Engineers Prague – UK Kings Prague 2:4 (kon.) | HC UP Olomouc – VUT Cavaliers Brno 4:0 (kon.)
ČVUT Engineers Prague
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
UK Kings Prague
Neděle 22.08.2021, 12:05 • Zimní stadion HC Hvězda Praha, Praha 6–Vokovice • Tipsport UNI CUP

58:46
    Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
    Dovolím si říct, že na Hvězdě máme rozhodnuto! Minutu a čtrnáct sekund před závěrečnou sirénou třetí třetiny trefuje opuštěnou svatyni soupeřů DAVID RUDOLPH a upravuje na dost možná konečných 2:4! Asistence: David Jindra.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:49
    Engineers nemají co ztratit a hrají vabank, Havel zmizel na střídačku! Klec je prázdná!

48:54
    Situace se pro domácí celek komplikuje, Martin Šedivý (ENG) opouští kluziště s trestem za hákování.

47:07
    Engineers právě vstřelili branku!
    Tak tohle si hostující gólman za rámeček nedá, domácí po jeho chybě znovu snižují na rozdíl jedné jediné branky! Baloun nepromyšlenou rozehrávkou poslal pryž na hokejku ADAMA SLAVATY, který jí obratem uklidil do obrovského prostoru v kleci – 2:3! Bez asistence.

43:03
    Havel musí ze své klece lovit další kotouč, hosté si berou zpět dvoubrankový náskok! MARTIN DLABOLA se po několika nezdařených pokusech konečně dočkal a prostřelil soupeřova gólmana z hranice levého kruhu – 1:3! Asistence: David Horáček, Benjamín Velas.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

36:50
    Na Hvězdě už je to znovu jen o gól, Engineers též využívají přesilovku a kontaktní branka je na světě! Balounovou svatyni jako první v dnešním utkání odčaroval JAN BEČVÁŘ, a připravil tak gólmana Univerzity Karlovy o čisté konto – 1:2! Asistence: Jan Raiterman.

35:28
    Marek Novák (UKA) oslabuje svůj celek napadením, uvidíme kontaktní branku Engineers?

32:40
    Karlovka tentokrát početní výhodou nepohrdla a sedm a půl minuty před koncem prostřední části zvyšuje na rozdíl dvou branek! Na střeleckou listinu se zapisuje VÁCLAV ZÍDEK, který brankáře inženýrů prostřelil z hranice brankoviště – 0:2! Asistence: Marek Novák, Filip Čmejla.

31:55
    Jonáš Adamec (ENG) se vrací na trestnou. Tentokrát byl vyloučen on sám, a to za podrážení.

22:26
    Převahu Engineers bylo mohl zmírnit trest za příliš mnoho hráčů, který odsedí Jonáš Adamec (ENG).

20:34
    Hosté jdou na delší dobu do tří! Martínkovi bude po hákování dělat společnosti Jakub Lelek (UKA).

19:56
    A právě Viktora Martínka (UKA) na ledě nějakou dobu neuvidíme, je totiž trestán za nedovolené bránění.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

15:46
    Engineers čekají dvě minuty ve čtyřech, Miroslav Žáček (ENG) míří na trestnou za držení.

14:57
    V průběhu chaotické situace před Havlovou brankou z levé strany nebezpečně zakončoval Martínek, na kterého zívala prázdná klec! Útočník karlovky ji ale přestřelil!

13:40
    Čekání na úvodní gól je minulostí, hosté ve čtrnácté minutě otevírají skóre! Minelu jednoho z domácích v trefu přetavil MATĚJ SÍLA, který na kruhu zachytil protihráčovu rozehrávku a následně bez slitování puk uklidil za nepřipraveného Havla – 0:1! Bez asistence.

02:04
    Uvidíme, první přesilovku, které se ujmou Engineers. Marek Novák (UKA) jde ven za faul loktem.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 37. Bečvář (Raiterman), 48. Slavata – 14. Síla, 33. Zídek (Novák, Čmejla), 44. Dlabola (Horáček, Velas), 59. Rudolph (Jindra)

ČVUT Engineers Prague: Havel (Mann) – Klement, Raiterman, Žáček, Křížek, Fojt, Šedivý – Fabiánek, Najman, Suda (C), Březina, Matějka, Bečvář, Kubata, Burda, Adamec, Slavata, Vopat, Hynek, Vaňous.
    UK Kings Prague: Baloun (Olšar) – Kopenec, Lelek, Piskač, Chládek, Dlabola – Síla, Piovarči, Velas, Martínek, Bečka, Novák, Čmejla (C), Rudolph, Zídek, Volf, Horáček, Jindra, Glitta.

Rozhodčí: Šťovíček – Maňák, Hlinka.