Kobra – Havlíčkův Brod 3:7 (kon.) | Liberec – Hvězda Praha 10:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 8:3 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Sparta – Technika Brno 12:0 (kon.) | Slavia – Motor ČB 3:2 (kon.)
Olomouc – Poruba 4:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Havířov 2:1 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 1:14 (kon.)
Vsetín – Třinec 1:6 (kon.)
HC Sparta Praha
12:0 (5:0, 2:0, 5:0)
Technika Hockey Brno
Čtvrtek 23.09.2021, 18:00 • Tipsport arena, Praha 7–Bubeneč • Extraliga dorostu • Skupina Střed

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (20:07:17)

V Tipsport areně máme hotovo a výsledek, myslím, mluví za vše. Sparta si dnes velmi sebevědomým výkonem zajistila zisk dalších třech bodů a porazila papírově slabší Techniku jasně 12:0. Hosté sice zpočátku nehráli špatně, rychle jim ale došly síly.

59:23
    Sparta právě vstřelila branku!
    A ještě jeden gól! Hostující zadák hodně nepovedenou rozehrávkou odevzdal puk ALEXANDRU SKURATOVOVI, jenž jej následně uklidil k pravé tyči brněnské klece – 12:0! Bez asistence.

58:21
    Ze sparťanské střídačky na led přistály dvě čepice, asistent kapitána ANDREJ FÁBRY ve vlastním oslabení kompletuje hattrick – 11:0! Asistence: Martin Vašíček, Jakub Hašek.

58:03
    Domácí utkání dohrají ve čtyřech, aspoň tedy pokud se Brno neprosadí. Michael Hrabal (SPA) dostává trest za sekání, který za něj odsedí Mikuláš Odehnal.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:34
    Dvě a půl minut před sirénou je odpískáno postavení mimo hru, kterého se dopustili domácí hráči.

56:57
    Pražskou gólovou show korunuje desátou brankou MIKULÁŠ ODEHNAL, Technika na tenhle výlet do hlavního města bude chtít co nejrychleji zapomenout – 10:0! Bez asistence.

56:13
    Sparta se ani tentokrát v oslabení moc nepotí, dokonce se jí i daří držet hru před Ryglem.

55:36
    Matěj Vildomec zachytil kotouč za svou brankou a nyní čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.

54:44
    Šanci upravit skóre protihráčům dává Mikuláš Odehnal (SPA), který byl vyloučen za podrážení.

54:37
    Brankář Techniky opět pádí na střídačku, hosté mají ponechanou výhodu a budou hrát přesilovku.

53:53
    V neutrální zóně s kotoučem operuje Potoma, který se s ním snaží projít zpět před Ryglovu klec.

53:28
    Zotavený Janský otestovat pozornost hostujícího brankáře střelou z modré, Rygl byl ve střehu.

52:44
    Sedm minut před koncem třetí třetiny se hra přelévá ze strany na stranu, duel se už jen dohrává.

51:55
    Rygl znovu předvedl zákrok betonem, kterým umožnil svému celku zamířit do rychlého protiútoku.

51:22
    Přináším dobrou zprávu: Jan Janský je zpět na ledě, a z hodně ošklivě vypadající srážky ve druhé třetině si tak neodnesl žádné zranění.

50:45
    Technika po dlouhé době vycenila zuby a trochu kousala, Hrabal byl po nepříjemném zakončení z hranice klece nucen kotouč pro jistotu zalehnout.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 4. Křišťan (Stepanchuk), 8. Vašíček (Potoma, Novák), 10. Bartoň (Žmola), 16. Fábry (Vašíček, Křišťan), 19. Potoma (Hašek, Fábry), 21. Vašíček (Fábry, Křišťan), 37. Žmola (Odehnal, Novák), 42. Fábry (Vašíček), 51. Žemlička (Poláček, Novák), 57. Odehnal, 59. Fábry (Vašíček, Hašek), 60. Skuratov

HC Sparta Praha: Hrabal (Kogler) – Hašek, Vrabec, Bartoň (C), Byakov, Janský – Stepanchuk, Vašíček, Odehnal, Potoma, Žemlička, Novák, Fábry (A), Skuratov, Poláček, Křišťan, Brož, Žmola.
    Technika Hockey Brno: Hnízdil (10. Rygl) – Vildomec, Pospíšil (C), Hrabinec, Krejčí, Dvořák, Hejduk – Sladký, Netopil, Apolenář (A), Langmann, Straka, Janík, Novotný, Szemmelroth, Uher, Malý, Janovský.

Rozhodčí: Hrdlička – Stanko, Thuma.