Bělorusko – Švýcarsko 0:6 (kon.) | Itálie – Kanada 1:7 (kon.) | Švédsko – Slovensko 3:1 (kon.)
Finsko – Lotyšsko 3:2 (po pr.)
Itálie
1:7 (0:4, 1:2, 0:1)
Kanada
Neděle 30.05.2021, 15:15 • Riga Arena • Mistrovství světa • Skupina B

59:34
    Závěr duelu tedy dohrají v početní převaze Italové, Perfetti dostal dvě minuty za podrážení.

36:17
    Simon Pitschieler podrazil v rohu obranného pásma jednoho z Kanaďanů a ti tak budou mít k dispozici další početní výhodu.

30:55
    Miglioranzi podrazil Comtoise, Kanaďané si zahrají přesilovou hru krátce poté, co inkasovali branku.

25:20
    Ale nyní si zahraji podruhé přesilovku Italové, Pirri se prezentoval útočným faulem.

22:04
    V obranném pásmu došlo k nějaké neshodě Lucy Friga se soupeřem a Frigo za to dostává dvě minuty. A to protože se snažil shodit soupeři přilbu.

16:28
    Maxime Comtois podrazil Simona Pitschielera v útočném pásmu a Kanada bude dvě minuty hrát ve čtyřech. Kanadský útočník je na sebe hodně rozzlobený.
    Cestu našich mladých reprezentantů U18 šampionátem ve Finsku si můžete připomínat originálním dresem. Ten nyní můžete získat v této aukci.

Jiří Michal

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 31. Miceli (Pitschieler) – 3. Perfetti (Schneider, Foudy), 9. Mangiapane (Co. Brown, Henrique), 12. Stecher (Anderson-Dolan), 12. Henrique (Mangiapane), 35. Mangiapane (Co. Brown, Ferraro), 38. Comtois (Mangiapane, Co. Brown), 56. Pirri (Co. Brown, Henrique)

Itálie: Fazio (12. Fadani) – Pietroniro, Trivellato, Glira, Spornberger, Miglioranzi, Casetti, Marchetti, Gios – Miceli, Petan (A), Frank (C) – Hochkofler, Giliati, Andergassen – Gander, Bardaro, Frigo (A) – Pitschieler, Deluca, Magnabosco.
    Kanada: Hill (DiPietro) – S. Walker, Ferraro, Power, Stecher (A), Bernard-Docker, Beaudin, Schneider – Henrique (C), Co. Brown (A), Mangiapane – Vilardi, N. Paul, Comtois – Danforth, Hagel, Bunting – Foudy, Anderson-Dolan, Perfetti – Pirri.

Rozhodčí: Ansons (LAT), Vikman (FIN) – Hynek, Ondráček (oba CZE)