HC Kert Park Praha
6:2 (3:1, 1:1, 2:0) Stav série: 2:1
HBC Pardubice
Sobota 17.07.2021, 16:00 • Kert Park, Praha • CROSSDOCK Extraliga • Finále
    Hned po konci duelu zasypali hráči Kertu svého brankáře a začalo se slavit. Kert je počtvrté zlatý!

Je dobojováno. Domácí nenechali nic náhodě, ve třetí třetině přidali další dvě branky a po výhře 6:2 tak pečetí tuto sezónu a získávají zlaté medaile. Získávají tak už čtvrtý titul pro Kert Praha.
    43:07 Martin KRUČEK - 6:2

43:07
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Hosté se pokusili o hru bez brankáře, ale okamžitě toho využil MARTIN KRUČEK, který dovedl balonek do zcela prázdné hostující klece – 6:2. Zřejmě tak už opravdu zpečetil čtvrtý extraligový titul pro pražský Kert. Asistence: Tomáš Wróbel a David Rozenberg.
    34:10 Jiří KRUČEK - 5:2

34:10
    Oranžový míček se popáté třepotá v síti hostů a domácí tak učinili další krok k tomu, aby získali čtvrtý extraligový titul. U tyče hostující brány byl dobře postavený JIŘÍ KRUČEK, jenž pak jen dopíchl balonek do sítě – 5:2. Asistence: Dalimil Zvonek a Martin Kruček.

33:12
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Filip Förstl – 2 min., vysoká hůl).

28:05
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Lukáš Lhota – 2 min., krosček).

25:28
    Moc nechybělo a hosté mohli jít na kontakt. Další pokus hostů končí na brankové konstrukci Kertu!
    23:47 Martin JANEČEK - 4:2

23:47
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté opět snižují na rozdíl dvou branek. Petr Mikl neudržel míček a ten se odrazil před jeho klec. Tam si toho všimil nabíhající MARTIN JANEČEK, jenž pak neměl problém trefit odkrytou domácí klec – 4:2. Asistence: Lukáš Vlasák a Ondřej Novotný.
    19:58 Dalimil ZVONEK - 4:1

19:58
    Napodruhé už to DALIMILU ZVONKOVI vyšlo a Kert vede znovu o tři góly. Útočník domácího týmu šel sám na branku soupeře, jeho první střela skončila vedle, ale Zvonek si míček vrátil zpět a nad betonem Stárka pak balonek uklidil do sítě – 4:1. Asistence: Boris Oravec.

18:33
    Velká šance hostů, jejich střela skončila na břevnu domácí branky! Hosté tak nebyli daleko od kontaktní branky.

17:04
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Vojtěch Jágr – 2 min., faul loktem).

14:44
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Lukáš Vlasák – 2 min., vražení na hrazení).
    12:36 Luboš MORAVEC - 3:1

12:36
    A je z toho snížení. Hosté už ztrácejí v uvozovkách jen dva góly a asi se vracejí zpět do hry. Obrana domácích si nepohlídala prostor u branky Petra Mikla a zblízka pak zakončil LUBOŠ MORAVEC – 3:1. Asistence: Filip Förstl.

07:40
    Hosté se snaží využít přesilovou hru, vstřelená branka by je mohla vrátit zpět do zápasu. Hosté poté trefili tyč domácí klece.

06:36
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Tomáš Fejfar – 2 min., podražení).

04:27
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Jan Strouhal – 2 min., vysoká hůl).
    02:54 Petr DANKO - 3:0

02:54
    Domácí hráč má zaděláno už ve třetí minutě na hattrick. Další nebezpečí před brankou Pardubic vyřešil PETR DANKO, jenž zblízka překonal Davida Stárka a je z toho další přesná trefa – 3:0. Asistence: Boris Oravec.
    01:31 M. KRUČEK - 2:0

01:31
    Tak to je pro hosty pořádný šok. Už ve druhé minutě prohrávají o dva góly. Další akce prakticky hned po vhazování a MARTIN KRUČEK krásnou bekhendovou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci – 2:0. Asistence: Tomáš Wróbel.
    00:52 Petr DANKO - 1:0

00:52
    Domácí se ujímají vedení na konci první minuty zápasu. Lukáš Lhota po pravé straně nabral rychlost a dostal se až pře Stárka. Poté naservíroval míček k tyči, kde ho za jeho záda uklidil PETR DANKO -1:0. Asistence: Lukáš Lhota a David Šperl.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 1. Danko (Lhota, Šperl), 2. M. Kruček (Wróbel), 3. Danko (Oravec), 20. Zvonek (Oravec), 35. J. Kruček (Zvonek, M. Kruček), 44. M. Kruček (Wróbel, Rozenberg) – 13. Moravec (Förstl), 24. Janeček (Vlasák, Novotný)

HC Kert Park Praha: Mikl (Koch) – Blaško, Bošák, Horváth, Laurinc, Peschout, Rozenberg, Šperl – Danko, Fejfar, Jágr, Kovář, J. Kruček, M. Kruček, Lhota, Oravec, Wróbel, Zvonek
    HBC Pardubice: Stárek (Třináctý) – Filip, Kopřiva, Kvapil, Novotný, Školoudík, Turyna – Bílý, Bucek, Česák, Förstl, Janeček, Kohoutek, Kubeš, Langr, Moravec, Šimek, Staněk, Strouhal, Vlasák, Zajíček

Rozhodčí: Kettner, Záhora