Bordeaux – Lille 0:3 (kon.) | Méty – Montpellier 1:1 (kon.) | Remeš – Angers 0:0 (kon.)
Rennes – Lorient 1:1 (kon.) | Štrasburk – Brest 2:2 (kon.) | Dijon – Lyon 0:1 (kon.)
Lens – Marseille 2:2 (kon.) | Monaco – Nice 2:1 (kon.) | PSG – Nîmes 3:0 (kon.)
Saint-Étienne – Nantes 1:1 (kon.)
Dijon FCO
0:1 (0:1)
Olympique Lyon
Středa 03.02.2021, 21:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (22:53:44)

Je tu konec utkání! Lyon nakonec po napínavé bitvě díky brance Paquety z prvního poločasu odváží tři body z Dijonu! Domácí ve druhém poločase několikrát pohrozili, ale defenzivu Lyonu se jim nepodařilo překonat. Hosté mohli v druhé části přidat několikrát druhou trefu, ale také se jim to nepodařilo. I tak si hráči Lyonu odvážejí tři body.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 10:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:11.

90+4

90+3
    Depay se dostal ve vápně ke střele z úhlu, jeho pokus likviduje reflexivním zákrokem brankář Racioppi.

90+2
    Fotbalisté Dijonu si v souboji počínali nedovoleně, což znamená přerušení hry. Lyon bude rozehrávat a má velkou šanci dohrát utkání bez inkasované branky.

90+1
    Domácí družstvo se dostává k míči a má poslední minuty na vyrovnání! Dijon bude vhazovat po tom, co se míč zakutálel do zámezí.

90
    Ve druhém poločase nastavuje hlavní arbitr utkání tři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Slimani dostal míč na pravé křídlo, kde se snažil podržet hru, ale byl rychle obrán. Míč opět za postranní čarou, další aut pro hosty.

88
    Po souboji ve středu pole končí míč za postranní čarou. K vhazování se podle všeho dostane Lyon,.

87
    Memphis Depay dostal přihrávku do vápna, kde si nedokázal zpracovat míč z vzduchu. Racioppi neměl téměř žádnou práci, protože se mu balón odrazil přímo do náruče.

86
    Další průniková přihrávka do vápna hostů opět neprošla. Pohotově zasahovali beci, Dijon však zůstává u míče.

85
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Eric Junior Dina Ebimbe, přichází Sacha Boey.

84
    Lyon podržel balón na útočné polovině a vybojuje rohový kop. Ještě před tím se ale bude střídat, u lavičky Dijonu je rušno.

83
    Dijon se snažil probít do vápna, ale narazil na hranici na hradbu obránců. Lyon zatím stále předvádí skvělý výkon směrem dozadu, takže domácí to mají velmi těžké.

81
    Olympique Lyon si přihrává na vlastní půli a volí velmi riskantní přihrávky. Dijon ale zatím nenašel recept, jak v závěru ohrozit prostor tří tyčí Lyonu.

80
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Wesley Lautoa, přichází Jordan Marié.

80
    Pohrozit mohli také hosté, na pravé straně se vše otevřelo, čehož Lyon využil. Finální přihrávka do velkého vápna se ovšem s přesností nepotkala.

78
    Domácí si vyměňují míč na útočné polovině, ale zatím to nikam nevede. Lyonu se daří eliminovat přihrávky soupeře a zdá se, že má zatím vše pod kontrolou.