Hranice – Jičín 23:30 (kon.) | SHC Maloměřice – Lovosice 27:37 (kon.) | Nové Veselí – Kopřivnice 33:30 (kon.)
Karviná – Dukla 31:20 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
33:30 (15:12)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 11.09.2021, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 2. kolo
    60
    Čadra přidává v závěru zápasu svoji pátou branku, celkově pak 30. na hostující straně. (33:30)
    60
    Dodica osobku využil k tomu, aby proběhl středem hřiště a skóroval, teď už je to opravdu jenom honba za brankami. (33:29)
    59
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
    (32:29)

59
    Závěr dohrají domácí v oslabení! Bartůněk za faul na Čadru dostal dvě minuty a Kopřivnice sedmimetrový hod. (32:28)
    59
    Ten samý hráč sice snižuje, na drama už ale hosté nemají sílu a ani čas. (32:28)
    58
    Ani osobka ale hostům nepomohla. Bartůněk přešel kličkou přes Grizelje a úspěšně zakončil. (32:27)
    57
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra). (31:27)
    57
    A je hotovo! Dodica po zisku míče trefil z půlky prázdnou kasu, tři minuty do konce vede Veselí už o pět branek! (31:26)
    56
    Burnazovič dal branku, ale v ten moment šlo o něco jiného! Dodica dostal pořádnou dardu mimo hru na žebra, ani jeden rozhodčí ale situaci neřešil a byla z toho strkanice, do které se zapojil i kouč Kostka.

Emoce se však alespoň částečně uklidnily oddechovým časem na straně Kopřivnice. (30:26)
    56
    Po neúspěšném přehozu Gřese to vypadalo, že Veselí bude mít míč. Rozhodčí ale byli jiného názoru, nechali hosty na míči a bleskově snížil Čadra! (29:26)
    55
    Rozborka obrany úspěšná, Parolly z křídla nezaváhal a vedení o čtyři branky je už pro Sokol dost nadějné! (29:25)

55
    Hosté navíc ztrácí míč v útoku a v momentě, kdy tenhle útok dotáhnou Veseláci do konce, tak bude pravděpodobně hotovo! (28:25)
    54
    Flajsar s velkým štěstím proměnil a Veselí se dostalo do pozice, ze které by to už mohlo do konce uhrát. (28:25)

54
    Navíc je z toho další sedmička pro Sokol a Petřík dostává za svůj faul dvě minuty! Tohle je pro Kopr velká rána! (27:25)

54
    Musálek mohl snížit na branku, v klíčové chvíli jej ale vychytal Martin Štohanzl a domácím tohle sedlo! (27:25)
    52
    Hosté zvládli situaci dohrát až na pravé křídlo, kde se nabídl Hanus. Štohanzla přehodil, je to o dvě branky a ještě není vůbec rozhodnuto! (27:25)

52
    Veselí v pasivní hře, Flajsar přehrál nalevo pro Burnazoviče, který možná šel do zakončení až moc na sílu a Žingor jeho střelecký pokus lapil! (27:24)
    51
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes). (27:24)
    51
    Burnazovič se dostal k míči a vzal to na sebe. Mezi dvojblokem našel prostor a míč napasoval Žingorovi přímo pod břevno! (27:23)
    50
    Petřík zakončil nad Schamsovo rameno a je to o tři branky. Posledních 10 minut bude zkrátka velké drama! (26:23)

50
    Z druhého útoku v řadě vytáhli hosté sedmičku! Domácí střídají gólmana a dost možná to může být klíčový moment zápasu. (26:22)

49
    Melichar zakončoval dlouhý kříž těsně před obránci a střelu Žingor vytáhl mimo tři tyče! Hned navíc spěchá na střídačku a Kopřivnice hraje vabank! (26:22)
    48
    Petřík těžký moment ustál, míč pověsil pod víko a Kopřivnice vytahuje obranu, včetně osobní na Burnazoviče! (26:22)

48
    Bukovský přešel snadno přes Melichara a Dodica jej fauloval jenom za cenu sedmimetrového hodu! (26:21)
    48
    Grizelje z pravé spojky vylapal Martin Štohanzl a přes Melichara se míč v brejku dostal až na Bartůňka, který dává domácím zpět vedení o pět branek! Kopřivnice bere oddechový čas. (26:21)
    47
    Další dlouhá kombinace, při které si domácí hráči několikrát vyměnili posty. Melichar nešel ani do souboje, zvedl to na 11 metrech a uspěl. (25:21)
    46
    Čadra to zkusil odehrát z křídelní pozice, dnes hrál skoro na všech postech vyjma brankáře a pivota. Ale gól se mu povedlo vsítit. (24:21)
    46
    Kreativní hra v útoku ale domácím vynáší další branku! Gregorovič zůstal viset na brankovišti, Melichar si jej včas všiml a je z toho 24. gól domácích. (24:20)
    45
    Grizelj se ze hry lehce vytratil, divákům se připomněl až v 15. minutě druhé půle, kdy po rusáku došel až na šestku a skóroval. (23:20)
    45
    Burnazovič si nedělal problémy se zakončením ani tentokrát, Žingora překonal ihned po odpískání. (23:19)

45
    Flajsar viděl možnost proskočit mezi hráči, Bukovský s Musálkem jej vzali do kleští ve výskoku, za následek to má sedmičku pro Sokol! (22:19)

44
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl). (22:19)
    44
    K Britovi se ale míč nakonec dostal, hostující pivot se protlačil k brance a navíc vybojoval dvě minuty pro Štohanzla, který jej nezastavil. (22:19)

43
    42 sekund 6 na 4 pro Veselí! Gřes dostává další dvojku a Kopřivnici se to začíná trochu sypat na hlavu. (22:18)
    43
    Jenže do konce utkání je ještě spousta času. Adamovič to tahá přes pravou stranu, což mu vyneslo rovnou třetí branku v utkání. (22:18)
    42
    Veselý téměř spojkový úhel v přesilovce vzal a Veselí vede znovu o pět branek. Pomalu se zdá, že směřuje za druhou výhrou. (22:17)

42
    35 sekund pro Veselí 6 na 4! Ježek nesmyslně fauloval zezadu v oslabení Halíčka, který byl navíc zády k brance, a je odeslán na lavičku. (21:17)
    40
    Burnazovič sedmičku zakončil přesně k tyči a domácí jsou zpět na čtyřech brankách plusu! (21:17)

40
    Musálek uhasil problém, který vytvořil jeho spoluhráč Gřes, jednoduše. Zakončujícího Flajsara nabral bokem, vidí za to dvě minuty a Veselí má sedmičku! (20:17)
    40
    Dodica s Gregorovičem až moc kombinovali na pravé spojce, Hanus poslal vpřed Hardta, jehož brejk byl gólový. Dvě rychlé branky v řadě nutí brát domácí lavičku oddechový čas! (20:17)
    39
    Gřes šel na střední spojce do výskoku a zakončoval přes dvojblok, který míč mírně tečoval. To stačilo k tomu, aby nakonec Schamsovi balon za brankovou čáru propadl! (20:16)
    38
    Flajsar sedmičku bezproblémově proměnil a Veselí jde poprvé v zápase na náskok pěti branek! (20:15)

37
    Bukovský se kličkou dostal na šestku a přetahem na zadní tyč netrefil ani kasu! Rychlý kontr zakončoval Krčál, zezadu mu ale Adamovič nasadil kravatu a je z toho sedmička, avšak bez vyloučení, což se domácím vůbec nelíbí! (19:15)
    36
    Ptáčník po jednoduchém kříži na středu vymetl z deseti metrů vingl a Veselí vstoupilo do druhé půle s velkým nasazením. (19:15)
    36
    Adamovič dostal míč v lajně do náběhu a z pravé spojky prostřelil Schamse mezi nohama. (18:15)

35
    Halíček ale za přispění Žingora trefil z pravého křídla jenom tyč a na tahu jsou tak hosté! (18:14)
    34
    Pokrývání pivota Kopřivnici moc nejde. Burnazovič snadno Krčála na šestce našel, okolo sebe neměl veselský pivot skoro nikoho. Proto je to zpátky o čtyři branky. (18:14)
    32
    Do druhé půle se vstoupilo v šíleném ofenzivním tempu. Musálek z levého křídla snadno překonal Schamse a za necelé dvě minuty padly rovnou čtyři branky. (17:14)
    32
    Snadná sehrávka do pivota od Melichara, Krčál se otočil na fleku a prostřelil ze šestky hostujícího brankáře! (17:13)
    31
    Adamovič ale předvedl víceméně to stejné, což mělo za následek snížení na rozdíl, který byl v poločasové přestávce. (16:13)
    31
    Ptáčník dostal do náběhu z druhé vlny míč, se kterým šel na 10 metrech do vzduchu a propálil z první Žingora! (16:12)

30
    A protože se nepovedlo v poslední sekundě Čadrovi prostřelit z deseti metrů Schamse, zůstává poločasový stav 15:12! (15:12)
    30
    Halíček na startu poslední půlminuty dává Sokolu tři branky plus! Jednalo se o tradiční zakončení z křídla, Žingora prostřelil skrze bližší tyč. (15:12)

29
    Hosté po veselské ztrátě chtěli jít okamžitě do brejku, ale překvapil je Flajsar, který se vrátil a dlouhou přihrávku na Hanuse uzmul pro sebe! (14:12)
    29
    Čadra přešel na druhou stranu hřiště, i z levé strany ale prošel na šest metrů, Schamse překonal podél stojné nohy! (14:12)
    28
    Souhru do pivota hosté ubránili, zakončení z křídla od Bartůňka už ne. Žingor sice rukou pokus ztlumil, nezabránil ale tomu, aby se dostal až do branky. (14:11)

27
    Flajsar zakončoval z kroku přes obránce střelbou o zem, Žingor jeho pokus konečky prstů vytáhl a možnost jít zpátky na tři branky tak pro tento moment Sokol promarnil! (13:11)

26
    Čadra překvapil na pravé straně kličkou ze střeleckého úhlu, trefil ale jenom bližší tyč veselské branky! (13:11)
    25
    Na branku Kopru ale domácí rychle odpovídají! Halíček využil toho, že se hra bleskově přenesla na pravou stranu, kde nebyl dostoupen a měl volnou ruku. Pak už to nebylo moc složité. (13:11)
    25
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík). (12:11)
    24
    Grizelj na střední spojce nezastavil Flajsara a došlo ke snadnému přečíslení, které vyřešil přehozem vyběhnuvšího brankáře ze šestky Melichar. (12:10)
    24
    A Kopřivnice chytla dech! Grizelj úspěšně dotáhl útok přes střední spojku a je to již jenom o jednu branku. Není tak divu, že si kouč Kostka bere oddechový čas! (11:10)
    23
    Po zákroku Žingora mohla Kopřivnice rozvíjet postupný útok, který z křídelního prostoru zakončil s přehledem Hanus. (11:9)
    22
    Brito nicméně velmi rychle z prostoru pivota snižuje, veselská obrana jej nedokázala včas přerušit. (11:8)
    21
    Burnazovič umotal bránícího Hanuse a uvolnil tím zcela snadno Bartůňka, jehož zakončení bylo z kategorie těch snadnějších. Sokol vede už o čtyři branky! (11:7)

20
    Hosté však budou házet další sedmičku! Brito brnkl o nohu Krčála při zakončení a rozhodčí po chvilce nařizují trestný hod! (10:7)
    20
    Burnazovič na druhé straně byl však taktéž úspěšný, šel do poměrně těžkého zakončení z deseti metrů. Prostor na zavěšení střely pod víko však měl a dává svůj první gól v utkání. (10:7)
    19
    Hostujícímu hráči se ale povedlo hned uspět z následné dorážky, a tak je to o dvě branky, 9:7. (9:7)

18
    Burnazovič při převzetí přihrávky na středu podklouzl, a to byl celý problém. Rozhozená obrana pak musela celou situaci hasit jenom za cenu sedmimetrového hodu. (9:6)
    16
    V útoku se ale Bartůňkovi povedlo dát branku, vzal poměrně ostrý úhel po sklepnutí od Ptáčníka a o zadní tyč opřel svůj úspěšný pokus. (9:6)
    16
    Hosté nakonec po několika minutách branku vsítili, Ježek si zaběhl z křídla na spojku, Bartůněk jej nestihl zachytit a zakončení na bližší tyč bylo úspěšné. (8:6)
    15
    O tři branky je to však o celých 14 sekund později. Kopřivnice nezakončila útok tak, jak by chtěla a nastartovala tím Veseláky do kontru, který ze šestky zakončil Gregorovič! (8:5)

14
    Mohlo to být hned o tři, jenže Bartůněk v tutovém brejku napálil jenom spojnici tyčí Žingorovy klece! (7:5)
    14
    Flajsar dostává ve hře hodně prostoru a chutná mu to. Tentokrát si na dlouhou kličku obešel Adamoviče a zakončil přetahem na vzdálenější tyč. (7:5)

13
    Brito dobře zapracoval na pivotu a skončilo to nakonec gólem, avšak s přešlapem, tudíž branka neplatí a Sokol jde pozvolna do postupného útoku. (6:5)
    12
    A domácí jdou zpátky do vedení! Melichar přehrál míč na šíři pro Dodicu, který do toho prostě šel natvrdo a proskokem nedal šanci Žingorovi na to, aby mohl vůbec nějak zasáhnout! (6:5)
    12
    Vysunutého střeďáka obehrál Melichar klepákem za něj a Dodicovi se otevřela cesta. Přesto dal šanci na střelu Halíčkovi, který se nemýlil a srovnává stav utkání! (5:5)

11
    Oslabení se Sokolu nedaří. Ztrátu míče po průrazu ale skvěle vykompenzoval zákrokem Schams, který v brejku vylapal křídelníka Musálka! (4:5)
    10
    Grizelj se nabídl v pivotu jako hráč v záběhu a obrana Veselí jej nedostoupila. Proto to bylo pro střední spojku hostí velmi snadné na zakončení. (4:5)
    10
    A Grizelj si poradil bez problémů, domácího gólmana propálil mezi nohama. (4:4)

9
    Melichar stáhl zakončujícího Adamovice na zem, za což dostává rovnou dvě minuty. Kopřivnice má pak sedmimetrový hod! (4:3)
    9
    Dodica se vyhoupl v dohrávce útoku do vzduchu, letěl napříč brankovištěm a dává svůj druhý gól v dnešním zápase! (4:3)

9
    Veselí dohrávalo útok už hodně na sílu a nepřesně, Halíček úhel na pravé straně vzít musel, Žingor zasahuje, na míči ale zůstanou i nadále domácí! (3:3)
    8
    Rezultoval tak z toho rychlý brejk Kopru, který pohodlně zakončil Petřík a nedal Schamsovi prakticky žádnou šanci. (3:3)

8
    Melichar sice po kličce na levé spojce branku dal, pro útočný faul Krčála na pivotu ale branka není uznána a na tahu je Kopr! (3:2)

7
    Hosté v útoku neuspěli, zaskvěl se totiž proti Britově zakončení ze šestky Schams! Následně byl Štohanzl při rozehře faulován a Veselí jde do postupného útoku. (3:2)
    6
    A Sokol jde poprvé v utkání do vedení! Flajsar táhl kontr do otevřené obrany a z devítky nastřelil jenom bránící ruce, od nich se ale míč dostal do Žingorova protipohybu, na což kopřivnický gólman už nereagoval! (3:2)

6
    Grizelj v pasivní hře měl jako první odražený míč a snadno prošel až na brankoviště, klepákem o zem však trefil jenom tyč veselské branky! (2:2)
    5
    Flajsar navázal na středu dva hráče a pustil míč doprava na Dodicu, který ze šesti metrů snadno překonal Žingora zakončením okolo hlavy! (2:2)

5
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Vojtěch Krčál). (1:2)
    4
    Musálek ale dává hned Kopřivnici náskok jedné branky zpět. Z levého křídla si našel prostor, jak Schamse překonat, a to úspěšně. (1:2)

3
    Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (David Zima). (1:1)
    3
    Podruhé to již Veselí vyšlo. Krčál byl volný na pivotu a zakončení po přihrávce ze šesti metrů nebylo problémem. (1:1)

3
    Flajsar v pasivní hře střílel z dobrých 10 metrů, jeho pokus vytáhl Žingor nohou těsně před brankovou čárou! Odražený míč ale mají domácí, tudíž pokračují v útoku. (0:1)

2
    Kopřivnice hraje vysunutou obranu na středu a projít přes tento post zkusil Flajsar, ale Grizelj jej strčil nepřiměřenou silou v zakončení, je tak z toho žlutá karta. (0:1)
    1
    A Grizelj to vzal na sebe, z podstřelu nakonec se štěstím propálil Schamse, kterému se míč dostal za brankovou čáru! (0:1)