Karviná – SHC Maloměřice 52:23 (kon.) | Plzeň – Jičín 25:26 (kon.) | Královo Pole – Hranice 28:21 (kon.)
Lovosice – Kopřivnice 31:35 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
25:26 (13:14)
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 27.03.2021, 18:00 • Sportovní hala města Plzně (SH 1), Plzeň 2–Slovany • Chance Extraliga mužů • 22. kolo

Na Slovanech je dohráno, Ronal dnes večer přetlačil papírového favorita a ziskem dvou bodů se posouvá na šesté místo tabulky!

60
    Milan Škvařil si vylámal zuby na domácím brankáři, Ronal bere dva body! (25:26)

60
    Poslední minuta druhého poločasu! (25:26)
    59
    Gólman Talentu Jiřího Dolejšího nevychytal, Ronal se opět ujímá vedení! (25:26)

59
    Komplikace pro Plzeň, dvouminutový trest od sudích obdržel Jakub Douda (PLZ)! (25:25)
    57
    Domácí ale nechtějí nechat svému soupeři výhru bez boje, Daniel Režnický srovnává! (25:25)
    57
    Zdeněk Kubík se z levého křídla nemýlil, jeho střela zamířila do vzdálenějšího rohu! (24:24)
    54
    Martin Hlava z protiútoku vyrovnává, tohle bude nejspíš ještě pořádné drama! (24:24)
    53
    Projektilem z levé strany na rozdíl jedné branky upravuje Ondřej Šulc, Ronal je stále ve hře. (24:23)
    53
    Jakub Douda rychlý brejk zakončil naprosto nechytatelnou dělovkou, to byla rána! (24:22)
    52
    Dlouhé dobývání jičínské svatyně vyústilo v trefu Michala Tonara, do vedení jde Talent. (23:22)
    50
    Proměněná sedmička znamená sedmou branku na kontě Jakuba Kastnera, je vyrovnáno! (22:22)
    49
    Hosté se nevzdávají a brankou Jakuba Kastnera dále dramatizují druhou polovinu poločasu. (22:21)
    48
    Šestý zásah pro Tomáše Nejdla, neprostupná obrana Ronalu začíná pomalu povolovat. (22:20)
    46
    Martin Hlava otevírá poslední patnáctiminutovku střetnutí svým druhým gólem v utkání. (21:20)
    45
    Tomáš Nejdl popáté v zápase rozvlnil hostující síť, Talent si malinko pojišťuje svůj náskok. (21:19)
    43
    Milan Škvařil šancí nepohrdl, gólman Jičína nezvládl proti jeho zakončení včas zakročit. (20:19)
    42
    Každý chvilku tahá pilku, po přesném zakončení Daniela Režnického je znovu vyrovnáno. (19:19)

41
    Sudí znovu ukázal na Martina Miľka (JIC), který si jde na dvě minuty nuceně odpočinout. (18:19)
    40
    V závěru desáté minuty se prosazuje Šimon Drbohlav, Talent vzápětí míří do protiútoku. (18:19)
    39
    Domácí ale nezůstávají pozadu, tentokrát se na střeleckou listinu zapisuje Daniel Režnický. (18:18)
    39
    Hosté se nakonec přeci jen prosazují, podruhé ve druhém poločase dává gól Petr Freiberg. (17:18)
    37
    Michal Tonar skóruje, plzeňská gólová mašina se prosadila vůbec poprvé v zápase! (17:17)
    37
    Na Freibergovu ránu půlminutu nato navazuje Jakub Kastner, hosté jdou do vedení! (16:17)
    36
    Poprvé v utkání se trefuje Petr Freiberg, manko Ronalu je to tam! Vyrovnáno! (16:16)
    36
    Hosté se ale stále drží ve hře, jejich první gól ve druhém poločase vstřelil Jakub Kastner. (16:15)
    35
    Škvařil poslal míč na pravou stranu Vinkelhöferovi, který ho bez váhání uklidil k tyči. (16:14)

34
    Na Slovanech se už pár desítek sekund nehraje, po faulu a následném vyloučení Jakuba Šindeláře (PLZ) dochází k lehkým úpravám palubovky. (15:14)
    34
    Milan Škvařil otevřel čtvrtou minutu proměněnou sedmičkou, Talent jde do vedení! (15:14)

33
    Martin Kovařík (JIC) jde podruhé v zápase ven ze hry, poměr sil na palubovce se vyrovná. (14:14)

32
    Dlouhé dobývání klece Plzně bude po vyloučení Petra Vinkelhöfera (PLZ) pokračovat. (14:14)
    31
    Hned z následující akce odpovídá Tomáš Nejdl, máme znovu vyrovnáno! (14:14)

30
    Poslední minuta prvního poločasu! (13:14)
    29
    Nyní skóruje Škvařil, kontaktní gól je na světě. Uvidíme ještě před koncem poločasu vyrovnání? (13:14)

27
    Martin Miľko (JIC) si po žluté kartě nyní na své konto zapisuje i dvouminutový trest. (12:14)
    27
    Daniel Režnický přetavil střelu z pivota v další branku Talentu, znovu je to o dva góly. (12:14)
    26
    Neproměněná sedmička ale hosty moc dlouho mrzet nemusela, o chvíli později skóruje Kastner. (11:14)
    25
    Talent nechce nechat svého soupeře znovu utéct, na dvoubrankový rozdíl stav upravuje Nejdl. (11:13)
    24
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, o dvacet sekund později se trefil Šimon Thorovský. (10:13)
    24
    Následná akce plzeňských borců vede ke čtvrtému přesnému zakončení Jakuba Doudy. (10:12)
    23
    Jiří Dolejší se natáhl nad bránícího protihráče a podepsal se pod dvanáctý zásah hostů. (9:12)

23
    Ondřej Šafránek (PLZ) je vyloučen, na palubovku míří údržbář s mopem v ruce. (9:11)
    22
    Tentokrát už ale Jakub Douda mířil přesně a aspoň trochu vyhnal vítr z plachet Jičína. (9:11)
    22
    A už je to o tři branky, Východočeši Talentu znovu utíkají díky zásahu Jiřího Dolejšího. (8:11)
    21
    Šimon Thorovský domácím borců znovu trochu ztížil práci a dal kulatý desátý gól Ronalu. (8:10)

20
    Mohlo být vyrovnáno, ale Jakub Douda nyní nastřelil jen břevno hostující klece! (8:9)
    20
    Tomáš Nejdl drží svůj celek nad vodou a střílí kontaktní branku, Talent se snaží srovnat krok. (8:9)
    19
    Do dvoubrankového trháku posílá Ronal Martin Hlava, domácím to stále na palubovce neklape. (7:9)
    19
    Hosté se nechtějí s vyrovnáním smířit a o půl minuty později odpovídají brankou Jakuba Kastnera. (7:8)
    18
    Poprvé se na střeleckou listinu dostává jméno Tomáše Nejdla, znovu máme vyrovnáno. (7:7)

18
    Další početní výhoda pro plzeňské hráče, zchladit si hlavu tentokrát míří Ondřej Šulc (JIC). (6:7)

18
    Nepříjemný pohled na žlutou kartu se nyní naskytl Tomáši Nejdlovi (PLZ), sudí jsou přísní. (6:7)
    17
    Martin Miľko vrací hostům vedení, Plzeň se v početní výhodě ani jednou neprosadila. (6:7)

15
    A pozor, početní výhoda Talentu se zdvojnásobí! Filip Veverka (JIC) se totiž po Doudově brance nezachoval sportovně, za což je trestán. (6:6)
    15
    Jakub Douda svým druhým zásahem v zápase vyrovnává stav střetnutí! (6:6)

15
    Martin Kovařík (JIC) jde podruhé v zápase na dvě minuty ven ze hry, přesilovka pro Plzeň. (5:6)
    15
    Daniel Režnický neměl dost a míč znovu uklidil do jičínské branky, už je to jen o gól. (5:6)
    14
    Domácí drží krok se svým soupeřem a brankou Daniela Režnického opět snižují jeho náskok. (4:6)
    13
    Jičínský hříšník Martin Miľko se jen pár desítek sekund nato poprvé v zápase prosazuje. (3:6)

12
    Dvojice rozhodčích zatím žlutými kartami nešetří, tentokrát je trestán Martin Miľko (JIC). (3:5)
    12
    Ve vlastním oslabení se prosazuje Daniel Režnický, do útoku nyní míří zase soupeř. (3:5)

12
    Přesilovku si nyní vyzkouší také hosté, sudí nyní trestají zase Jakuba Šindeláře (PLZ). (2:5)
    12
    Martin Kovařík rozšiřuje náskok Jičína, který se podruhé v zápase ujímá tříbrankového vedení. (2:5)

10
    Pět sekund po Doudově přesném zásahu je žlutou kartou trestán Zdeněk Kubík (JIC). (2:4)
    9
    První trefu přesilovky si do statistik zapisuje Jakub Douda, domácí stahují soupeřův náskok. (2:4)

9
    Domácí získávají šanci srovnat krok se svým sokem, první trest dostává Lukáš Rychna (JIC). (1:4)
    8
    Martin Kovařík skóruje, papírově slabší celek na palubovce druhé Plzně vede už o tři branky. (1:4)

6
    Vidíme první žlutou kartu, kterou dostal nejlepší střelec Jičína Martin Kovařík (JIC). (1:3)
    5
    Po nepřesném zakončení domácích se do rychlého brejku dostal Kastner, který se nemýlil. (1:3)
    4
    Ondřej Šulc podruhé, pravá spojka Jičína otevřela čtvrtou minutu utkání hezkým podstřelem. (1:2)
    2
    Z ruky Ondřeje Šulce ale rázem přichází rychlá odpověď, v Plzni je opět vyrovnáno. (1:1)
    2
    Z křídla otevírá skóre Jan Chmelík, na úvodní branku jsme čekali přes minutu a půl. (1:0)