrudim podruhé v utkání dostává do vedení! Po zákroku Klečky se k dorážce jako první dostal FELIPE, jenž z úhlu napálil míč mezi tři tyče! Bez asistence.
  38:39 EVERTON - 3:3
   
  38:39
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Tak hráči v bílém přece jen vyrovnávají! Po přihrávce z pravé strany se ke střele rychle dostal EVERTON, který necelou minutu a půl před koncem vyrovnal na 3:3! Asistence: David Drozd.
  34:43 FELIPE - 2:3
   
  34:43
  Rapid právě vstřelil branku!
  Ústí nad Labem znovu vede! Po rohovém kopu míč vracel zpět před branku jeden z hráčů Rapidu, který našel domácího obránce FELIPEHO, který si dorazil míč do vlastní sítě!
  31:00 DAVID DROZD - 2:2
   
  31:00
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Máme vyrovnáno! Tomáš Koudelka ihned měl prsty v brance Chrudimi! Rohový kop totiž rozehrál na Pavla Drozda, jenž před brankou našel svého bratra DAVIDA DROZDA a ten už z velké blízkosti dokázal srovnat skóre na 2:2! Asistence: Pavel Drozd.
   
  30:30
  David Drozd z pravé strany přenesl těžiště hry na druhou stranu, přitom byl ale faulován Tomášem Jelínkem (FC Rapid Ústí nad Labem).
  23:35 PETR VÝBORNÝ - 1:2
   
  23:35
  Rapid právě vstřelil branku!
  Neskutečné, opaření domácí inkasují podruhé během půl minuty! Chrudimští přišli o balón na útočné polovině a sám na bránu běžel PETR VÝBORNÝ. Ten si počínal chladnokrevně, když prostřelil Litviněnka mezi nohama a poslal Rapid do vedení! Bez asistence.
  23:11 PETR JELÍNEK - 1:1
   
  23:11
  Rapid právě vstřelil branku!
  A pozor, je vyrovnáno! Rapid Ústí nad Labem se dnes prezentuje velice slušným výkonem a to nyní přináší své ovoce v podobě vyrovnávací branky! PETR JELÍNEK to udělal na pravé straně skvěle, když obešel brankáře a z ostrého úhlu zakončil přesně!
   
  21:37
  Felipe našel před brankou naběhnutého Jiřího Mužíka, který se dostal do velké šance! Nakonec ale nedokázal vystřelit ideálně a na brankové čáře tak zasáhl Klečka!
  19:18 EVERTON - 1:0
   
  19:18
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Tak přece jen se hráči v bílém prosazují! Po rohovém kopu Felipe rychle našel pravou nohu EVERTONA, jenž z prvního dotyku zakončil k pravé tyči branky Daniela Klečky! Asistence: Felipe.
   
  13:28
  Domácí ani v pěti hráčích na útočné polovině gól dát nezvládli a hosté se poté dostali do protiútoku. Jeden z hráčů Rapidu už byl v dobré střelecké pozici, ze které jen nechal vyniknout Litviněnka!
   
  10:16
  David Drozd (FK Chrudim) zastavil přečíslení Rapidu faulem a dostává za to svou první žlutou kartu v této ligové sezóně.
   
  09:09
  Rapid stále neinkasoval, i když teď měl velké štěstí! Po narážečce bratří Drozdů pálil Pavel, jenž z hranice pokutového území nastřelil břevno! Brankář si poté poradil s dorážkou Kubáta, následuje rohový kop.
   
  04:16
  Rapid se nyní snažil dostat se z tlaku soupeře kombinací, to se ale nakonec nepovedlo. Po autu poté přihrával na druhou stranu hřiště Felipe, který našel Maxe. Kapitán domácích poté střelou na zadní tyč nastřelil tyč!
   
  02:25
  Macháček na pravé straně hřiště přišel o balón a z toho mohl těžit Everton. Brazilský hráč se už po několikáté v tomto utkání dostal do zakončení, i tentokrát zazářil brankář Klečka!

  David Klier

  Branky: 20. Everton (Felipe), 31. Drozd D. (Drozd P.), 39. Everton (Drozd D.), 40. Felipe – 24. Jelínek, 24. Výborný, 35. Felipe (vla.)

  Karty:   11. Drozd D. (CHR) – 31. Jelínek (RUL)


  FK Chrudim: Litviněnko (Javorski) – Kubát, Everton, Drozd P., Drozd D. – Mareš, Felipe, Max (C), Mužík – Koudelka, Balog, Slováček
  FC Rapid Ústí nad Labem: Klečka (Votava) – Hajaš, Zápotocký Jiří, Zápotocký Jaroslav, Koc, Rozboud, Zajíček, Gajdoš (C), Jelínek, Výborný, Čapek, Macháček

  Rozhodčí: Kresta, Černý
  thejrc.org