Hranice – Kopřivnice 29:28 (kon.) | SHC Maloměřice – Frýdek-M. 26:25 (kon.) | Jičín – Lovosice 25:28 (kon.)

60
    Zřejmě rozhodující branku trefuje Piwko. (29:27)

60
    Hosté měli vyrovnání na rukou, ale trefují pouze tyč. (28:27)
    59
    Jonákovi se nakonec podařilo snížit. (28:27)
    56
    Rumian se prosazuje a domácí vedou již o dvě branky. (28:26)
    55
    Zbránek vrací vedení na domácí stranu. (27:26)
    54
    Na druhé straně brankou rychle odpovídá Brito Benítez. (25:26)
    54
    Poměrně snadno nyní proklouzl Mucha až na brankoviště odkud srovnává. (25:25)
    53
    Fulnek sice nyní vrátil po více než 50 minutách vedení Kopřivnici, zároveň ale okusil tvrdost domácí obrany a musí být ošetřován. (24:25)

52
    Tak nyní to již přišlo....po akci na spojce až k brankovišti se daří hostům srovnat. (24:24)
    49
    Z brankoviště rychle snižuje Brito. (24:23)
    48
    Brankový půst prolomil Luděk Piwko. (24:22)
    45
    Jan Gřes snižuje... (22:22)
    44
    Piwko proměňuje sedmičku. (22:21)
    42
    ...přesně to se daří Janu Gřesovi. Stav je 20:20. (20:20)
    40
    Za domácí se nyní prosazuje Piwko. Zároveň domácí ubránili atak hostí a mohou svůj náskok navýšit. (20:19)
    40
    Petřík se trefuje ze sedmičky a po 40 minutách tu máme opět nerozhodný stav. (19:19)
    39
    Rychlá odpověď hostí. Gřes opět snižuje na rozdíl jediné branky. (19:18)
    39
    Brankáři na obou stranách si připsali po jednom zákroku. Za domácí se nakonec prosadil Čadra. (19:17)
    38
    Brito Benítez se na brankovišti obtočil kolem soupeře a snižuje na rozdíl jediné branky. (18:17)

37
    Domácí sice nyní vstřelili gól ale zřejmě pro přešlap nebyl uznán. (18:16)
    36
    Bramkář Kopřivnice si připsal jeden zákrok a následně z protiútoku zakončil Jan Gřes. (18:16)
    34
    Martin střelec se prosazuje v přesilovce z kířdla přehozem přes brankáře. (18:14)
    33
    Mucha střílí gól v oslabení. (18:13)

32
    Hosté nyní neproměnili sedmičku. Útočit budou domácí. (17:13)

32
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Luděk Piwko). (17:13)
    30
    V posledních sekundách dokázal ještě snížit Gřes. (17:13)
    30
    Mucha se trefuje 20 sekund před koncem poločasu. (17:12)
    29
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
    (16:12)
    29
    Mucha nyní zvyšuje náskok i v oslabení. (16:11)
    24
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes). (13:9)
    22
    (11:8)
    21
    Martin Střelec se prosazuje přehozem přes brankáře. Nejenže hosté dokázali celé znásobené oslabení odehrát před brankou soupeře ale ještě dokázali vybojovat vyloučení soupeře a vstřelit gól. (9:7)

20
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož). (9:6)
    18
    Indrák zvyšuje náskok domácích z brejku. (9:5)
    16
    Přesilovou hru dokázal využít Jan Hanus. (7:5)
    14
    Jan Mucha se taktéž prosazuje ze spojky střelou přes hráče. (7:3)
    13
    Jan Gřes snižuje ze spojky na 6:3 a vrací svůj tým do hry. (6:3)
    12
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jakub Rumian). (6:2)
    9
    Z pozice křídla se prosazuje Rumian. (5:1)
    3
    Hosté se ubránili útoku domácích, sami se ale technickou chybou připravili o možnost zvýšit a tak nakonec srovnává Mucha. (1:1)
    2
    Jan Polcar otevírá skóre utkání. (0:1)

Otto Slabý

TJ Cement Hranice: Klement, Vydra, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Polášek, Čadra, Brož, Rumian, T. Cáb, Bechný, Andrš, Padalík, Tůma, Piwko, Indrák, Kozlovský, Fulneček, Igenyes, Bandy, Zbránek, Mrnuštík, Pernička.
    KH ISMM Kopřivnice: Admella Izard, Žingor, Chalupa – Střelec, Ježek, D. A. Pérez, D. Zima, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Polcar, Hardt, Fulnek, Cepeda, Jonák, Doležel, Brito Benítez, Oselský, Donoso Andalaft, Hanus, Bukovský.