Mladá Boleslav – Třinec 6:2 (kon.) | Jungadler Mannheim – Mountfield HK 2:5 (kon.)
konec
BK Mladá Boleslav
6:2 (2:0, 1:0, 3:2)
HC Oceláři Třinec
Pátek 13.08.2021, 15:00 • Karlovy Vary, KV Arena • O pohár hejtmana Karlovarského kraje
Partner:
   
  Mladá Boleslav si na turnaji připisuje druhou výhru ve dvou dnech, naopak Třinci letošní premiéra nevyšla podle představ.

  Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů. (17:18:22)
   
  Konec zápasu.
   
  59:45
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Tohle už ale poslední branka bude. Mladoboleslavští se zmohli ještě na jeden útok, který vedla produktivní formace Vojtěcha Poláka. Na konci kombinace byl DOMINIK BROUČEK. Asistence: Vojtěch Polák, Michal Simon.
   
  59:25
  Třinec právě vstřelil branku!
  Tak přeci jen se Oceláři dočkali druhého zásahu. Nehlídaný JAN MOŠKOŘ upravuje skóre na 2:5 z pohledu hokejistů v červených dresech. Asistence: Matěj Kozlík.
   
  58:15
  Josef Broš (MBL) dostává dvě minuty za krosček.
   
  57:03
  Stuchlík pohotovým zákrokem zabránil Třinci ke druhému zásahu.
   
  52:12
  Hra se oproti předchozím pasážím trochu uklidnila.
   
  49:50
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Třinecká nedisciplinovanost stojí Oceláře tento zápas. Bruslaři si zásluhou JAKUBA HRUŠKY berou zpátky čtyřbrankové vedení. Asistence: Šimon Němec, Dominik Brouček.
   
  48:25
  Za hákování je vyloučen Adam Procházka (TRI).
   
  45:50
  Třinec právě vstřelil branku!
  Stuchlík přichází o čisté konto, Třinec se přeci jen dočkal snížení. Střela ADAMA PROCHÁZKY měla gólové parametry a rozvlnila mladoboleslavskou síť. Asistence: Patrik Buják, Jan Moškoř.
   
  44:00
  Martin Snášel zkoušel najít skulinu pod Švančarou, ale třinecký gólman včas sklapl betony.
   
  40:33
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Tak to je hodně studená sprcha na začátek třetí třetiny. První pobyt v útočné přetavil po Polákově nahrávce ve čtvrtý mladoboleslavský gól MICHAL SIMON. Asistence: Vojtěch Polák, Dominik Brouček.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  V prostřední části se měnilo skóre jen jednou, a to ve 30. minutě, kdy tvrdou ránou rozvlnil síť Karel Křepelka. Třetí dvacetiminutovka začne přibližně v 16:40.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  37:50
  Mladoboleslavský Jan Hašlar se po střetu s protihráčem dlouho zvedal z ledu, nakonec otřesenému útočníkovi dopomáhali na střídačku spoluhráči. V návaznosti na to je na pět minut za napadení vyloučen Tommy Wardas (TRI).
   
  36:47
  Jakub Hruška dostal průnikovou přihrávku a ocitl se sám před Švančarou. Svou kličkou ale třineckého gólmana nenachytal.
   
  36:02
  Vhazovat se bude po Švančarově levici, jeho spoluhráči se totiž dopustili icingu.
   
  32:35
  Tomáš Martinec (MBL) se provinil nedovoleným bráněním.

  Matěj Hodoval

  Branky a nahrávky: 9. Hašlar (Snášel), 17. Polák (Brouček), 30. Křepelka (Závora, Snášel), 41. Simon (Polák, Brouček), 50. Hruška (Němec, Brouček), 60. Brouček (Polák, Simon) – 46. Procházka (Buják, Moškoř), 60. Moškoř (Kozlík)


  BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Krinwald) – Filip, Hron, Hrouda, Jasečko, Křepelka, Moravec, Němec, Vacík, Rajgl, Broš, Brouček, Dlask, Hamršmíd, Hašlar, Hruška, Plíšek, Polák, Simon, Snášel, Sulík, Šíma, Václavík, Závora
  HC Oceláři Třinec: Švančara (Nešpůrek) – Hrůzek, Buják, Chovaniak, Marcinko, Kareš, Andrle, Puzoň, Hykl, Žabka, Cienciala, Geindl, Matěj, Jobánek, Ramík, Petrovský, Wardas, Moškoř, Tomiczek, Pětník, Kozlík, Wawrzkuewicz, Šotkovský, Šutý, Kašpárek, Pánek, Przybyla, Procházka, Hlávka