Getafe – Atlético 1:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Levante – Celta Vigo 0:2 (kon.)
Getafe CF
1:2 (1:0)
Atlético Madrid
Úterý 21.09.2021, 19:30 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • Španělská LaLiga • 6. kolo

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:11. (21:25:14)

Je konec! Atlético Madrid otočilo duel na půdě Getafe a vítězí 2:1. Po prvním poločase totiž prohrávalo. O něco aktivnější přitom bylo favorizované Atlético Madrid, jenže hosté svou velkou šanci zahodili, když Suárezův volej vyrazil Soria na roh. V závěru prvního poločasu pak přesnou hlavičkou poslal Getafe do vedení Stefan Mitrovič. Po změně stran si Getafe dlouho drželo vedení. Zlom přišel v 74. minutě, kdy byl vyloučen Carles Aleňá. Poté se o slovo přihlásil Luis Suárez, který v 78. minutě vyrovnal a v první minutě nastavení rozhodl o triumfu Simeoneho družiny.

90+7

90+7
    V sedmé minutě nastavení fauloval Cunha, který za zbytečné došlápnutí vidí žlutou kartu.

90+6
    Žlutou kartu dostává Jorge Cuenca (Getafe CF).

90+5
    Atlético si proti oslabenému soupeři s přehledem drží své vedení a nikam se nežene. Hráči hostujícího celku jsou aktivnější a bez problémů kráčí za třemi body.

90+4
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Florentino, přichází Darío Poveda Romera.

90+3
    Žlutou kartu dostává Yannick Carrasco (Atlético Madrid).

90+1
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Atléticu Madrid se obrat nakonec povede! Na vysoký centr z pravé strany si na malém vápně počkal LUIS SUÁREZ, který dostal moře volného prostoru a hlavou nedal gólmanovi sebemenší nárok!

90
    Nemanja Maksimovič na polovině Atlética takovým zápasnickým chvatem složil soupeře a vidí žlutou kartu.

90
    Atlético už vrhá všechny síly do útoku. Do vápna směřoval další vysoký centr z pravé strany, ale pro míč si bez problémů dokráčel gólman David Soria.

89
    Po souboji v pokutovém území upadl Brazilec Cunha, který nejprve reklamoval nedovolený zákrok, ale sudí ukázal pouze odkop od branky.

88
    Atlético se po delší době nastěhovalo na polovinu domácího celku. Do vápna směřoval další centr na Luise Suáreze, před kterým zachránil situaci obětavou rybičkou Dakonam.

87
    Getafe zahrávalo další rohový kop. Prudký centr směřující na přední tyč odkopl do bezpečí hned první obránce v červenobílém dresu Atlética Madrid.

86
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Héctor Herrera, přichází Šime Vrsaljko.

85
    Getafe se dostalo do útoku, kde střídající Enes Ünal aktivním napadáním rozehrávky soupeře získal pro Getafe rozehrávku rohového kopu.

84
    Atlético se nyní prakticky nemůže usadit na polovině soupeře. Getafe si ale z tlaku pomáhá jen dlouhými nákopy na polovinu favorizovaného celku.

83
    Dakonam si dal pozor na nákop za obranu domácího celku a zpracoval si míč pravačkou. Domácí Getafe hrou s míčem ve své moci sbírá cenné sekundy.

82
    Do kombinace Atlétia Madrid se vloudila nepřesná přihrávka. Na pravé straně už míč ve hře nedokázal udržet střídající Hermoso.

Tomáš Kubečka

Branky: 45. S. Mitrović (Nemanja Maksimović) – 78. L. Suárez (Hermoso), 90+1. L. Suárez (Vrsaljko)

Karty:   66. Jaime Mata (GET), 90. Nemanja Maksimović (GET), 90+6. Cuenca (GET) – 22. L. Suárez (ATM), 65. H. Herrera (ATM), 67. J. Giménez (ATM), 90+3. Carrasco (ATM), 90+7. Cunha (ATM)   74. Aleñá (GET)

Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:11.
    Getafe CF: Soria – Iglesias, Dakonam, S. Mitrović, Cuenca, Olivera – Florentino (90+4. Poveda Romera), Nemanja Maksimović, Aleñá – Jaime Mata, Macías (68. Ünal).
    Náhradníci: Conde, Yáñez – Koffi, Chema, Patrick, Poveda Romera, Nyom, Timor, J. Silva, Damián Suárez, Ünal.

Atlético Madrid: Oblak (C) – Trippier, Savić, J. Giménez, Lodi, Á. Correa, M. Llorente, H. Herrera, Carrasco, L. Suárez, Griezmann.
    Náhradníci: Lecomte – Cunha, de Paul, Felipe, Hermoso, Serrano, Šaponjić, Simeone, Vrsaljko.

Rozhodčí: Cuadra – Barbero, Lopez