Hvězda Praha – Chomutov 6:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 1:6 (kon.)
Třemošná – K. Vary 1:5 (kon.) | Technika Brno – Kobra 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 5:0 (kon.)
HC Litvínov – Liberec 2:5 (kon.) | Plzeň – PZ Kladno 15:0 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:0 (kon.)
Vítkovice – HK MD Šumperk 4:1 (kon.) | Zlín – Vsetín 6:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 4:2 (kon.)
Motor ČB – Mountfield HK 2:6 (kon.)
HC Škoda Plzeň
15:0 (5:0, 5:0, 5:0)
PZ Kladno
Sobota 25.09.2021, 13:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Západ

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního odpoledne se s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (15:02:43)

Je dobojováno. Plzeň svého soupeře jednoznačně přejela a konečné skóre 15:0 hovoří za vše. Kladno se nakonec ani jednou neprosadilo, zatímco Škodovka v každé třetině rovnou pětkrát. Modrobílí tak berou do tabulky povinné tři body a již v pondělí je čeká o poznání těžší duel na půdě Karlových Varů.

59:16 Jan BÍLEK - 15:0

59:16
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Škodovka se ke konci zápasu rozstřílela a naplno tak splnila dnešní limit pěti gólů na třetinu. Jan Kučera od zadního mantinelu oslovil JANA BÍLKA a domácí hráč se dokázal prosadit přesnou střelou pod horní tyčku. Asistence: Jan Kučera.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:47 Tomáš PITTR - 14:0

57:47
    Uběhlo pouhých devatenáct vteřin a v bráně Kladna je další branka. Na brankovišti si našel odražený kotouč TOMÁŠ PITTR a pohotovou dorážkou se trefil přesně mezi betony gólmana. Bez asistence.
    57:28 Adam BUZEK - 13:0

57:28
    Nadále nemá Škodovka dost. ADAM BUZEK dostal hezkou přihrávku na levou stranu a prudkou ranou z vrcholu levého kruhu propálil Růžičku. Asistence: Petr Makovec, Jan Kučera.
    56:45 Aleš MAZANEC - 12:0

56:45
    Indiáni už čepují poctivou plzeňskou dvanáctku. Střelu Vojtěcha Tolara od pravého mantinelu usměrnil do brány ALEŠ MAZANEC. Asistence: Vojtěch Tolar, Adam Benák.

56:18
    Velká šance pro Kladno. Domácí nepřesně rozehráli uvnitř vlastní třetiny, puku se zmocnil Alex Šabada, leč jeho prudkou ránu zastavil Jansa svou lapačkou.

55:23
    Josef Eichler se, coby obránce, mohl dostat do samostatného úniku, jenomže ho zastavuje ofsajd.

55:08
    Petr Makovec střílel na bližší tyč, puk se následně odrazil na brankoviště, kde se o něj svedla tuhá bitva. Tu nakonec vyhrál Vladan Růžička, který touš dokázal přikrýt svou rukavicí.

54:30
    Jan Bílek dostal puk na levý kruh, poté ale svou střelou trefil pouze bránícího hráče před Růžičkou.

54:08

53:47
    Skvěle to nyní udělal Adam Benák, který v oslabeni objel hostující bránu, poté ale bekhendem těsně minul soupeřovu bránu.

52:50
    Domácí tlačí svého soupeře i v oslabení, Kladno se brání pouze za cenu zakázaného uvolnění.

52:08
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kučera – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:49
    Ke střele se opět dostal obránce Vojtěch Tolar, Růžička i když nadvakrát, tak jeho pokus dokázal polapit.

51:18
    Daniel Jansa drží ve své rukavici nahození od Filipa Darsy.

50:47
    Zakázané uvolnění kladenského celku, hosté nyní nemohou vystřídat a navíc už si trenéři vybrali i oddechový čas.

50:33
    Další střelu domácího celku zastavuje přihrávka rukou, která neunikla hlavnímu rozhodčímu.

49:45
    Brankář Růžička zatím po svém příchodu do hry podává velice slušný výkon, tentokrát dokonce vychytal únik domácího hráče.

48:42
    Jan Kučera se prokličkoval ke střele na pravé straně a pokud jsem dobře viděl, tak jeho střelu zastavilo až břevno.

48:05
    Další rychlý brejk indiánů táhl Aleš Mazanec, ten chtěl ještě celou situaci vyšperkovat na svého spoluhráče, to se mu ovšem nepovedlo.

47:00
    Když už měl před sebou Matyáš Dyk spoustu prostoru kolem sebe ke střele, tak mu do třetiny o vteřinu dříve vjel spoluhráč a akci kladenského týmu zastavuje čárový rozhodčí.

45:46
    Hostům se povedlo dostat kotouč do středního pásma a následně celá pětice jako jeden muž odešla střídat.

45:02
    Adam Jiříček měl nabito na ose hřiště, jenomže puk mu mírně sjel z čepele a domácí obránce tak příliš nebezpečnou ránu na branku nevyslal.

44:30
    Vladan Růžička drží puk ve své lapačce. Vhazovat se bude po jeho pravici.
    43:16 Adam BENÁK - 11:0

43:16
    Vlak indiánů nezastavuje. Brankář Růžička vydržel s čistým kontem jen něco málo přes tři minuty. Vojtěch Tolar napřáhl krátce za modrou čárou, puk se po jeho ráně zastavil na brankové čáře a ADAM BENÁK ho bez sebemenšího problémů doklepl. Asistence: Vojtěch Tolar.

42:49
    Hosté se stále nemohou vymanit z velkého tlaku, momentálně hosté nedokázali ani vyhodit kotouč z vlastní třetiny.

42:01
    Pittr našel na druhé vlně rozjetého Denise Řehoře, ten ovšem střelou z první míjí branku.

41:06
    Aktivita domácího celku jistě bude i ve třetí třetině velká, Plzeň opět drží puk a soupeři ho vůbec nepoučí.

40:01
    Střídání v týmu PZ Kladno: ze hřiště odchází Menc, přichází Růžička.

40:01

Čtyřicet minut hry je minulostí a domácí i ve druhé dvacetiminutovce dokázal nasázet hostům pět branek, celkově tak vedou již 10:0. Při chuti je zejména Marek Hořejší, který dokázal vsítit již čtyři branky. Před námi je posledních dvacet minut, doufejme, že ještě nějaké branky padnou.

Třetí třetina začíná přibližně v 14:31.

40:00

39:20

39:01
    Začala poslední minuta druhé třetiny.

38:50
    Josef Eichler byl sám na levém kruhu, leč jedenáctou branku domácí obránce nevstřelil.

38:05
    Indiáni opět minutu motali hlavy hráčům Kladna, nakonec se od modré čáry odhodlal vystřelit Jakub Hromádka, puk ovšem po jeho střele skončil v lapačce gólmana.

37:20
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Toman – 2 min., napadení).

37:14
    Vojtěch Tolar se díky fantastické kličce na modré čáře zbavil obránce, následně samostatný únik ale neproměnil v gólový efekt.
    36:19 Marek HOŘEJŠÍ - 10:0

36:19
    Jubilejní desátá branka je na světě. MAREK HOŘEJŠÍ dostal nabito na ose hřiště a nekompromisní ranou pod horní tyčku nedal brankáři šanci. Asistence: Tomáš Pittr, Aleš Hofrajtr.

35:23
    Opět pozorný hostující brankář, který si svědomitě pohlídal po objetí branky svou druhou tyčku.

34:38
    Oddechový čas pro hosty.

34:24
    Hezký pokus Adama Benáka. Ten se pokoušel o zakončení alá Granlund, nicméně puk mu spadl z hokejky a plzeňský mladý hráč nezakončil dle svých představ.

33:48
    Marek Hořejší udělal kličku do středu a poté rychle vystřelil. Menc tentokrát neměl zakrytý výhled a ránu domácího kapitána chytá.

32:39
    Jan Kučera se dokázal procpat do střelecké pozice, poté ale poslal puk jen do připraveného betonu brankáře Kladna.

32:22
    Střela Adama Buzka z pravé strany skončila těsně vedle levé tyče.

31:35
    Hosté dokázali vyhodit kotouč tak, aby to nebylo zakázané uvolnění. Plzeň poté opět rychle obrátila hru, střelu z pravé strany ale drží Menc ve své výstroji.

30:05
    Utkání se nám přehouplo do druhé poloviny. Dočká se dnes Kladno čestného úspěchu a na jakém čísle se zastaví plzeňský brankostroj. To se dozvíme v následujících minutách.
    29:28 Jakub HROMÁDKA - 9:0

29:28
    JAKUB HROMÁDKA na modré čáře podržel kotouč, následně udělal kličku a netradičně bekhendem z pravého kruhu prostřelil Mence. Bez asistence.

28:54
    I Denis Řehoř chtěl vstřelit třetí branku v zápase. Plzeňský hráč bekhendem dorážel na brankovišti, jenomže puk do brány nedostal.

28:07
    Domácí se tentokrát nedohodli v útočné třetině, puk následně skončil ve středním pásmu.
    26:44 Denis ŘEHOŘ - 8:0

26:44
    Indiáni páli z vesela dál. Matyáš Beran nabral ve středním pásmu rychlost, následně objel obránce soupeře a puk předložil před prázdnou bránu DENISI ŘEHOŘOVI, který to měl poté již lehké. Asistence: Matyáš Beran, Antonín Lučan.

26:12
    Petr Makovec dostával přihrávku osu hřiště, jenomže plzeňský hráč neposedný kotouč nezpracoval.

25:20
    Osmou branku měl na hokejce po rychlém přečíslení Adam Benák, jeho rána přes beton ale skončila na tyči. Menc měl tentokrát velké štěstí.

24:53
    Antonín Lučan si sjel až na levý kruh, odkud branku Kladna přestřelil.

23:27
    Ojedinělá střela hostujícího mužstva končí v lapačce pozorného Daniela Jansy. Vhazovat se bude po jeho pravici.
    21:18 BÍLEK - 7:0

21:18
    Kladno už jich má jak Sněhurka trpaslíků. Antonín Lučan viděl na brankovišti volného JANA BÍLKA, který brankáře Kladna prostřelil mezi betony. Asistence: Antonín Lučan, Jan Kučera.
    20:40 Jan KUČERA - 6:0

20:40
    Hned zkraje druhé třetiny Škodovka navyšuje své vedení. Hořejší viděl mezi kruhy volného JANA KUČERU, který brankáře překonal díky povedené bekhendové kličce. Asistence: Marek Hořejší.

20:01

Je za námi prvních dvacet minut utkání a podle předpokladu tempo hry diriguje domácí Škodovka. Ta dokázal svému soupeři již nasázet pět branek, z toho rovnou tři dal domácí kapitán Marek Hořejší.

Prostřední dějství začne přibližně v 13:47.

20:00

19:41
    Zřejmě do poslední velké šance v úvodní periodě se dostal Denis Řehoř, leč ten z mezikruží trefil pouze brankovou konstrukci.

19:01
    Začala poslední minuta první třetiny.
    18:42 TOLAR - 5:0

18:42
    Rychlý přechod do útočného pásma a výsledkem je pátá branka indiánů. Krátce za modrou čárou vystřelil Antonín Lučan, puk prošel mezi betony, nicméně do branky ho nakonec musel dorazit VOJTĚCH TOLAR. Asistence: Antonín Lučan, Matyáš Beran.

18:21
    Na modré čáře napřáhl Antonín Lučan, brankář Kladna tentokrát střelu viděl a bez problémů ji zachytil.

17:37
    Benák se pokoušel zakončovat u pravé tyče, tam ovšem místo pro puk nebylo. Menc přerušuje hru a vhazovat se bude po jeho pravici.
    16:20 Marek HOŘEJŠÍ - 4:0

16:20
    Hattrick domácího kapitána. Aleš Mazanec skvěle nabruslil do útočného pásma, poté si všiml MARKA HOŘEJŠÍHO na pravé straně, který přesnou ranou pod horní tyčku nedal Mencovi sebemenší šanci. Asistence: Aleš Mazanec.

14:12
    Velké zmatky na brankovišti Kladna, střílet se pokoušel nadvakrát Aleš Mazanec, jenomže puk netrefil dle svých představ.

13:49
    Indiáni vyrazili vstříc rychlému brejku, leč přechod přes modrou čáru opět nebyl podle pravidel. Ofsajd.

13:34
    Až nyní se přerušuje hra. Domácím se nepovedla rozehrávka a pískáno je zakázané uvolnění.

12:56
    Domácí se již dobré tři minuty drží na kotouči a hosté vůbec nevědí, kde jim hlavy stojí.

12:03

11:24
    Hořejšího ránu z levého kruhu se štěstím vyráží hostující brankář do rohu ledové plochy.

10:16
    Benákova křižná rána skončila těsně vedle.

10:03
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Vančura – 2 min., podrážení).

09:38
    Menc se snažil rychle rozehrát, leč puk špatně trefil a div, že z toho nebyla čtvrtá branka indiánů.
    08:00 Denis ŘEHOŘ - 3:0

08:00
    Třetí branka v hostující síti. Do dalšího brejku se dostal DENIS ŘEHOŘ a s pomocí tyče dostal puk za záda Mence. Asistence: Aleš Hofrajtr.

07:14
    Adam Benák se prokličkoval až před brankáře, toho se snažil překonat bekhendovou kličkou, leč to se mu nepovedlo.

06:33
    Až nyní se Kladno dostalo ke kotouči a dokonce i k první střele na Jansu, ten ovšem ránu z pravé strany bez problémů chytá.

05:08
    Aleš Mazanec se ocitl sám před Mencem, toho se pokoušel překonat pomocí forsbergovy kličky, to se mu ovšem nepovedlo. Hostující brankář nechal u tyčky svůj beton.

04:41
    Plzeň nadále lepším celkem, hosté se zatím nemohou vůbec dostat ke kotouči.
    03:41 Marek HOŘEJŠÍ - 2:0

03:41
    A rázem je to o dvě branky. Aleš Mazanec viděl u druhé tyčky volného MARKA HOŘEJŠÍHO, který opět trefil pouze poodkrytou část klece. Asistence: Aleš Mazanec.
    01:57 Marek HOŘEJŠÍ - 1:0

01:57
    Škodovka první početní výhodu využívá již po deseti vteřinách. Brankář Menc ránu vyrazil pouzek volnému MARKU HOŘEJŠÍMU, který neměl problém doklepnout puk do sítě. Asistence: Denis Řehoř, Aleš Mazanec.

01:47
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Krejča – 2 min., podrážení).

01:18
    Domácí podle předpokladu od první minuty více drží kotouč na svých hokejkách, nicméně tentokrát se jim nevyšel přechod přes modrou čáru a čároví rozhodčí pískají ofsajd.

00:01

HC Škoda Plzeň: Jansa (Mečl) – Tolar, Jiříček, Lučan (A), Hromádka, Buzek, Skala, Eichler – Bílek, Beran, Hořejší (C), Mazanec, Řehoř, Hofrajtr, Pittr, Kučera, Benák, Makovec.

PZ Kladno: Menc (Růžička) – Krejča, Darsa, Novák, Gaži, Frýda, Trojna, Kollmann – Dyk, Přibyl, Vančura, Sojka (C), Schejbal, Šabada, Hasman, Toman.

Rozhodčí: Kosnar – Zicháček, Štofa.
    Sestřih posledního duelu, ve kterém Plzeň přejela Třemošnou 7:0.

Hezké sobotní již odpoledne z Plzně!

Vítám všechny hokejové fanynky a fanoušky, kteří se rozhodli si na sobotní den dopřát trochu mládežnického hokeje. Od jedné hodiny se totiž v LOGSPEED CZ Aréně odehraje šesté kolo Extraligy dorostu, ve kterém domácí HC Škoda Plzeň přivítá na svém ledě tým PZ Kladno.

Samotný úvod soutěže se Plzni vcelku povedl. Nejprve na svém ledě přejela pražskou Hvězdu vysoko 6:0, poté tři body Škoda přivezla z Litvínova, kde vyhrála 5:2. Ve třetím kole ovšem přišel první nezdar. Na vlastním ledě podlehla Škoda Bruslařům z Mladé Boleslavi 2:3 po samostatných nájezdech. Spravit chuť si ovšem indiáni zajeli do nedaleké Třemošné, kde zvítězila 7:0. Čtvrteční utkání na ledě Karlových Varů bylo poté odloženo na pondělí.

To PZ Kladno zažívá doslova hrůzostrašný vstup do soutěže. Po pěti kolech nemá na kontě ani jeden bod. Pracovní zálohy navíc mají i tristní málovídané skóre. Soupeřovic síť rozvlnili z pěti duelů pouze čtyřikrát, naopak sami inkasovali již 61! branek. Ve čtvrtek na domácím ledě padlo Kladno s Litvínovem 1:14.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte a užijte si příjemné odpoledne s doprovodem našeho textového přenosu, tím vás provede Jakub Štěrba.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 2. Hořejší (Řehoř, Mazanec), 4. Hořejší (Mazanec), 8. Řehoř (Hofrajtr), 17. Hořejší (Mazanec), 19. Tolar (Lučan, Beran), 21. Kučera (Hořejší), 22. Bílek (Lučan, Kučera), 27. Řehoř (Beran, Lučan), 30. Hromádka, 37. Hořejší (Pittr, Hofrajtr), 44. Benák (Tolar), 57. Mazanec (Tolar, Benák), 58. Buzek (Makovec, Kučera), 58. Pittr, 60. Bílek (Kučera)

PZ Kladno: Menc (41. Růžička) – Krejča, Darsa, Novák, Gaži, Frýda, Trojna, Kollmann – Dyk, Přibyl, Vančura, Sojka (C), Schejbal, Šabada, Hasman, Toman.

Rozhodčí: Kosnar – Zicháček, Štofa