Písek – Domažlice 1:3 (kon.) | Vyšehrad – Příbram B 2:2 (kon.) | Vltavín – Slavia B 1:1 (kon.)
Motorlet – Karlovy Vary 0:3 (kon.) | Rakovník – Admira Praha 1:1 (kon.) | Povltavská – Benešov 1:1 (kon.)
Loko Vltavín
1:1 (0:1)
SK Slavia Praha B
Sobota 07.08.2021, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

90+1
    K odraženému míči se po závaru před Sirotníkem dostal Veselý, ale pohotovou střelou z otočky poslal balon vysoko nad bránu.

90+1
    Hostující Nikl fauloval těsně před vápnem a vyfasoval žlutou kartu. Slávisté se navíc budou bránit nadějné standardce domácích.

86
    Vynucené střídání na straně Slavie. Martin Douděra zůstal otřesený ležet v zázemí a zápas pro něj končí. Na hřiště už se řítí David Štětka

85
    V téže minutě domácí kapitán opouští hřiště, závěrečné minuty absolvuje Daniel Jaroš.

81
    Agilní Tomáš Kuchař jde ze hřiště, střídá ho Ondřej Šípek.

66
    Další změna v sestavě Slavie – Jakuba Zeronika nahradí João Felipe.

64
    Poprvé střídá i Loko. Adam Kokeš má odpracováno, na hřiště se podívá Lukáš Kühnel.

63
    K velmi nebezpečné hlavičce se protlačil Matějka a míč po jeho zakončení končí jen těsně vedle levé tyče!

58
    Druhé střídání na straně Slavie. Štěpán Beran nebude pokračovat ve hře, jeho místo zaujme Matouš Nikl.
    51. MAIONE - 1:1

51
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Po rychlém kontru domácích je vyrovnáno! Tomáš Kuchař pláchl podél levé lajny, poslal míč pod sebe na Davida Šnajdra, jehož střílený centr před brankářem Sirotníkem tečoval CARLO MARIA MAIONE a srovnal na 1:1!

47
    Domácí po nepovedeném útoku ztratili balon, Šnajdr ho chtěl získat zpátky, ale počínal si nedovoleně a vidí žlutou kartu.

46
    Slávisté jdou do druhého poločasu s jednou změnou v sestavě – Alberta Labíka nahradil Adam Toula.

41
    Teď ovšem Vltavínští nevymysleli vůbec špatnou akci. Pejša přihrávkou pod sebe našel Maioneho, který se dostal ke střele, ale balon po jeho přízemní jedovce vyrazil brankář do bezpečí.

30
    Domácí Trávníček zbrzdil na půlce hřiště rodící se útok Slavie a od rozhodčí Šulcové dostal žlutou kartu.

24
    Noo, tohle trochu zavánělo. Pejša se po souboji s jedním ze slávistů v šestnáctce skácel k zemi a domácí se dožadovali penalty. Rozhodčí Šulcová ale stála velmi blízko souboje a jednoznačně signalizuje, že tohle pokutový kop nebude.
    14. HORSKÝ - 0:1

14
    Tým Slavia B právě vstřelil branku! Rezerva Slavie jde do vedení. Po další povedené kombinaci slávisté vyšachovali domácí obranu, FILIP HORSKÝ si vyměnil míč s Madsenem a po povedené narážečce zblízka poslal míč za záda bezmocného Štorce.

7
    Hráči Loko se hned po rohu vydali do rychlého přečíslení tři na jednoho. Veselý mohl nahrávat Kuchařovi, ale vybral si Pejšu, před kterým míč uklidil do zámezí jeden ze slávistických obránců. Tohle se dalo vyřešit mnohem lépe.

3
    Sešívaní předvedli povedenou akci středem hřiště, po které Zeronika upaloval z levé strany sám na Štorce, střela slávistického útočníka ovšem postrádala razanci a domácí brankář ji kryje!