Česko – Kypr 8:0 (kon.)
Česko
8:0 (4:0)
Kypr
Úterý 21.09.2021, 17:30 • stadion U Nisy, Liberec • Kvalifikace mistrovství světa - ženy

Je za námi druhý kvalifikační zápas o postup na Mistrovství světa žen. Česká reprezentace si dle předpokladů poradila s Kyprem. Vyhrála vysoko 8:0, po shodných poločasech 4:0 a 4:0. Na vysoké výhře se podílely dvěma góly Stašková, dvě branky zaznamenala také Martínková. Po jedné brance pak zapsaly Dubcová, Krejčiříková a svou premiérovou trefou v reprezentaci také Cvrčková. Jeden gól si srazila sama hráčka hostí Charalambous. Ode mne je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek úterního dne. (19:23:58)

90+4

90+4
    Probíhá poslední minuta zápasu. Češky si připíší pohodové vítězství.
    90+3. CVRČKOVÁ - 8:0

90+3
    Tak přeci jen jsme se dočkali ještě jedné branky!
    Odražený míč doskákal až ke KLÁŘE CVRČKOVÉ a česká reprezentantka se střelou pod břevno dočkala své premiérové branky v národním týmu!

90+2
    Ještě jeden rohový kop pro Českou republiku.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    V posledních dvaceti minutách tempo hry poněkud opadlo. Česká reprezentace je stále aktivnější, ale už se tak často nedostává do zakončení.

88
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Siakalli, přichází Aristodimou.

86
    Češky se snaží zahrozit z další útočné akce. Chlastáková trefila jen hráčku stojící před ní.

84
    Dlouho si ale pobytu na české polovině neužily.

83
    Žlutou kartu dostává Siakalli (Kypr), která dohrála naší hráčku.

83
    Kypřanky budou vhazovat aut na útočné polovině.

81
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Violari, přichází Giannou.

81
    Dnešní utkání sleduje 285 diváků.

80
    Po krátkém ošetření se může pokračovat.

78
    Kyperská brankářka zůstává po souboji s naší útočnicí na zemi. Hra je zastavena.

77
    Asi popáté se otřáslo břevno za kyperskou brankářkou, když hlavičkovala jedna z domácích svěřenkyň! Následná dorážka Cahynové na zadní tyč jen těsně minula bránu Matthaiou.

76
    Antoniou vložila nohu do centru. Následovat bude opět rohový kop.

Tomáš Honzejk

Branky: 9. Stašková, 12. Charalambous (vla.), 26. Dubcová, 42. Krejčiříková, 56. Martínková, 63. Stašková, 65. Martínková, 90+3. Cvrčková

Karty:   13. Kirkini (CYP), 83. Siakalli (CYP)

Česko: Votíková – Šlajsová, Bertholdová (C), Necidová, Bartoňová – Krejčiříková, Cahynová, Dubcová – Stašková, Martínková, Szewieczková
    Náhradníci: Růžičková, Vaníčková – Dlasková, Kotrčová, Dědinová, Bužková, Pochmanová, Cvrčková, Ringelová, Chlastáková, Mrázová, Černá

Kypr: Matthaiou – Taneva, Savva, Charalambous, Ioannou – Siakalli, Papadopoulou, Xenofontos – Freda, Violari (C), Kirkini
    Náhradníci: Achilleos, Kouzali – Pantazi, Neofytou, Giannou, Michael, Panayiotou, Adamou, Antoniou, Georgiou, Aristodimou, Michail

Rozhodčí: Nervik – Lokkeberg, Thoresen (všechny Norsko)