FC Slovan Liberec
1:0 (0:0)
FC Zlín
Středa 17.02.2021, 14:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 17. kolo

Je za námi dohrávka 17. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém domácí Liberec zvítězil 1:0 nad hosty ze Zlína. Sledovali jsme poměrně vyrovnané utkání. V prvním poločase byl mírně aktivnějším týmem Zlín. Druhá půle pak byla pod taktovkou domácího Liberce. O jedinou branku utkání se postaral hlavou střídající Rondić v 69. minutě, když využil milimetrový centr Mosquery. Právě kolumbijský záložník zahrál na konci utkání rukou ve vlastním pokutovém území a po konzultaci s VARem nařídil hlavní sudí penaltu. Míč si postavil Tomáš Poznar, ale trefil pouze břevno. I díky tomu zvítězil domácí Liberec 1:0. (16:01:53)

90+3

90+3
    Ještě jeden pokus hodně mimo.

90+3
    Domácí budou vhazovat míč do hry na útočné polovině. To už pro ně vypadá dobře.

90+3
    Milan Knobloch si dává na čas s postavením míče pro odkop.

90+2
    I Liberec si žádal pokutový kop za ruku. Zatím také bez odezvy.

90+1
    Také Václav Procházka (FC Fastav Zlín) dohraje utkání pod žlutou hrozbou, když rukou zatáhl unikajícího Koscelníka.