Skalica – HC Slovan 3:4 (po pr.) | Mountfield HK – Moser Medical Graz 99ers 6:4 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 2:6 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Pátek 13.08.2021, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • Přípravné zápasy

Vyloučení byly na každé straně 3, z toho domácím se nepodařilo proměnit ani jednu přesilovku, hostům se podařily 2 přesilovky proměnit v gól. (20:07:54)

Po vyrovnané první třetině přišlo 40 minut, které patřily hlavně hostům z Valašského Meziříčí. Ti si tak připisují po skoro roce bez zápasů výhru v přátelském utkání proti domácí Kopřivnici poměrem 6:2.
    Na Kopřivnické straně se bodově prosadili svými góly Jakub Mach a Dominik Suchý , asistence k jejich gólům přidali Filip Krzak, Petr Wolf a Ondřej Sluštík .
    Na straně Valašského meziříčí se 2 góly podepsal pod výhrou Michal Žák, po jednom gólu si připsali Libor Kamas, Weintriitt, Tomáš Andris a Šimon Kucharčík , který si zároveň připsal jednu asistenci. Dalších 6 hráčů se nad výhrou podílelo svými asistencemi, konktétně Martin Podešva, Jan Křivohlávek, Jiří Goiš, Jakub Pořický, Kozubík a Michael Vavřík .

59:33
    Střela Kucharčíka se odrazila od Hromadových betonů přímo do jeho lapačky.

59:10
    Do útočného pásma se dostali hosté.

58:28
    Domácí se ještě snaží něco udělat s výsledkem, dostali se do útočného pásma.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:40
    Domácí se dostali do útočného pásma.

56:17
    Po samostatném průniku Petra Urbana se píská postavení útočícího hráče v brankovišti.

55:03
    Hosté stříleli ihned po vhazování, puk ale skončil na zadním mantinelu.

54:04
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Po rychlém přechodu přes modrou dokázal přesně zamířit TOMÁŠ ANDRIS a přidat již 6. branku hostů v utkání.. Asistence: Pořický.

53:45
    Radek Mituchovič střílel z mezikruží.

53:09

52:25
    Jan Křivohlávek zachytil přihrávku domácích a osvobodil hosty, kteří mohli vystřídat.

51:48
    Domácí byli usazeni v útočném pásmu, hostům se ale podařilo vyhodit.

51:09
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Pořický – 2 min., sekání).

49:20
    Jiří Hoiš střílel z podobného místa jako před chvíli Finstrle, ale narozdíl od něj trefil Hromadovu masku.

48:52
    Finstrle dostal přesnou přihrávku z obranné třetiny až na útočnou modrou, při střele ale trefil přesně Hromadovu lapačku.

48:02
    Matěj Mach nastřeluje puk do útočného pásma.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 14. Suchý (Wolf), 41. Mach (Krzak) – 9. Žák (Kucharčík), 27. Žák (Báchor, Křivohlávek), 31. Weintritt (Goiš), 34. Kamas (Podešva, Křivohlávek), 45. Kucharčík (Kozubík, Vavřík), 55. Andris (Pořický)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Kučera) – Štěpánek, Ficek, Krzak, Fojtík T., Mituchovič, Marek – Pěnčík, Wolf, Indrst, Fojtík F., Žemba, Mach M., Mach J., Suchý, Urban, Sluštík
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Růžička) – Žák, Báchor, Mošnička, Ďurkáč, Holiš, Kamas – Podešva, Křivohlávek, Weintritt, Finstrle, Gojš, Kajaba, Urbanec, Pořický (C), Andris, Kucharčík, Kozubík, Vavřík