Hranice – Kopřivnice 29:28 (kon.) | SHC Maloměřice – Frýdek-M. 26:25 (kon.) | Jičín – Lovosice 25:28 (kon.)
TJ Cement Hranice
29:28 (17:13)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 20.02.2021, 10:00Chance Extraliga mužů • 19. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (11:37:25)

Z poměrně jasného utkání se nakonec stala dramatická podívaná. Kopřivničtí určitě zaslouží ocenění za to, že utkání nevzdali i při pětibrankovém manku. Naopak se ještě ve druhém poločasu dostali do vedení, které ale netrvalo příliš dlouho. Domácí nakonec dobře rozehraný zápas zuby nehty dotáhli do vítězného konce, když ještě v poslední vteřině byl zablokován trestný hod hostí.

Konec zápasu. (29:28)

60
    16 sekund do konce a míč v rukou mají hosté.... (29:28)

60
    Oddechový čas pro domácí. (29:28)

60
    Hosté se nevzdávají a 20 sekund před koncem snižují. (29:28)

60
    Oddechový čas pro hosty. (29:27)

60
    Fulnek je navíc ještě vyloučen. (29:27)
    60
    Zřejmě rozhodující branku trefuje Piwko. (29:27)

60
    Hosté měli vyrovnání na rukou, ale trefují pouze tyč. (28:27)
    59
    Jonákovi se nakonec podařilo snížit. (28:27)

58
    Kopřivnici se přesilovka vůbec nedaří a její hráči se dopouští těžko vysvětlitelných chyb, jako je třeba přešlap nikým neatakovaného hráče. (28:26)

57
    Hosté se nyní dočkali přesilové hry. (28:26)
    56
    Rumian se prosazuje a domácí vedou již o dvě branky. (28:26)
    55
    Zbránek vrací vedení na domácí stranu. (27:26)

55
    Domácíc srovnali a ubránili atak hostí. (26:26)
    54
    Na druhé straně brankou rychle odpovídá Brito Benítez. (25:26)
    54
    Poměrně snadno nyní proklouzl Mucha až na brankoviště odkud srovnává. (25:25)
    53
    Fulnek sice nyní vrátil po více než 50 minutách vedení Kopřivnici, zároveň ale okusil tvrdost domácí obrany a musí být ošetřován. (24:25)

Otto Slabý

TJ Cement Hranice: Klement, Vydra, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Polášek, Čadra, Brož, Rumian, T. Cáb, Bechný, Andrš, Padalík, Tůma, Piwko, Indrák, Kozlovský, Fulneček, Igenyes, Bandy, Zbránek, Mrnuštík, Pernička.
    KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Žingor, Chalupa – Střelec, Ježek, D. A. Pérez, D. Zima, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Polcar, Hardt, Fulnek, Cepeda, Jonák, Doležel, Brito Benítez, Oselský, Donoso Andalaft, Hanus, Bukovský.