Poruba 2011 – Jihlava 4:2 (kon.) | Přerov – Kadaň 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Šumperk 3:2 (3:2 po s.n.)
Litoměřice – Kolín 5:4 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Sokolov – Havířov 2:3 (po pr.)
Třebíč – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 0:3 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 18.09.2021, 18:00Chance liga • 3. kolo

55:52
    Tak ano. Havlík (PRO) jde ze hřiště za podrážení. Obecenstvo nahlas a sprostě nesouhlasí.

55:07
    Naděje Prostějova na zdramatizování zápasu jsou nejspíš minulostí. Babka (PRO) dostává dvě minuty za hrubost a dvě za sekání. Což znamená, že téměř až do konce utkání Jestřábi hrají ve čtyřech.

53:09
    Krejčí (PRO) zatáhl za záchranou brzdu a dopustil se podražení.

20:45
    Nakonec je z toho nečekaně vyloučení Jelínka (PRO). A přesilovka Prostějova rychle skončila.

20:23
    Havránek (UNL) dostává dvě minuty.

11:45
    Fanoušci hodně protestují, vyloučen je domácí hráč. Zajíc (PRO) dostává dvě minuty za hrubost.

08:11
    Jelínek (PRO) nyní doplácí na zbrklost. Chtěl rychle poslat puk pryč, minul však mantinely. Což znamená dvě minuty za zdržování hry.