Chrudim – Česká Lípa 4:0 (kon.) | Ž. Vlci Brno – FTZS Liberec 3:6 (kon.) | Svarog Teplice – Rapid Ústí n/L 8:4 (kon.)
Olympik Mělník – Helas Brno 1:6 (kon.)
konec
SK Olympik Mělník
1:6 (0:4)
Helas Brno
Pátek 12.02.2021, 20:30 • SH Mělník, Gymnázium • 1. FUTSAL liga • 17. kolo
   
  Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Helasu Brno, který svého soupeře porazil výsledkem 6:1. Druhý poločas nám přinesl o něco atraktivnější podívanou, avšak jsme v něm viděli pouhé tři branky. Nejprve se Brno dostalo do vedení o pět branek, nicméně domácí přeci jenom vykřesali čestnou branku. Závěrečné slovo přesto mělo na svědomí Brno, který se díky brance Šarközyho dostalo zpět do vedení o pět branek. (21:58:30)
   
  Konec zápasu.
   
  39:12
  Brno je i v závěru tohoto zápasu častěji na míči, nyní budeme sledovat rozehrávku volného kopu z levé strany.
   
  39:00
  Do konce zápasu zbývá jedna minuta.
   
  37:20
  Nepovedená rozehrávka Brna putovala pouze do moci soupeře, který se v tomto duelu hodně trápí. Navíc do konce tohoto zápasu nezbývá zrovna moc času.
  36:12 ŠARKÖZY - 1:6
   
  36:12
  Helas Brno právě vstřelil branku!
  Je tu pětibrankové vedení pro hostující celek! Přihrávka putovala přímo před brankáře, kam si dokázal seběhnout IVAN ŠARKÖZY, kterému se jednoduchým způsobem a zakončením povedlo vyzrát na domácího brankáře.
  Asistence: Bohumír Doubravský.
   
  36:08
  Domácí Moravec měl proti sobě přesilu protihráčů, proti které si nevěřil na výpad. Míč se poté snesl do zámezí, přesto Mělník bude moci rozehrávat zprava.
   
  35:21
  David Cupák elegantně připravil střeleckou pozici pro Šarközyho, který to zkoušel levou nohou. Rána ovšem trefila pouze položenou nohu protihráče.
   
  34:21
  Hostující kapitán David Cupák se hezkým způsobem dostal kolem protihráče, avšak ten další ho ve skluzu zastavil. Je tu následná protiakce protihráče.
   
  33:03
  Do střelecké pozice se dostával domácí Nečas, který se nakonec neodvážil vystřelit. Místo toho přišla špatná nahrávka na Špičku, u míče tak je znovu soupeř.
   
  32:19
  Nahrávka na pravou stranu měla znovu oslovit Šupa, avšak ten to měl na dlouhou nohu. Ani tentokráte z domácí strany nic nepřišlo a hrát tak může Helas.
   
  31:09
  Znovu jsme sledovali rozehrávku hostujícího celku, který se ovšem daleko nedostal. Vzápětí táhl útočnou akci domácí Šup, který raději věnoval zpětnou nahrávku.
   
  30:00
  Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. I druhý poločas je celkem jednoznačně v režii Helasu, který svého soupeře nepouští ani k brance.
   
  29:12
  V krátkém časovém sledu Helas orazítkoval hned dvakrát brankovou konstrukci, při domácích stojí pořádná dávka štěstí!
   
  28:01
  Hra musela být přerušena, po souboji měl zdravotní problémy domácí Lukáš Nečas. Nakonec z toho nebylo nic vážnějšího a po chvíli se může pokračovat ve hře.
   
  27:20
  O další rozehrávku se postaral Matyska, kterému se povedlo v tandemu oslovit Svobodu. Ten si potáhl míč na levou nohu a poté prověřil brankáře Hnízdila.
   
  26:15
  Pokračovalo se tedy rozehrávkou z hostující poloviny. Kapitán David Cupák režíroval hru, ve středu hrací plochy našel pouze obsazeného Zbyňka Špičku.

  David Suchý

  Branky: 26. Kalabis – 7. Šarközy, 12. Cupák (Mykytjuk), 13. Doubravský (Svoboda), 20. Šarközy, 24. Svoboda, 37. Šarközy (Doubravský)

  Karty:   20. Šup (MEL)


  SK Olympik Mělník: Hnízdil (Šanda) – Moravec, Lehner, Nedostup, Gombáš, Nečas, Šustr, Kalabis, Sváta, Šup (C), Prejsa
  Helas Brno: Klimek (Mykytjuk) – D. Cupák (C), Svoboda, Šarközy, Sznapka, V. Cupák, Matyska, Poul, Špička, Doubravský

  Rozhodčí: Řeháček – Nešněra