NY Rangers – NY Islanders 0:2 (kon.) | Ottawa – Edmonton 1:3 (kon.) | Toronto – Vancouver 3:1 (kon.)
Columbus – Carolina 3:2 (kon.) | Nashville – Tampa 1:4 (kon.) | St. Louis – Arizona 3:4 (1:2 po s.n.)
Ottawa Senators
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Edmonton Oilers
Úterý 09.02.2021, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

38:56
    Adam Larsson poslal kotouč do hlediště rukavicí, když se ho snažil ve vzduchu zastavit. Dostává za to dvě minuty, byť se to lavičce Edmontonu vůbec nelíbí.

31:32
    Jeden z hlavních rozhodčích viděl háček Tima Stützleho. Mladý Němec ve službách Senátorů stráví dvě minuty na trestné lavici.

27:44
    Nikita Zajcev vložil hůl pod brusle Tysona Barrieho a je vyloučen za podrážení. Přesilovka pro Olejáře.

16:18
    Ryan Nugent-Hopkins zlomil hokejku, se kterou chvíli pokračoval ve hře. Za tento prohřešek je tedy vyloučen a síly na ledě se vyrovnají.

16:12
    Hosté budou hrát druhou přesilovku. Chris Tierney dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

07:19
    Dvouminutový trest za podrážení dostává domácí obránce Thomas Chabot. Přesilovka Edmontonu začne po reklamní přestávce.

01:43
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Erik Gudbranson – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 2 min., bitka).

01:41
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Austin Watson – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Jujhar Khaira – 5 min., bitka).

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 26. Dadonov – 36. Draisaitl (Kahun), 47. Ennis (Lagesson, Draisaitl), 59. J. Archibald (McDavid)

Ottawa Senators: M. Murray (M. Högberg) – N. Zajcev, Chabot (A), Zub, Reilly, Gudbranson (A), Brännström – Dadonov, Norris, B. Tkachuk (A) – Batherson, White, N. Paul – Co. Brown, Tierney, Stützle – Watson, Stepan, Galchenyuk.
    Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Barrie, Nurse, A. Larsson (A), Lagesson, Bouchard, K. Russell – Puljujärvi, McDavid (C), Nugent-Hopkins (A) – Yamamoto, Draisaitl, Kahun – Kassian, Turris, Neal – J. Archibald, Ennis, Khaira.

Rozhodčí: Furlatt, Skilliter – Barton, Cormier