Kazaň – Ufa 2:1 (po pr.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 4:1 (kon.)
Pátek 19.03.2021, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Play-off KHL • Čtvrtfinále
    57:27 Arťom BLAŽIJEVSKIJ - 4:1

57:27
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Dovolím si říct, že je rozhodnuto! Necelé tři minuty před koncem základní hrací doby uklidil z velké vzdálenosti kotouč do opuštěné branky Lokomotivu ARŤOM BLAŽIJEVSKIJ, čímž definitivně pojistil vítězství svého celku – 4:1! Asistence: Pavel Karnauchov, Sergej Andronov.
    50:31 Jegor KORŠKOV - 3:1

50:31
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Ne ne, tak ani Lars Johansson ledovou plochu CSKA Areny neopustí s čistým kontem! Hosté v polovině jedenácté minuty snižují své manko na dvě branky, pod zásah se podepisuje JEGOR KORŠKOV. Útočník Jaroslavle zachytil nepřesnou odraženou střelu Ivanova od zadního mantinelu na svou hůl a z vysokého úhlu jen tak tak dostal kotouč za švédského gólmana – 3:1! Asistence: Georgij Ivanov, Maxim Osipov.
    30:04 Andrej SVĚTLAKOV - 3:0

30:04
    Moskvané se přesně s koncem oslabení prosazují potřetí, tohle si Pasquale za rámeček opravdu nedá! Na střeleckou listinu se zapisuje ANDREJ SVĚTLAKOV, jehož zakončení se překvapený hostující gólman velmi krkolomně snažil zastavil, nakonec si ale puk pravděpodobně sám srazil do branky! Asistence: Mat Robinson, Ivan Tělegin.
    08:57 Maxim ŠALUNOV - 2:0

08:57
    Domácí rychle navyšují svůj nově nabytý náskok a v deváté minutě odskakují do dvoubrankového vedení! Mamin krátkou přihrávkou poslal do úniku MAXIMA ŠALUNOVA, který projel na mezikruží a následně umístil kotouč do horního rohu jaroslavlské branky – 2:0! Asistence: Maxim Mamin, Konstantin Okulov.
    06:32 John GILMOUR - 1:0

06:32
    No, tak to bylo hodně rychlé! CSKA vyhrálo vhazování před Pasqualem a po následné krátké kombinaci se ke kotouči dostal JOHN GILMOUR, který si povyjel z modré čáry na pravý kruh a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:0! Asistence: Maxim Šalunov.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 7. Gilmour (Šalunov), 9. Šalunov (Mamin, Okulov), 31. Světlakov (M. Robinson, Tělegin), 58. Blažijevskij (P. Karnauchov, Andronov) – 51. Korškov (Ivanov, M. Osipov)

CSKA Moskva: Lars Johansson (Šaryčenkov) – Ar. Sergejev, Dahlbeck, Kiselevič (A), Gilmour, Blažijevskij, M. Robinson (A), Rykov – Slepyšev, Andronov (C), P. Karnauchov – Okulov, Šalunov, Mamin – Alexandr Popov, M. Kempe, Loktionov – Tělegin, Sorkin, Afanasjev – Světlakov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – Rafikov, A. Marčenko, M. Osipov, Barancev, Čerepanov, Ohtamaa, Malyšev – Kovalenko, Beljajev, Alexejev – A. Petersson, V. A. Tkačov (C), Korškov – Pulkkinen, Kajumov, Lander (A) – Ivanov, Ťutněv, J. Averin (A) – Iljenko.

Rozhodčí: Beljajev, Fraňo – Kučava, Novikov.

Diváci: 5 627