Technika Brno – Přerov 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 4:3 (po pr.) | Ústí n/L – Kralupy n. Vltavou 4:1 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Chrudim – Písek 1:8 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)
HC Kobra Praha
Pátek 17.09.2021, 18:30 • Zimní stadion Kotlina • Liga juniorů • 3. kolo

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (20:58:28)

Je konec utkání mezi Havlíčkovým Brodem a Kobrou Praha. Utkání bylo jako na houpačce, kdy se do vedení jako první dostali Bruslaři, ve druhé periodě Kobra otočila vývoj utkání, ale v tomto dějství dokázala parta kolem Václava Adama vyrovnat. Ve třetí třetině šli do jednobrankového náskoku opět domácí, avšak Pražané necelé dvě minuty před koncem základní hrací doby vyrovnali. Tento zápas muselo rozseknout až prodloužení, kdy Lukáš Číhal poslal puk ke vzdálenější tyči a rozsvítil tak červené světlo za brankou.

61:31
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A je konec, havlíčkobrodská družina oslavuje! LUKÁŠ ČÍHAL se po levé straně dostal k Ilievovi a střelou ke vzdálenější tyči překonal brankáře! Asistence: Dan Fiala.

61:12
    Patrik Bauer vystřelil od prabého hrazení, Petržílka opět úspěšnější.

61:00
    Oba celky jsou kompletní, nyní se hraje po čtyřech na obou stranách.

60:36
    Patrik Bauer dostal pas na levý kruh, odkud pohotově vypálil, avšak brankář Havlíčkova Brodu se stihl přesunout.

60:18
    Kobra kombinuje v útočném pásmu.

60:01

Máme za sebou třetí periodu, ve které šli do vedení havlíčkobrodští hráči. Filip Pártl poslal krátkou bekhendovou kličkou puk mezi brankářovy betony. Necelé dvě minuty před koncem základní hrací doby Kobra vyrovnala stav zápasu. K Viktoru Štípkovi se dostal puk, který se odrážel o brusle domácích zadáků a forvard z pražského mančaftu touš pověsil pod víko. Domácí celek se v prodloužení musí ještě 51 vteřin bránit.

60:00

59:30
    Havlíčkobrodská družina zastavuje útoky Kobry Praha.

58:52
    Oddechový čas pro hosty.

58:52
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Hrdlička.

58:20
    Kobra právě vstřelila branku!
    Pražané necelé dvě minuty do konce třetí třetiny vyrovnávají! Jan Lederer vyhrál souboj u mantinelu, poslal puk před branku, kde se kotouč odrazil o brusle domácích obránců k VIKTORU ŠTÍPKOVI, jenž pověsil touš pod víko brodské svatyně! Asistence: Jan Lederer.

57:41
    Kobra je v závěru utkání aktivnější, Bruslaři ale brání jejímu pokusu vyrovnat skóre.

56:10
    Dominik Mlejnek nahodil puk na Ilieva kterému se kotouč zamotal pod holí, nakonec vše dopadlo dobře ve prospěch brankáře pražského týmu.

55:02
    Ani jeden z celků nemůže dát finální přihrávku, proto se hra odehrává ve středním pásmu.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 26. Pártl (Fiala, Holenda), 34. Fiala (Prášek), 48. Pártl (Kuchta, Hrdlička), 62. Číhal (Fiala) – 28. Štípek, 34. Skorčík (Černý, Šesták), 59. Štípek (Lederer)

BK Havlíčkův Brod: Petržílka (Havlík) – Kutlvašr, Číhal, Besmák, Hrbek, Kuchta, Endl – Pártl (C), Holenda, Fiala (A) – Báťa, Dymák, Kravec – Juřička, Prášek, Mlejnek (A) – Hrdlička, Janko
    HC Kobra Praha: Iliev (Peyerl) – Červenka, Šesták, Skorčík, Svach, Bečvařík, Stejskal (A) – Bauer, Svoboda, Štípek, Lederer, Čermák, Judiak, Černý, Ribarovski (C), Rejna

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Erik Berger, Tomáš Jiruška