Leganés – Rayo Vallecano 1:2 (kon.)
CD Leganés
1:2 (1:0)
Rayo Vallecano
Neděle 06.06.2021, 21:00 • Estadio Municipal de Butarque (Leganés) • Španělská LaLiga 2 • Play-off

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (22:54:17)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:16.

Ve finálovém duelu o postup se Vallecano utká s Gironou.

Je dobojováno! Rayo Vallecano poráží CD Leganés 2:1 a postupuje do finále play-off o postup do La Ligy. V prvním poločase sice poslal domácí do vedení Ibaňez, ale dvacet minut před koncem si González vstřelil vlastní gól. Rozhodující branku pak přidal v 81. minutě střídající Martin.

90+3

90+2
    Martín se opět dostal do pokutového území, ale domácí brankář jeho přízemní zakončení reflexivně vykopl!

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Zidane si dal s rozehrávkou hodně načas. Hostující brankář poté rozehrál na levou stranu. Sudí jej upozornil, že přístě bude zdržování za kartu.

89
    Dnešní duel už se pouze dohrává. An jeden z týmů není schopen vypracovat si něco nebezpečného. Vidíme velké množství nepřesností.

88
    Martín nakopl míč na polovinu domácího mužstva, ale Avilés se podle rozhodčího dopustil faulu. Hostující Vallecano tak nadále zůstane u míče.

87
    Peréz dostal přihrávku na levou stranu, dloubl míč za obranu Vallecana, ale brankář Zidane byl opět na špičkách a napálil míč na tribunu.

86
    Další akci domácího celku navíc zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Na své postavení si nedal pozor Javi Hernández.

85
    Domácí celek se opět nastěhoval na polovinu soupeře, jenže kombinace se odehrává daleko od velkého vápna. Vallecano si závěrečné minuty užívá.

84
    Žlutou kartu dostává Hernández (CD Leganés).

83
    Druhou branku Vallecana ještě zkoumal VAR, zda tam náhodou nebyl ofsajd. Vše byla nakonec dle pravidel a hosté skutečně vedou.
    81. Andres MARTIN - 1:2

81
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Hostující celek otáčí výsledek dnešního souboje! Vallecanu vyšla hodně rychlá akce. Hosté tak potvrzují svůj postup do finále play-off. Střídající ANDRES MARTIN dostal přihrávku na malé vápno a placírkou trefil prázdnou branku!

80
    Také domácí brankář musel vyrazit ven z branky, ale nákopem na pravé křídlo zase odevzdal míč fotbalistům Vallecana