Jihlava – Motor ČB 5:4 (kon.) | Zlín – Přerov 2:5 (kon.) | Třemošná – Liberec 1:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Hvězda Praha 4:0 (kon.) | Technika Brno – Mountfield HK 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 0:3 (kon.)
Sparta – Kobra 11:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třinec – HK MD Šumperk 5:1 (kon.)
Poruba – Havířov 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 6:5 (po pr.) | Tábor – Slavia 0:6 (kon.)
Vsetín – Olomouc 5:2 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 10:1 (kon.)
Berani Zlín
2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 02.10.2021, 12:00 • PSG aréna - Zlín • Extraliga dorostu • Skupina Východ

S tímto konstatováním se s Vámi loučím a zase někdy na počtenou. (14:13:11)

Berani tedy nedokázali svého tabulkového souseda porazit a prohrávají 2:5. Základ tohoto důležitého vítězství pro Zubry přišel už v polovině první třetiny kdy hosté vedli 2:0. Ve třetí třetině už jsme viděli pouze gólovou pojistku v podání Tobiáše Kuchty do prázdné brány. Zubři si tak připisují tři body do tabulky y a přeskakují svého dnešního soupeře!

58:18
    Přerov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TOBIÁŠ KUCHTA, který jel sám na prázdnou branku a bez sebemenších potíží trefil. Asistence: Matyáš Hanák a Jakub Galnor.

58:09
    Domácí riskují bez brankáře!

58:00
    Berani mají poslední dvě minuty na srovnání skóre

57:05
    V obrovské příležitosti se teď nacházel Martin Holba jenž ukořistil rozehrávku vyjetého brankáře Vojtka. Puk ale končí mimo tři tyče a píská se kvůli posunuté brance.

56:34
    Zbytek přesilovky už ševci přežili a jsou kompletní.

56:15
    Beranům se teď dlouho nedařilo vyhodit až přerovští se vyhnali z pásma sami díky ofsajdu

54:31
    Berani se navíc budou muset bránit přesilovce hostů. Na dvě minuty za hrubost jde pykat Martin Holba

53:49
    Sledujeme opět dlouhou část bez přerušení a domácím už velmi utíká čás. Třetí třetina se bude hrát ještě nějakých šest minut.

51:46
    Další samostatný únik v podání domácích, puk se ale jen pomalu klouzal vedle brány.

51:25
    Domácí se hnali do útoku, puk se ale nešťastně odrazil na lavičku hostů a rozhodčí tak hru přerušují.

50:19
    Berani se snaží zápas ještě strhnout na svou stranu, obrana Přerova v čele s Martinem Vojtkem ale odolává.

49:49
    Martin Vojtek si tentokrát připisuje zákrok z kategorie jednodušších a vhazuje se po jeho pravici.

49:03
    Domácí nakonec přesilovku nevyužijí, Zubři hrají v pěti.

48:07
    Vzhledem k tomu že se tresty vykrátily, pokračujme v klasické přesilovce.

47:31
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Špaňhel – 2 min.).
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Svoboda – 2 min., hrubost).

46:58
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Galnor – 2 min. podrážení).

Adam Čuba

Branky a nahrávky: 19. Marek (Pilát, J. Heš), 37. Marek (J. Heš, Hamrla) – 5. Klouda (Janek, Kolařík), 7. Veselý (Svozil, Grézl), 19. M. Hanák (Kuchta), 21. J. Hanák (Klouda, Harásek), 59. Kuchta (Galnor, Hanák)

Berani Zlín: Málek (Kowalczyk) – Stuchlík, Řezníček, Hamrla, Mikel, Lukaštík, Špaňhel, Šišák – Vaculík, Hampl, Holba, Pilát, Marek, Babulík, Kaláč, J. Heš, Klimek
    HC ZUBR Přerov: Vojtek (Ryšavý) – Antony, Svozil, Janek, Polame, Harásek, Nášel, Veselý – Grézl, Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta, Klouda, Svoboda

Rozhodčí: Šico – Bařinka, Kociňák