CZECHTEAM.TV | (probíhá) | | | Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 15. den | (kon.) |
Hod oštěpem - finále (muži) | Vítěz: N. Chopra (IND) (kon.) |
C2 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: Čína (kon.) | | | C1 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: I. Queiroz dos Santos (BRA) (kon.) |
K4 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: Maďarsko (kon.) | | | K4 500 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: Německo (kon.) |
4. kolo (ženy) | Vítěz: N. Kordová (USA) (kon.) |
Parkurové skákání - týmy (finále) | Vítěz: Švédsko (kon.) |
Závod mužů | Vítěz: J. Choong (GBR) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
48 - 52 kg: Finále (muži) | Vítěz: G. Yafai (GBR) (kon.) | | | 48 - 51 kg: Finále (ženy) | Vítěz: S. Krastevová (BUL) (kon.) |
69 - 75 kg: Finále (muži) | Vítěz: H. Sousa (BRA) (kon.) | | | 64 - 69 kg: Finále (ženy) | Vítěz: B. Surmeneliová (TUR) (kon.) |
Víceboj družstva - Kvalifikace | (kon.) | | | Víceboj jednotlivci - Finále | (kon.) |
10m věž - semifinále (muži) | (kon.) | | | 10m věž - finále (muži) | Vítěz: J. Cchao (CHN) (kon.) |
Týmy - finále | Vítěz: ROC (kon.) |
Volný styl do 65 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 97 kg - opravy (muži) | (kon.) |
Volný styl do 50 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 65 kg - finále (muži) | Vítěz: T. Otoguro (JPN) (kon.) |
Volný styl do 97 kg - finále (muži) | Vítěz: A. Sadulajev (ROC) (kon.) | | | Volný styl do 50 kg - finále (ženy) | Vítěz: J. Susakiová (JPN) (kon.) |
Čína – Kanada | 7:16 (kon.) | | | Nizozemsko – Austrálie | 7:14 (kon.) |
Maďarsko – ROV | 11:9 (kon.) | | | Španělsko – USA | 5:14 (kon.) |
Odpolední program | (kon.) |
konec
K4 500 m - semifinále a finále (muži)
Vítěz: Německo
Daniel Fekets
Startovní listina
Finálový závod
1. ROC
2. Maďarsko
3. Slovensko
4. Španělsko
5. Německo
6. Austrálie
7. Bělorusko
8. Portugalsko
1. semifinále
2. ROC
3. Bělorusko
4. Slovensko
5. Německo
6. Čína
2. semifinále
2. Kanada
3. Maďarsko
4. Austrálie
5. Španělsko
6. Portugalsko
Finálový závod
1. ROC
2. Maďarsko
3. Slovensko
4. Španělsko
5. Německo
6. Austrálie
7. Bělorusko
8. Portugalsko
1. semifinále
2. ROC
3. Bělorusko
4. Slovensko
5. Německo
6. Čína
2. semifinále
2. Kanada
3. Maďarsko
4. Austrálie
5. Španělsko
6. Portugalsko
1. Německo – 1:22,219
2. Španělsko – 1:22,445
3. Slovensko – 1:23,534
4. ROC – 1:23,654
5. Bělorusko – 1:24,510
6. Austrálie – 1:25,025
7. Maďarsko – 1:25,068
8. Portugalsko – 1:25,324